صفحه 3 از 17 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 168

موضوع: ویزای امریکا از کانادا!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای امریکا از کانادا!

دوستان من در کانادا دانشجو هستم و برای شرکت در کفرانس میخوام به امریکا برم.
    کنسولگری آمریکا از من وضعیت سربازی رو پرسید و از اونجایی که من معافیت تحصیلی دارم از من مدرکی برای اون خواستند.
    آیا میدونید چه مدرکی رو باید ارائه کنم؟ نامه معافیت تحصیلی که نظام وظیفه صادر کرده، نامه داخلی به حساب میاد و دادگتسری برای ترجمه اون رو قبول نداره.

با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط david_15 نمایش پست ها
    دوستان من در کانادا دانشجو هستم و برای شرکت در کفرانس میخوام به امریکا برم.
    کنسولگری آمریکا از من وضعیت سربازی رو پرسید و از اونجایی که من معافیت تحصیلی دارم از من مدرکی برای اون خواستند.
    آیا میدونید چه مدرکی رو باید ارائه کنم؟ نامه معافیت تحصیلی که نظام وظیفه صادر کرده، نامه داخلی به حساب میاد و دادگتسری برای ترجمه اون رو قبول نداره.

با سپاس
    سلام. جواب سوالتون را شاید بتونید اینجاپیدا کنید.

کسی از دوستان اطلاع داره ایا سفارتهای امریکا تو کانادا برای ایرانیا وقت مصاحبه برای صدور ویزای دانشجویی یا غیر مهاجرتی میذاره؟ چون مطلب این سایت یه خورده سردرگمم کرده که مربوط به شهرودان سه کشور ایران، سوریه و سودان هست که میگه شهروندان این سه کشور نمیتوانند در کانادا و مکزیک درخواست ویزا بدن.
    https://travel.state.gov/content/vis...da-mexico.html
    در ضمت کسی ار دوستان در مورد گرفتن وقت از سفارت امریکا تو تورنتو و وقت خالیش چیری میدونه؟ وقتاش مثل ترکیه و ارمنستان پره همیشه؟
    یه سوال دیگه هم داشتم در مورد میانگین مدت زمان بررسی پرونده های دانشجویی (کلیرنس و ...) . چون من دانشجوی ریترنینگ هستم برام مهمه که بدونم چجوریاس.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_200068 نمایش پست ها
    کسی از دوستان اطلاع داره ایا سفارتهای امریکا تو کانادا برای ایرانیا وقت مصاحبه برای صدور ویزای دانشجویی یا غیر مهاجرتی میذاره؟ چون مطلب این سایت یه خورده سردرگمم کرده که مربوط به شهرودان سه کشور ایران، سوریه و سودان هست که میگه شهروندان این سه کشور نمیتوانند در کانادا و مکزیک درخواست ویزا بدن.
    https://travel.state.gov/content/vis...da-mexico.html
    در ضمت کسی ار دوستان در مورد گرفتن وقت از سفارت امریکا تو تورنتو و وقت خالیش چیری میدونه؟ وقتاش مثل ترکیه و ارمنستان پره همیشه؟
    یه سوال دیگه هم داشتم در مورد میانگین مدت زمان بررسی پرونده های دانشجویی (کلیرنس و ...) . چون من دانشجوی ریترنینگ هستم برام مهمه که بدونم چجوریاس.
    ممنون
    تورنتو من پنج روزه وقت گرفتم

با سلام
    من برای J1 اپلای کردم یک ماه پیش از کانادا (PR هستم) میخواستم از دوستان بپرسم اگه الان یه سفر دو هفته ای برم ایران مشکلی برای ویزا اپلیکشنم پیش نمیاد؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba8080 نمایش پست ها
    با سلام
    من برای J1 اپلای کردم یک ماه پیش از کانادا (PR هستم) میخواستم از دوستان بپرسم اگه الان یه سفر دو هفته ای برم ایران مشکلی برای ویزا اپلیکشنم پیش نمیاد؟
    با تشکر
    سلام من هم j1 ويزا April 29 تو تورنتو مصاحبه داشتم هنوز خبري نيست . چقد برأي شما طول كشيد؟

Junior Member

سلام دوستان
    من کانادا دانشجوی دکترا هستم. از اینجا راضی نبودم و یه پذیرش از امریکا دارم. می خواستم از سفارت امریکا توی ونکوور وقت بگیرم. فکر می کنین بشه سریع وقت گرفت؟ یا اینکه به یکی از سفارتهای دبی، ترکیه و ارمنستان رجوع کنم؟

دوستانی که این شرایطو دارن ممنون میشم توضیحی بدن.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط haleh85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کانادا دانشجوی دکترا هستم. از اینجا راضی نبودم و یه پذیرش از امریکا دارم. می خواستم از سفارت امریکا توی ونکوور وقت بگیرم. فکر می کنین بشه سریع وقت گرفت؟ یا اینکه به یکی از سفارتهای دبی، ترکیه و ارمنستان رجوع کنم؟

من تونستم وقت یک هفته ای بگیرم از کنسولگری ونکوور (البته توی اپریل...الان شاید سخت تر باشه). ونکوور شاید راحت تر از اون سفارت ها حتی وقت گیرتون بیاد. ولی ریسکی که هست اینه که شما برای اپلای از ونکوور باید استادی پرمیتتون رو نشون بدید و ممکنه ازتون بپرسند چرا وقتی اینجا در حال تحصیل هستید می خواید برید امریکا. البته ممکنه سوال مشابهی از سفارت های دیگه هم ازتون پرسیده بشه.... در هر حال بهشون با صداقت جواب بدید ولی سعی کنید دلیلتون قانع کننده باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط haleh85 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من شرایط شما رو داشتم و از سفارت اتاوا دو روزه وقت گرفتم که البته کلیرنسم دو ماه طول کشید و برخلاف انتظارم سینگل هم دادن. به سوالات صادقانه جواب بدید مشکلی پیش نمیاد

سلام
    من تو تورنتو- کانادا ، هستم و ویسی‌ دانشجویی دارم
    می‌خواستم ببینم از کجا باید وقت برای سفارت بگیرم برای مصاحبه برای ویسی‌ توریستی آمریکا ؟
    می‌شه لینکشو و مراحلشو اگه کسی‌ انجام میدون به من بگه . ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)