صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 92

موضوع: ویزای نامزدی

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی

Well, I myself have heard so many cases that got married just because of the US visa. I have a school friend, she is such a beautiful girl, educated and nice.I was shocked when I saw her pic withe her USC husband. Anyway, I don't like to argue here, I know we all just care about each other, and want to share our experience. but as I mentioned above, my case is serious. I'm 29 and he is 32, we've met each other, our family met each other and now we want to apply, actually our case was started as a KHASTEGARI but we decided to spend sometime together before we get married. By the way I just wish everyone luck on whatever they want to and I appreciate your concern.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    Dear My best Friend peyman

i know it.

when i was at Ankara in our Hotel, there was an old Guy and a really young Shirazy girl! i talk to them. they had the same case. at first i think that old guy is her father. then he said that he is going to be her husband!

it was about 2 weeks that they were at the Ankara for K1 VISA.

when i come to the US i called that old Guy since he is working at Wisconsin and it is near us and asked him about their VISA. he said that she was rejected and he is going to try it from Dubai!

see. i aware for that kind of VISA better than the people that had written posts here but because the reality is not that good they do not want to accept it!.

that Guy told me that he even showed his telephone bill to the embassy in order to prove that they were talking to each other for a long time but the embassy refuzed to give them a VISA.
    همانجور که گفتم متقاضی حتما باید با اسناد و مدارکی مسند آفیسر رو از رابطه احساسیشون قانع کند مثل کادوهایی که به هم داده اند و عکس های مهربونی که با هم گرفته اند و غیره
    آفیسر می تونه بر اساس موارد متعددی درخواست ویزای نامزدی رو رد کنه مثلا
    اختلاف سنی
    قانع نشه از رابطه
    مشکلات مالی sponser
    prostitutaion
    سوپیشینه
    اگر اسپانسر قبلا درخواست K1 برای کسی دیگر کرده باشه
    وغیره

Junior Member saraino آواتار ها

يه سوالي.آيا كسي كه تو آمريكاس و قراره كه نامزدش تو ايران ويزاي نامزدي اقدام كنه، بايد حتما سيتيزن باشه؟ يا اگه گرين كارد يا ويزاي نوع ديگه اي هم داشته باشه مي تونن اقدام كنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saraino نمایش پست ها
    يه سوالي.آيا كسي كه تو آمريكاس و قراره كه نامزدش تو ايران ويزاي نامزدي اقدام كنه، بايد حتما سيتيزن باشه؟ يا اگه گرين كارد يا ويزاي نوع ديگه اي هم داشته باشه مي تونن اقدام كنن؟
    برای ویزای نامزدی حتماً باید سیتیزن باشه.

با گرین کارت فقط همسرش رو می تونه به امریکا بیاره نه نامزدش رو

Junior Member saraino آواتار ها

منظورتون اينه كه عقد ايران باشند؟يعني مي تونه تا گرين كارت گرفت بره عقد كنه يا اينكه از قبل بايد اين كارو انجام بده؟ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    با گرین کارت فقط همسرش رو می تونه به امریکا بیاره نه نامزدش رو

منظورتون اينه كه عقد ايران باشند؟يعني مي تونه تا گرين كارت گرفت بره عقد كنه يا اينكه از قبل بايد اين كارو انجام بده؟ممنون
    یعنی اینکه برای ویزای نامزدی شخصی که آمریکا هست باید سیتیزن باشه، بعد از طی مراحل قانونی و دریافت ویزای نامزدی، حداکثر تا 90 روز بعد از ورود به خاک آمریکا باید در اونجا ازدواج کنید. ولی کسی که گرین کارت داشته باشه تنها می تونه برای ویزای ازدواج اقدام کنه، یعنی شما اول عقد می کنید و بعد می تونید وارد پروسه ویزای ازدواج بشید.

Junior Member

با تشکر از توضیح شما دوستان. من یه سوال دارم که اول شرایط رو توضیح میدم که بتونم از راهنماییتون استفاده کنم.
    نامزد من با ویزای دانشجویی داره میره امریکا،
    اول اینکه من چطوری با ایشون میتونم برم و چقدر طول میکشه؟
    دوم: اگه تونستم برم چون قصد تحصیل ندارم، کی میتونم شروع به کار کنم؟ اصلا اجازه کار دارم؟

اگه توصیه ی جداگانه ای دارید بفرمایید
    ویرایش توسط mashmoji : October 31st, 2011 در ساعت 08:01 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mashmoji نمایش پست ها
    با تشکر از توضیح شما دوستان. من یه سوال دارم که اول شرایط رو توضیح میدم که بتونم از راهنماییتون استفاده کنم.
    نامزد من با ویزای دانشجویی داره میره امریکا،
    اول اینکه من چطوری با ایشون میتونم برم و چقدر طول میکشه؟
    دوم: اگه تونستم برم چون قصد تحصیل ندارم، کی میتونم شروع به کار کنم؟ اصلا اجازه کار دارم؟

اگه توصیه ی جداگانه ای دارید بفرمایید
    دوست عزیز،
    تنها راهی که برای رفتن شما وجود داره اینه که قبل از رفتن ایشون شما ازدواج کنید و بعد برای ویزای F2 اقدام کنید (همسر دانشجو)، در مورد کار کردن زیاد اطلاعی ندارم، امیدوارم دوستان دیگری بتونند بهتون کمک کنند.

Junior Member

سلام دوستان
    اگر کسی می دونه باید چکار کرد لطفا راهنمایی کنه.
    اگر خانمی بخواد ویزای نامزدی بگیره و طرف مقابلش هم یک نفر امریکایی باشه چه کاری باید این دو نفر انجام بدن؟ فقط هم با تلفن و اینترنت با هم در تماس بوده اند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)