صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 168

موضوع: ویزای امریکا از کانادا!

پیش فرض پاسخ : ویزای امریکا از کانادا!

نقل قول نوشته اصلی توسط BANAFSHE07 نمایش پست ها
    سلام،
    ایرانیان ساکن ایران باید از سفارتخانه های ارمنستان،انکارا و ابوظبی وقت برای مصاحبه برای ویزای مهاجرت بگیرند.

سوالم اینه که ایا سفارتهای امریکا تو کانادا برای ایرانیای ساکن کانادا وقت مصاحبه برای صدور ویزای مهاجرتی میذاره؟ یعنی ایا امکان داره که بجای سفر به یکی از شهرهای ارمنستان،انکارا و ابوظبی در کانادا مصاحبه رو انجام بدیم؟
    شما اگر ساکن کانادا هستید
    اگر از هر سفارت دیگه ای به غیر کانادا اقدام کنید به احتمال 90% ریجکت میشوید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط involvement نمایش پست ها
    بله میتونید ولی چه کاریه؟
    از همینجا از طریق اداره مهاجرت(USCIS) اقدام کنید برای تبدیل F2 به F1
    شما نیاز به I-20، Evidence of financial support، admission letter دارید
    شما به محض اینکه از مملکت خارج بشید برگشتتون کلیر شدنت همه اینا هم سخت تر و هم غیر تضمینی تر میشه

ارادتمند

thank you so much for your response and sorry for responding late. The difficulty is that changing the visa with the method you mentioned is just change the statues from F2 to F1 and unfortunately it takes a bout 5 months which is very long for me. Because definitely I will miss the Spring semester. Now, I am in rush and have to make an appointment as soon as possible.
    Thanks any way.

دوستانی که ریترنینگ هستند من چند نفرو میشناسم که ۲ سال پیش با ویزای سیگنل تو رشته یه مهندسی مکانیک رفتنت کانادا تونستند ویزای مالتیپل بگیرند از ۲ سال پیش تا حالا مورد جدیدی ندیدم این کارو کرده باشه خودم هم تصمیم به همچین کاری دارم ولی با شرایطه موجود ریسکش باید خیلی بالا باشه

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط panteamohajer نمایش پست ها
    دوستانی که ریترنینگ هستند من چند نفرو میشناسم که ۲ سال پیش با ویزای سیگنل تو رشته یه مهندسی مکانیک رفتنت کانادا تونستند ویزای مالتیپل بگیرند از ۲ سال پیش تا حالا مورد جدیدی ندیدم این کارو کرده باشه خودم هم تصمیم به همچین کاری دارم ولی با شرایطه موجود ریسکش باید خیلی بالا باشه
    من خیلی شنیدم که سرکنسولگری امریکا در Toronto سینگل بیشتر میده به بچه ها تا مالتیپل. قدیم می گفتن Ottawa بهتره الانو نمی دونم.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    من خیلی شنیدم که سرکنسولگری امریکا در Toronto سینگل بیشتر میده به بچه ها تا مالتیپل. قدیم می گفتن Ottawa بهتره الانو نمی دونم.
    سلام،

خدا رو شکر این تاپیک رو دیدم؛ من هم شرایط مشابه دارم. رشته ام علوم کامپیوتره ولی ریسرچ پلن نداشتم آفیسر سینگل داد. الان میخوام انشاءالله برای ویزای کانادا اقدام کنم و برم کنسولگری آمریکا در هلیفکس برای ویزای دانشجویی مجدد. من هم شنیدم بچه هایی که از آمریکا رفتن کانادا و ویزای جدید درخواست دادن (یکی همین چند ماه قبل بود)، دوستان لطفا تجربه یا مشورتی دارن ما رو بی نصیب نگذارند.

خود من انشاءالله دارم برای ویزای کانادا اقدام میکنم و سعی میکنم روند کار و نتیجه رو اینجا بنویسم برای استفاده آیندگان...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software

من ویزای توریستی کانادا دارم. میخوام آمریکا هم برم که برادرم را ببینم. به نظرتون الان ویزا میدن یا کلا بیخیال شم؟

Junior Member

سلام
    دوستان من می خوام واسه سفارت امریکا از کانادا (تورنتو یا اتاوا و...) وقت بگیرم. چطوری می شه وقت های خالی و ببینم؟ لطفا راهنمایی کنین. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mo نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من می خوام واسه سفارت امریکا از کانادا (تورنتو یا اتاوا و...) وقت بگیرم. چطوری می شه وقت های خالی و ببینم؟ لطفا راهنمایی کنین. ممنون
    فکر میکنم بعد از اینکه 160 دلار پول ویزا رو ریختین میتونین وقتهای خالی رو ببینید و برای خودتون وقت رزرو کنید.

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم راهنماییم کنید. من مسترم رو از کانادا گرفتم، الان واسه ی دکترا از آمریکا پذیرش دارم و می خوام برای ویزای دانشجویی اقدام کنم. سوالم این هست که بهتر هست از کانادا اقدام کنم یا از دوبی (یا ارمنستان)؟ کدومش سریع تر میشه؟ و احتمال گرفتن مالتیپل کجا بیشتره؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasep نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم راهنماییم کنید. من مسترم رو از کانادا گرفتم، الان واسه ی دکترا از آمریکا پذیرش دارم و می خوام برای ویزای دانشجویی اقدام کنم. سوالم این هست که بهتر هست از کانادا اقدام کنم یا از دوبی (یا ارمنستان)؟ کدومش سریع تر میشه؟ و احتمال گرفتن مالتیپل کجا بیشتره؟ ممنون
    احتمال موفقیتتون از هر دو به یه اندازه است اما سفارت آمریکا در Toronto شنیدم که تقریبن به همه ی ایرانی ها در رشته های مهندسی و علوم ویزای F1 سینگل میده.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)