صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 168

موضوع: ویزای امریکا از کانادا!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای امریکا از کانادا!

سلام
    من از سفارت آمریکا تو اتاوا ایمیل گرفتم که پاسپورتتو بفرست. می خواستم ببینم که شما هم چنین ایمیلی گرفتین وقتی کلیر شدین ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_rma نمایش پست ها
    سلام
    من از سفارت آمریکا تو اتاوا ایمیل گرفتم که پاسپورتتو بفرست. می خواستم ببینم که شما هم چنین ایمیلی گرفتین وقتی کلیر شدین ؟
    سلام. به نظر من ویزاتون تائید شده. مبارک باشه. لطف می کنین بفرمایید کی مصاحبه داشتین؟ و چه ویزایی اقدام کرده بودین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Stuck30 نمایش پست ها
    سلام من هم j1 ويزا April 29 تو تورنتو مصاحبه داشتم هنوز خبري نيست . چقد برأي شما طول كشيد؟
    سلام، راستی از ویزاتون خبری شده ؟ رشتتون چیه؟ واسه internship میرین یا postdoc?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedjey نمایش پست ها
    سلام. به نظر من ویزاتون تائید شده. مبارک باشه. لطف می کنین بفرمایید کی مصاحبه داشتین؟ و چه ویزایی اقدام کرده بودین؟
    ممنون من ویزای Returning, F1 هستم و مصاحبه ام ۱۲ می بود.

سلام.
    دوستان اگر كسي در امريكا دانشجو باشه. ميتونه در بدو وردو به امريكا براي ملاقات همسرش كه در كانادا هست ويزاي توريستي بگيره؟
    لطفا اگر راهنمايي داريد بفرماييد.

سلام. کسی هست تجربه expedite داشته باشه؟ معمولا برای چند روز بعد وقت می دن؟ کدوم کنسولگری در کانادا برای این کار بهتر هست؟ ممنون
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

Junior Member

سلام من ۱۲ می رفتم مصاحبه اتاوا و ۵ جولای کلیر شدم...رشته ام مهندسی شیمی و ویزام هم سینگل شدش...دفعه اول از دبی ۵ هفته ای گرفته بودم.

سلام،
    ایرانیان ساکن ایران باید از سفارتخانه های ارمنستان،انکارا و ابوظبی وقت برای مصاحبه برای ویزای مهاجرت بگیرند.

سوالم اینه که ایا سفارتهای امریکا تو کانادا برای ایرانیای ساکن کانادا وقت مصاحبه برای صدور ویزای مهاجرتی میذاره؟ یعنی ایا امکان داره که بجای سفر به یکی از شهرهای ارمنستان،انکارا و ابوظبی در کانادا مصاحبه رو انجام بدیم؟

Junior Member

.salam doostan. sorry for typing Finglish
    man ba visaye F2 dar US hastram. alan paziresh daram az US va bayad fori visa ro change konam. az daneshgah porsidam mige nemitooni baraye darkhaste visaye F1
    ?beri Canada. khastam bedoonam kasi dar in zamine etelaati nadare? man mitoonam baraye visaye F1 az canada (har sefarati ke vaght dasht too canada) vaght begiram
    mamnoon
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط mona_civil نمایش پست ها
    .salam doostan. sorry for typing Finglish
    man ba visaye F2 dar US hastram. alan paziresh daram az US va bayad fori visa ro change konam. az daneshgah porsidam mige nemitooni baraye darkhaste visaye F1
    ?beri Canada. khastam bedoonam kasi dar in zamine etelaati nadare? man mitoonam baraye visaye F1 az canada (har sefarati ke vaght dasht too canada) vaght begiram
    mamnoon
    .
    بله میتونید ولی چه کاریه؟
    از همینجا از طریق اداره مهاجرت(USCIS) اقدام کنید برای تبدیل F2 به F1
    شما نیاز به I-20، Evidence of financial support، admission letter دارید
    شما به محض اینکه از مملکت خارج بشید برگشتتون کلیر شدنت همه اینا هم سخت تر و هم غیر تضمینی تر میشه

ارادتمند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)