صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 92

موضوع: ویزای نامزدی

Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی

نقل قول نوشته اصلی توسط Sharang نمایش پست ها
    ویزای نامزدی یا K1 فقط درصورتی امکانپذیزه که شما گرین کارد داشته باشید و یا شهروند آمریکا باشید. وقتی ازدواج کردید میتونید برای ویزای F2 اقدام کنید.
    باید چند وقت با هم باشیم؟

با سلام
    در صورتی که با ویزای دانشحویی امریکا باشیم و با فرد دارای گرین کارد در امریکا ازدواج کنیم چقدر طول میکشه که گرین کارد صادر بشه برای فرد متقاضی؟
    آیا تمام مراحل داخل خاک امریکا انجام میشه؟ نیازی به خروج نیست؟

Junior Member

سلام دوستان
    من در رابطه با ویزای ازدواج سوال داشتم،
    من گرین کارت آمریکا دارم و از طریق ویزای ازدواج‌ برای همسرم اقدام کردم حدود یک سال و ۲ ماه پیش,
    بعد از چند هفته رسیدشو دریافت کردم اما دیگه خبری نشده هنوز و نامه ی دیگه ای نیومده، در صورتی که در حالت عادی باید طی ۵،۶ ماه بعدش نامه ی approval میومد ،من و همسرم نگران بودیم اما وکیل میگه الان طبیعیه و برای بیشتر کیس ها اینجوری طول میکشه چون ترامپ اون قانون هارو برای مهاجرها گذاشته بود.
    میخواستم بدونم برای کسی پیش اومده؟ این طبیعی هست ؟یا هر کس اطلاعی اگه راجب این موضوع داره ممنون میشم بگه.

Junior Member

سلام دوستان. آيا اطلاع داريد بعد از قوانين جديد ترامپ ويزاي ازدواج و يا نامزدي يك ايراني با يك شخص امريكايي صادر ميشود يا خير؟

سلام
    دوستان من از یه دانشگاه امریکا پذیرش گرفتم و میخوام برای ویزا اقدام کنم.
    نامزدم الان تو المان هستش و اقامت اونجا رو داره. اما میخوام قبل از رفتن به امریکا ازدواج کنم که با هم بریم.
    من تمام اپلای ها رو به درج سینگلی پر کردم اما خوب میخوام برای ویزا به صورت متاهلی اقدام کنم.

دوستان میتونن یکم منو راهنمایی کنن؟ ما میتونیم هر دو برای امریکا ویزا بگیریم؟
    یا من به صورت مجردی شانسم بیشتره؟
    نامزدم چه شرایطی داشته باشه که راحت تر بشه؟
    ممنون

Junior Member

دوستان سلام ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین

من می خوام از طریق ازدواج با یک شهروند امریکا(ایرانی ساکن امریکا به مدت 32 سال) به امریکا مهاجرت کنم البته می خواهیم مراسم عروسی را در ایران بگیریم ( ولی امریکا عقد کنیم چون ظاهرا عقد ایران را قبول ندارن) سوالم اینه:

1-از چه طریق اقدام کنیم که سریعتر ویزا بگیرم ؟
    2- چه مدت طول میکشه تا گرین کارت بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rimaamirr نمایش پست ها
    سلام دوستان. آيا اطلاع داريد بعد از قوانين جديد ترامپ ويزاي ازدواج و يا نامزدي يك ايراني با يك شخص امريكايي صادر ميشود يا خير؟

لطقا اگه فهمیدین به منم خبر بدین

Junior Member

سلام دوستان
    مدارك ما كه براي ويزاي نامزدي اقدام كرديم بعد از هشت ماه اپروو شده، مي خواستم بدونم مراحل بعدي چيه و چه كاري بايد انجام بدم؟! هر چي بيشتر فروم رو ميخونم بيشتر هنگ ميكنم

سلام. من دنبال یه دفتر مهاجرتی یا وکیل برای انجام دادن کارهای مربوط به مهاجرت به آمریکا هستم که تو‌ایران هم دفتر داشته باشن. ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داشته باشه راهنماییم کنه.

Junior Member

با سلام
    من همسر و دخترم سیتیزن آمریکا هستن. حدود ۵ ماه پیش برای گرین کارت آمریکا در ارمنستان مصاحبه شدم و ویور دریافت کردم. یک ماه بعد هم ایمیلی دریافت کردم مبنی بر فرستادن اطلاعات تکمیلی مانند آدرس و آی دی و... خواستم ببینم چقدر طول میکشه تا ویزام بیاد و ایا کسی کیس مشابه من داره؟ و از چه سایتی باید وضعیت خودم رو چک کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)