نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: چطور باید خواند که تاپ شد؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    razi university / power electrical engineering

Unhappy چطور باید خواند که تاپ شد؟؟؟؟

سلام دوستان من دانشجوی ترم3 رشته برق قدرت هستم دانشگاه ملی. تو 2 ترم گذشته وضعیتم خوب نبوده حالا میخوام شروع کنم ولی نمیدونم چطور یعنی نمیدونم از کجا و .........؟؟؟از اونایی که تاپ این رشته هستن کمک میخوام . ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electeronic engineering

پیش فرض پاسخ : چطور باید خواند که تاپ شد؟؟؟؟

جوابش ساده است. باید دود چراغ بخوری و تا پاسی از شب درس بخونی!!!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    وقتت زیاده!خوبه.ببین اصلا جزوه نخوان.حداقل اینکه فقط جزوه نخوان.کتاب های مرجع رو از جایی تهیه کن.یا باید بخری یا اینکه از کتاب خانه دانشگات امانت بگیری.خوب و دقیق بخوان.حتما حا المسائل کتاب هارو بگیر.حتما حتما حتما مساله های اخر کتاب رو حل کن.مخصوصا درس هایی مثل مدار 1و2 و ماشین 1 و2 که پایه ای هستند رو خوب بخوان.این درس ها نیاز به حل کردن مثال زیاد داره تا بتونی مسلط بشی.مخصوصا مدار2و ماشین 2.
    اگرم قصد اپلای داری از الان بشین کتاب های انگلیسی رو بخوان.گیر اوردنش یه خورده سخت هست!اما میشه گیر اورد.خیلی به انگلیسی تخصصیت کمک میکنه!فقط و فقط خوب درس هارو یاد بگیر!مفهومی!یعنی کاربردشو خوب یاد بگیر.من خودم رشته ام الکترونی.اما الکترونیک 1رو میشه گفت سمبل کردم.یعنی فقط در حد کتاب و اینکه بتونم نمره خوبی بگیرم یاد گرفتم.هیچی ازش نفهمیدم.الانمم مشکل دارم.شاید یکی از دلایل اینکه میخوام ارشد نرم الکترونیک این باشه که چیزی نفهمیدم و بعدش هم الکترونیک 2 و3 رو خوب نمیفهمیدم و فقط پاسش میکردم و. این باعث شد از الکترونیک بدم بیاد!پس کاربردی یاد بگیر
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

وضعيتم عين شماست تقريبا يه ترمي هست كه خودمو جمع كردم توي برق بايد زياد درس بخوني و خيلي زياد مساله حل كني و خيلي خيلي بيشتر باز مساله حل كني.الكترومغناطيس ديگه شاخصشه!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

فقط می تونم بگم حالا که اومدی برق فقط باید زیاد بخونی و از کتاب بخونی مفهومی و دقیق//زیاد بخونی