صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 168

موضوع: ویزای امریکا از کانادا!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای امریکا از کانادا!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    اون متنو البته من بازنشر نکرده بودم، در پست کاربر دیگری بود. بله رابطه bona fide اگر تا 18 ام بتونید نشون بدید (مانند نامه دانشگاه یا گروه تحقیقاتی ای که بخواهید بازدید کنید) هنوز می تونید معاف بشید.
    ببینید فرایند چند مرحله است دیگه، اگه همون روزی که مصاحبه می کنید بهتون بده (بدون فرستادن درخواستتون برای کلیرنس که اغلب چند هفته طول می کشه) دیگه اوکی میشه. اما اگه نشه و بگه باید منتظر شی تا ایمیل بزنیم، و بعد پاسخ مثبت کلیرنس بعد از 18 اکتبر بیاد اون وقت مشکل میشه. چون تصمیم به پذیرش ویزای شما رو بعد از کلیرنس میگیرن، نه روز مصاحبه. تو روز مصاحبه، کارمند کنسولی فقط «نظر مساعد» داره و تصمیمشو رسمَن نگرفته. در این حالت یه شانس کوچولو براتون می مونه که طرف براتون «استثنا»، یعنی discretionary waiver قایل بشه، که خب به نظر من احتمالش واقعن اندکه. اگه هزینه رو دادید به هر حال برید اینترویو ببینید چطور میشه. امیدوارم به سفرتون برسید.
    خیلی ممنون از راهنمایی کاملتون واقعا کمک کننده بود.
    خودم هم ترجیح میدم که برم مصاحبه چون ساپورت خوبی از استادم و دانشگاه دارم... ولی خوب شرایط بدی الان حاکمه ...
    عذر می خوام فقط نظری دارید که کدوم سفارت برای شرایط حاضر بهتره....؟
    من از دوستان تعریف آفیسر کلگری رو شنیدم...شما تجربه ای داشتید..؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    آره، هم در دستور پیشینش هم در جدیده PR اگر داشته باشید و از درون کانادا اپلای کنید، معاف حساب میشه.
    امیر جان شما مطمینید توی دستور جدیدم هست؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aghaghia19 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی کاملتون واقعا کمک کننده بود.
    خودم هم ترجیح میدم که برم مصاحبه چون ساپورت خوبی از استادم و دانشگاه دارم... ولی خوب شرایط بدی الان حاکمه ...
    عذر می خوام فقط نظری دارید که کدوم سفارت برای شرایط حاضر بهتره....؟
    من از دوستان تعریف آفیسر کلگری رو شنیدم...شما تجربه ای داشتید..؟
    نه متاسفانه اطلاعی ندارم درباره اون کنسولگری.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط houman-h نمایش پست ها
    امیر جان شما مطمینید توی دستور جدیدم هست؟
    در اعلانیه جدید ترامپ، مورد H تبصره چهارم ِ بند C ِبخش سوم (زیر عنوان waivers) رو ملاحظه کنید. این عینن در دستور پیشین هم قید شده بود که موجب شد افرادی که کارت اقامت کانادا داشتند بتونن ویزا بگیرند و سفر کنند.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

