صفحه 3 از 45 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 442

موضوع: تجربیات آزمون 22 اکتبر 2011

Member disaster آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 22 اکتبر 2011

سلام بچه ها، خسته نباشید و ممنون که تجربیاتتون رو اینجا نوشتید.
    اگه میشه منو راهنمایی کنید میخوام آخر آبان امتحان بدم.
    لغات 1100 و 500 تای کاپلان رو خوب حفظم (فقط لغات رو حفظم کتاباشو نخوندم) ،ولی واسه کوانت و رایتینگ هیچ کاری نکردم تا حالا ،پایه ام ریاضی بوده ولی چند وقته از محیط محاسبات دور بودم، حالا به نظرتون چیکار کنم؟ با توجه به تجربه ای که توی این امتحان داشتین چی بخونم توی این تقریبا یک ماه؟
    همیشه آخر هر چیز خوب میشود، اگر نشد بدان که هنوز آخرش نرسیده است

دوستان
    اگر ممکن است موضوع هر 2 تا رایتینگ را اشاره کنید.
    و اینکه راتینگ اسی از اسی آیلتس-تافل سخت تر بود.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط disaster نمایش پست ها
    سلام بچه ها، خسته نباشید و ممنون که تجربیاتتون رو اینجا نوشتید.
    اگه میشه منو راهنمایی کنید میخوام آخر آبان امتحان بدم.
    لغات 1100 و 500 تای کاپلان رو خوب حفظم (فقط لغات رو حفظم کتاباشو نخوندم) ،ولی واسه کوانت و رایتینگ هیچ کاری نکردم تا حالا ،پایه ام ریاضی بوده ولی چند وقته از محیط محاسبات دور بودم، حالا به نظرتون چیکار کنم؟ با توجه به تجربه ای که توی این امتحان داشتین چی بخونم توی این تقریبا یک ماه؟
    آقا واسه ریاضی قویا پیشنهاد میکنم Cracking new GRE پرینستون رو دوبار یا حتی 3بار بخونی.. خیلی بدرد این امتحان میخوره..! متاسفانه من 2-3 روز قبل امتحان فهمیدم باید بخونمش و نمره ریاضی ام هم تعریف چندانی نخواهد داشت.. البته متاسفانه و ناجوانمردانه ریاضی سخت تر از خود ETS و Practice book که داده بودند بود..!

Junior Member uzamani آواتار ها

موضوع رایتینگ اول در مورد این بود که باید فقط از نظرات موافق خودمون استفاده کنیم، و نظرات مخالف رو در نظر نگیریم.
    دلیل: چون نظرات مخالف باعث استرس میشود، و یاد گیری را مختل میکند.

موضوع آرگیومنت هم: یک کتاب فروشی میخواست برای جذب مشتری بیشتر قسمت مربوط به کتاب های بچه را ببنده و از فضاش برای کافه تریا استفاده کنه، برای این هم سکشن بچه های کوچک رو میبنده چون دولت اعلام کرده بوده جمعیت بچه های زیرِ ده سال کم شدند، و همین طور هم کمپانی رقیب ، کمپانی رگال فکر میکنم، همین کار رو انجام داده بوده حالا دلیل ها تون رو میخواست.

در مورد بخش کوانت به نظر من راحت بود، و به راحتی وقت اضافه میومد.
    در مورد بخش وربال، سوال ها در حد متوسط بود ولی زمان کافی برای خوندن کامل تکست ها وجود نداشت حتما تکست ها را تمرین کنید، چون مطمئننا نمیتوان همه ی آنها را خوند.
    تکست ها به طرز زیادی در مورد بیولوژی بود. و چند تایی هم زمین شناسی و یکی هم ادبیات.
    در کل قسمت وربال تا حدود 1 و نیم برابر سخت تر از امتحان های قبلی بود.

و درنهایت، این آقایی که پشت بلند گو حرف میزد خیلی باعث حواس پرتی شد. و بسیار من از دستش ناراحتم. در کل بقیه چیزها خوب بود.

ApplyAbroad Hero

من ریاضی همه رو زدم. احتمالا نمره کامل بگیرم. امار و مدل سازی دوم دبیرستان، فصل اخر ریاضی سال دوم دبیرستان (ترکیبیات و احتمالات رو از رو مبتکران خوندم) و یه فایل که 100 لغت کوان (+50 تا هم خودم اضافه کردم). اینا 2 هفته وقت نمیبره. البته ممکنه یکی بگه اینا چه ربطی داره؟ ولی واقعا تاثیر داشت.

ApplyAbroad Veteran

موضوع رایتینگ اول : اکثر مردم اعتقاد دارند که ما از نظرات کسانی که با آنها موافق تر هستیم بیشتر یاد میگیریم تا آنهایی که نظراتشون با ما مخالف است. (دلیلش دقیق یادم نیست!) نظر شما چیست؟؟
    دومی: مدیران یک کتابفروشی تصمیم گرفتند قسمت کتابهای کودکان را بدلیل کمی استقبال با یک کافی شاپ جایگزین کنند. اعتقادشون اینه که کافی شاپ برای این فروشگاه نیازه و فروش رو بیشتر میکنه.. چون شرکت رغیب آنها این کار رو انجام داده و جواب خوبی گرفته.. (تحلیل کنید)
    البته این چکیدش بود..
    نه اتفاقا رایتینگش از لحاظ فهم و موضوع برای نوشتن خیلی راحت تر از قبل بود..!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MIT - Mechanical Engineering

وربال به طرز وحشتناکی سخت بود. من نمی دونم این که 3 تا جا خالی می دن با سه گزینه واسه هر کدوم یعنی چی؟! احتمال درست بودن 1/27 هست! وقت برای خوندن ریدینگم که اصلا به اندازه کافی نبود. ولی کوانت و رایتینگ خوب بودن در کل. احتمالا نمره ها کلا پایین تر می آن. مشکل اینه که صرفا دونستن معنی لغات واسه وربال کافی نبود. متنهاش پیچیده بودند ولی به دایره لغات نسبتا پایین تری احتیاج داشتن. انصافا ریوایزد خیلی بدتر شده.

وربال خیلی سخت بود واقعا اگر کسی میخواد تو وربال نمره متوسط بگیره باید حدود یک سال مجله و ... بخونه

بچه ها بالاخره سخت شده یا آسون؟ بچه هایی که میگن آسون بود امتحان فکر کنم پایه ی زبانشون خیلی خوب بوده ها!
    کلا چی بخونیم برا این مدل امتحان جدید که امیدوار کننده باشه؟ :|

ApplyAbroad Hero

کسی مگه هست که بگه وربال اسون بوده؟؟