صفحه 2 از 17 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 168

موضوع: ویزای امریکا از کانادا!

پیش فرض پاسخ : ویزای امریکا از کانادا!

من افراد زیادی دیدم که فوق از کانادا گرفته اند بعد رفته اند امریکا. در مورد راحت و سختی روند فکر نکنم تفاوت جدی باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    من افراد زیادی دیدم که فوق از کانادا گرفته اند بعد رفته اند امریکا. در مورد راحت و سختی روند فکر نکنم تفاوت جدی باشه.
    البته من منظورم اینه که شخص با ویزای دانشجویی وارد کانادا بشه و بعدش ترانسفر کنه به یک دانشگاه آمریکایی

ترانسفر که نداریم. نمیدونم برنامه شما چیه ولی الان سفارت کانادا گیر تر از امریکا نباشه راحتتر نیست. اگر برای ورود به امریکا مشکل دارید از همه جا همینه و مراحل اخذ ویزا باید طی بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    ترانسفر که نداریم. نمیدونم برنامه شما چیه ولی الان سفارت کانادا گیر تر از امریکا نباشه راحتتر نیست. اگر برای ورود به امریکا مشکل دارید از همه جا همینه و مراحل اخذ ویزا باید طی بشه.
    اخه میدونید من شنیدم کسانی که وقفه طولانی بین لیسانس و فوقشون داشتن رو سفارت آمریکا ریجکت میکنه. برای همین به فکر افتادم برم کانادا و از اونجا به آمریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

سلام دوستان
    واسه دانشجوهاي ريترنينگ كانادا چطوره؟ سفارتش با پروسه ى مربوط به دانشجوهاي ريترنينگ آشنا هست ؟
    بنظرتون اين اتفاقات اخير درمورد ويزاى امريكا هيچ تاثيرى روى ويزاى دانشجويى نداره؟
    من دوسال امريكام. رشتم رياضى و فول فاند هم هستم
    خيلي ممنون ميشم دوستاني كه ريترنينگ بودن و تونستن دوباره ويزا دانشجويي بگيرن يا اطلاعاتى در اين مورد دارن بنده رو راهنمايي كنن. ممنون

Member mary22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Shahid Beheshti uni. Med. Sien

نقل قول نوشته اصلی توسط hmofidi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    واسه دانشجوهاي ريترنينگ كانادا چطوره؟ سفارتش با پروسه ى مربوط به دانشجوهاي ريترنينگ آشنا هست ؟
    بنظرتون اين اتفاقات اخير درمورد ويزاى امريكا هيچ تاثيرى روى ويزاى دانشجويى نداره؟
    من دوسال امريكام. رشتم رياضى و فول فاند هم هستم
    خيلي ممنون ميشم دوستاني كه ريترنينگ بودن و تونستن دوباره ويزا دانشجويي بگيرن يا اطلاعاتى در اين مورد دارن بنده رو راهنمايي كنن. ممنون
    منم هم همین سوالو دارم. من الآن 2 سال آمریکم با f1 ویزام باطل شده و میخوام واسه تمدید یا ( همون گرفتن مجدد) برم کانادا. بار اول درجا و بدون کلئرانس گرفتم ولی این بارنمی دونم . . . کسی تجربه مشابه داشته. . ممنون میشم راهنمایی کنید. .

سلام
    من هم دقیقا همین سوال رو دارم. ویزای من و همسرم سینگل هست و می خوایم بریم کانادا و انجا وقت سفارت واسه مصاحبه بگیریم. ولی هیچ اطلاعی از نحوه عملکرد سفارت آمریکا در کانادا واسه ایرانیا نداریم.
    ممنون میشیم اگه کسی بتونه کمک کنه.

Junior Member

منم همینطور. امریکا هستم. ویزام باطل شده و میخوام از طریق کانادا ویزای آمریکا بگیرم. گمونم راحتتر باشه ولی مطمئن نيستم

من خواستم ویزای خود کانادا رو بگیرم برم برای سفارت آمریکا که کانادا ریجکتم کرد گفت تای نداری، مدرکیم نداری که نشون بدی میتونی برگردی آمریکا

سلام
    اگر کسی pr کانادا داشته باشه و پس از یکی دوماه اقامت در کانادا بخواد از اونجا درخواست ویزا برای امتحانات پزشکی آمریکا بده بنظرتون امکان گرفتن چه نوع ویزایی را راحتتر داره؟ آیا درخواست ویزای توریستی بده و بگه که میخواد امتحانات usmle رو بده؟
    داشتن دعوت نامه از یک دوست و بگه برای دیدار میخواد بره؟ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)