صفحه 9 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 168

موضوع: ویزای امریکا از کانادا!

پیش فرض پاسخ : ویزای امریکا از کانادا!

سلام دوستان.من با ويزاي توريستي به مدت سه ماهه كانادا هستم.خيلي دوست دارم آمريكا هم برم.الان كه بن ٢ متوقف شده و بن ٣ هم دادگاه هاوايي متوقف كرده امكان گرفتن ويزاي توريستي از سفارت آمريكا در اونتاريو هست؟من ميخواستم بعدا ويزاي j1 اقدام كنم ولي الان كه هيچ بني وجود نداره ميشه توريستي اقدام كنم؟

سلام دوستان. كسي اخيرا در سال ٢٠١٧ واسه ويزاي آمريكا به سفارت هاي آمريكا در كانادا مراجعه كرده؟ اكه اطلاعاتي در مورد رشته تحصيلي و مقدار كليرنس داريد ممنون ميشم به اشتراك بذاريد.

دوستان من قصد دارم از ونكوور كانادا براى سفارت امريكا وقت بگيرم در ضمن توريست هستم و اقامت ندارم. وقتها بسته هست كسى اطلاع داره سيستم وقت دهى سفارت در كانادا به چه صورت هست؟ ايا وقت ها باز مى شن؟ قابل ذكر هست كه مرحله قبل وقت دهى چند تا سوال هست كه بايد جواب بديد, يك سوال مى پرسه ايا از كشور ديگه براى ويزا امده ايد؟ وقتى بله انتخاب مى كنيد كه با شرايط من همخوانى داره وقت ها براى مصاحبه نمايش داده نميشه ولى اگر سوال رو خير جواب بديد وقت ها براى چند روز اينده باز ميشه. كسى اطلاع داره اگر خير بزنيم چه مشكلى امكان داره پيش بياد؟؟

Junior Member

سلام من مدت 2 سال است که با همسرم در امریکا هستیم. همسرم ویزای F1 و من F2 هستم. از اقوام نزدیک بنده در ایران فوت شده و من قصد رفتن به ایران را دارم. می خواستم بدونم احتمال اینکه دوباره بتونم ویزا بگیرم چقدره؟
    و ایا از دوستان کسی هست که با F2 به ایران رفته و تونسته برگرده؟

Junior Member

من دانشجوی ریترنینگ کامپیوتر هستم. بعد 5 سال از آمریکا اومدم کانادا. از کنسولگری تورنتو 18 سپتامبر مصاحبه کردم برای تجدید اف-1 هنوز هم بدون آپدیت تو AP هستم. پی آر کانادا دارم.

لطفا به اشتراک بذارید کسایی که اخیرا اقدام کردید از کانادا.

نقل قول نوشته اصلی توسط funtik نمایش پست ها
    من دانشجوی ریترنینگ کامپیوتر هستم. بعد 5 سال از آمریکا اومدم کانادا. از کنسولگری تورنتو 18 سپتامبر مصاحبه کردم برای تجدید اف-1 هنوز هم بدون آپدیت تو AP هستم. پی آر کانادا دارم.

منم از اواخر اگوست AP هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط houman-h نمایش پست ها
    منم از اواخر اگوست AP هستم
    دوست عزیز میشه بیشتر راجع به شرایطتون توضیح بدین؟ منم میخام تابستون از طریق کانادا اپلای کنم ولی خیلی با شرایط کانادا و AP که همه راجبش صحبت میکنن آشنا نیستم، مگه AP فقط برای کسایی change of status from temporary visa to immigrant دارن نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط funtik نمایش پست ها

دوست عزیز میشه بیشتر راجع به شرایطتون توضیح بدین؟ منم میخام تابستون از طریق کانادا اپلای کنم ولی خیلی با شرایط کانادا و AP که همه راجبش صحبت میکنن آشنا نیستم، مگه AP فقط برای کسایی change of status from temporary visa to immigrant دارن نیست؟

Junior Member

دوستانی که برای ویزای F1 از کانادا اقدام کردن لازمه کارت معافیت رو موقع مصاحبه ترجمه کنیم یا نمیخواد؟ و کلا ترجمه چه مدارکی لازمه؟

Junior Member

سلام دوستان من از دانشگاه براي كلاس اكادميك زبان اي-٢٠ گرفتم ... وقت سفارتم در كانادا گرفتم ميخواستم ببينم روز مصاحبه چه سوال هايي ميشه ازم و اينكه چه مداركي لازم هست كه ببرم .. خواهشا كمك كنيد ... ويزاي توريستي كانادا دارم .؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)