صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: ايالت Utah

پیش فرض پاسخ : ايالت Utah

من BRIGHAM YOUNG UNIVERSITY فول فاند پذیرش گرفتن و فکر می کنم این ایلت برای ما ایرانی ها بهترین ایلته و مردمش خیلی مهربون و خوبن اگه کسی دیگه از شهر PROVO چیزی می دونه بگه . من شنیدم همه چیز خیلی ارزون و تقریبا بدون TAX هستش و کلی پول می تونید پی انداز کنید و برید مسافرت و جاهای دیگرو ببینید

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

درود بر دوستان عزیز
    این هم لیست بهترین شهر های دانشگاهی College Towns آمریکا از دید روزنامه ی USA Today ؛

1. Ithaca, N.Y.
    2. State College, Pa.
    3. Iowa City
    4. Ames, Iowa
    5. Champaign-Urbana, Ill.
    6. Charlottesville, Va.
    7. Corvallis, Ore.
    8. Bloomington, Ind.
    9. Lawrence, Kan.
    10. Logan, Utah
    Source: American Institute for Economic Research

البته این لیست بندی ها خیلی مهم نیست. در کل به نظر من اگه افراد واسه ادامه ی تحصیل در رشته های مادر ( مهندسی برق، مکانیک، شیمی، عمران و ...) شهر های بزرگ تر یا حداقل شهر های کوچک نزدیک به شهر های بزرگ رو انتخاب کنن به طور قطع شانس بهتری از نظر کاری خواهند داشت اما در مورد دانشگاه های رنک بالا که در شهر های کوچیک قرار داشته باشن قضیه متفاوته. ولی این مورد در تمامی مواقع درست نیست و واسه رشته های دیگه جریان به طور کلی عوض میشه. مثلا در رشته ی معدن ایالت کلورادو و نوادا به همراه آریزونا( البته دانشگاه های این ایالت در شهر های بزرگی هستن، توسان و فینکس) به همراه چند تا ایالت مجاور قطب های معدنی آمریکا به حساب میان که اکثر دانشگاه های معدنی Schools of Mine ایشون در شهر های کوچیک قرار گرفته، از بیوت تو مونتانا بگیرین تا رپید سیتی تو داکوتای جنوبی. یا مثلا واسه رشته ی مهندسی نفت؛ قطب نفتی آمریکا تو ایالت های تگزاس، لوییزیانا، داکوتای شمالی-مونتانا، پنسیلوانیا-ویرجینیا به همراه کالیفرنیاست که همه یا اکثر دانشگاه هاشون در شهر های کوچیک قرار گرفتن( خیلی جالبه بدونین که از 15 دانشگاه نفتی در آمریکا فقط USC و Pittsburgh تو شهر های متروپالیتنی قرار گرفتن و بقیش همگی و یا اکثرا تو شهرهای <100000 نفرین). علت این موضوع هم فیلد کاری خاص این رشته هاست که بیشتر با منابع زیر زمینی سرکار دارن تا امکانات.
    در کل اگه بخوام یه نتیجه گیری کلی کنم،در شرایط برابر شهر های کوچیک نزدیک به شهر های بزرگ بهترین گزینه واسه انتخابن هستن چون که شلوغی و آلودگی شهر های بزرگ رو ندارن و به دلیل نزدیک بودن به شهر های مادر از امکانات بازار کار و... اون شهر ها بهره مندن.

با آرزوی موفقیت و شادکامی واسه همه ی دوستان
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

سلام
    کلا یوتا چند دانشگاه داره؟ برای رشته مدیریت بازرگانی کدومش بهتره؟ راحتتر پذیرش میده؟
    اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه؟

Junior Member

سلام. من برای فرصت می خوام بیام یوتا. می خواستم بدون هزینه کرایه خانه برای یک نفر (یک خوابه) حداقل چقدر هست در یوتا؟

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurora نمایش پست ها
    سلام. من برای فرصت می خوام بیام یوتا. می خواستم بدون هزینه کرایه خانه برای یک نفر (یک خوابه) حداقل چقدر هست در یوتا؟
    اگر قانع باشی با 300-400 تا میتونی جمعش کنی.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

سلام نمیدونم اینجا کسی هست جواب بده؟
    راستش من دارم میان اونجا ولی واسه روزای اول جایی رو ندارم بمونم آیا کسی هتلی یا مسافرخونه ای میشناسه که قیمتش ارزون باشه و ترجیحا نزدیک دانشگاه یوتا در salt lake city باشه؟ من هر چی گشتم ارزونتر از شبی 100 دلار پیدا نکردم جایی هست ارزونتر باشه؟
    توروخدا اگه میشناسید بهم معرفی کنید دعاتون میکنم

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط elhammavis نمایش پست ها
    سلام نمیدونم اینجا کسی هست جواب بده؟
    راستش من دارم میان اونجا ولی واسه روزای اول جایی رو ندارم بمونم آیا کسی هتلی یا مسافرخونه ای میشناسه که قیمتش ارزون باشه و ترجیحا نزدیک دانشگاه یوتا در salt lake city باشه؟ من هر چی گشتم ارزونتر از شبی 100 دلار پیدا نکردم جایی هست ارزونتر باشه؟
    توروخدا اگه میشناسید بهم معرفی کنید دعاتون میکنم
    https://www.hotwire.com/hotels/#!/re...-28-2015/1/1/0

Salt Lake City East area Hotel نزدیک دانشگاه هست و شبی 49$ که بعد از تکس ممکنه گرونتر بشه.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)