من کانادا هستم و تو کلیرنس واسه کنفرانس. البته مصاحبه من سه هفته پیش بود. دو نفر دیگه از دوستان تو این سه روز واسه ویزای مشابه از ونکوور رفتن مصاحبه. به یکی‌ گفت شده که الان نمیتونیم صادر کنیم به خاطره ترامپ، پاسپورت رو نگاه داشتن و گفتن خبر میدیم. به نفر دوم که امروز رفت گفتن تنها راه در روی الان اینه که فامیل داشته باشی‌ اونجا. ایشون داشتن و آفیسر یه نامه ضمیمه پروندشون کرده و بازم فرستاده کلیرنس و پاسپورت رو نگاه داشته و گفت احتمالا میدیم.
    برداشت شخصی‌ من اینه که فعلا اینا هم نمیدونن چیکار کنن و ویزا صادر نمی‌شه و احتمالا انقد همه کلیرنس میخورن تا ۱۰ اکتبر شه و دیگه تموم!
    مگر اینکه قانون ردّ شه با دادگاه مثل دفعه قبل و ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinohe1 نمایش پست ها
    من کانادا هستم و تو کلیرنس واسه کنفرانس. البته مصاحبه من سه هفته پیش بود. دو نفر دیگه از دوستان تو این سه روز واسه ویزای مشابه از ونکوور رفتن مصاحبه. به یکی‌ گفت شده که الان نمیتونیم صادر کنیم به خاطره ترامپ، پاسپورت رو نگاه داشتن و گفتن خبر میدیم. به نفر دوم که امروز رفت گفتن تنها راه در روی الان اینه که فامیل داشته باشی‌ اونجا. ایشون داشتن و آفیسر یه نامه ضمیمه پروندشون کرده و بازم فرستاده کلیرنس و پاسپورت رو نگاه داشته و گفت احتمالا میدیم.
    برداشت شخصی‌ من اینه که فعلا اینا هم نمیدونن چیکار کنن و ویزا صادر نمی‌شه و احتمالا انقد همه کلیرنس میخورن تا ۱۰ اکتبر شه و دیگه تموم!
    مگر اینکه قانون ردّ شه با دادگاه مثل دفعه قبل و ....
    سپاس از اینکه اطلاع رسانی فرمودید.
    با توجه به شرایط حاضر اگر پرونده بره کلیرنس و بیشتر از 18 اکتبر طول بکشه و با اعلام قوانین جدید ویزا رد بشه فکر می کنید چه تاثیری در درخواست ویزاهای بعدی می تونه داشته باشه...؟
    به نظرتون سابقه رو خراب می کنه..؟

سپاس از اینکه اطلاع رسانی فرمودید.
    با توجه به شرایط حاضر اگر پرونده بره کلیرنس و بیشتر از 18 اکتبر طول بکشه و با اعلام قوانین جدید ویزا رد بشه فکر می کنید چه تاثیری در درخواست ویزاهای بعدی می تونه داشته باشه...؟
    به نظرتون سابقه رو خراب می کنه..؟
    سابقه تنها زمانی خراب میشه که مشکلی در پرونده باشه مثل تناقض یا دروغ‌گویی یا سوابق مشکوک و امنیتی،زمانی که درخواست ویزا رد میشه علت رد شدن درخواست با تمام جزییات در سیستم ثبت میشه و درموارد اینچنینی که درخواست ویزا به علت تغییر در قوانین ريجكت ميشه سابقه منفی محسوب نمیشه،به عنوان تجربه شخصی درخواست ویزای من بارها به علت همین قوانین رد شد و دوباره تایید شد چون من سالی چند بار در رفت و آمد هستم.

Junior Member

سلام .
    عذر می خوام دوستان من فرم ds160 و پروفایل مربوط اخذ ویزا امریکا از کانادا رو ایجاد کردم ولی بنا به دلایلی فعلا منصرف شدم و هزینه رو پرداخت نکردم و وقت مصاحبه ای هم نگرفتم . کسی اطلاعی داره که تا کی این پروفایل من اعتبار داره و ایا اگر بخوام مجدد درخواست بدم باید به این در خواست نیمه کاره اشاره ای بکنم..؟
    سپاس

سلام .
    عذر می خوام دوستان من فرم ds160 و پروفایل مربوط اخذ ویزا امریکا از کانادا رو ایجاد کردم ولی بنا به دلایلی فعلا منصرف شدم و هزینه رو پرداخت نکردم و وقت مصاحبه ای هم نگرفتم . کسی اطلاعی داره که تا کی این پروفایل من اعتبار داره و ایا اگر بخوام مجدد درخواست بدم باید به این در خواست نیمه کاره اشاره ای بکنم..؟
    سپاس
    فکر میکنم فرم تا شصت روز اعتبار داره و شما با در اختیار داشتن شماره فرم و مشخصات شخصی میتونید وارد وب سایت بشید فرم رو ادیت کنید و یا مراحل رو ادامه بدید

Junior Member

سپاس از پاسختون اگر کلا فعلا تا 60 روز آینده قصد اقدام نداشته باشم در مرحله بعد که نیازی نیست به این درخواست اشاره کنم. یعنی در مرحله ای که می پرسه آیا شما تا به حال برای ویزای آمیکا درخواست کرده اید پاسخ مشابه وضیعیت قبل این درخواست هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)