صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 92

موضوع: ویزای نامزدی

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی

دوستان عزیز من هم ۲ ماه پیش ویزای نامزدیم رو گرفتم و الأن آمریکا هستم. بر خلاف نظر دوست خوبمون که در دومین پست این فروم نوشتند:
    this kind of VISA is a dream for Iranian Girls !!! and it is a dream that won't come true! و باعث شد که من ماهها به این سایت سر نزنم. ولی امشت اومدم اینجا تا بگم که سعی کنید به هدفتون فکر کنید و از آدمهایی که انرژی منفی پخش می کنند دوری کنید.
    اگر سوالی داشتید خوشحال می شم کمکی بکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegneg نمایش پست ها
    دوستان عزیز من هم ۲ ماه پیش ویزای نامزدیم رو گرفتم و الأن آمریکا هستم. بر خلاف نظر دوست خوبمون که در دومین پست این فروم نوشتند:
    this kind of VISA is a dream for Iranian Girls !!! and it is a dream that won't come true! و باعث شد که من ماهها به این سایت سر نزنم. ولی امشت اومدم اینجا تا بگم که سعی کنید به هدفتون فکر کنید و از آدمهایی که انرژی منفی پخش می کنند دوری کنید.
    اگر سوالی داشتید خوشحال می شم کمکی بکنم.
    دوست گرامی، تبریک میگم. ممکنه بفرمایید مراحل مختلف پروسه چه مدت طول کشید و در مصاحبه چه چیزهایی پرسیدن و خواستن؟
    شاد باشید

ویزای نامزدی ما از اولین اقدام تا دریافت ویزای نامزدی ۷ ماه طول کشید. کسی که از امریکا فایل باز می کنه حتما باید سیتیزن باشه و حتما حتما باید ظرف ۲ سال گذشته نامزدش رو فیزیکی دیده باشه و باهم عکس داشته باشند. چند تا فرم هست که پر می کنند و چند تا عکس و بلیط های پروازهایی که برای دیدن هم گرفتید و مهمتر از اون مهر ورود و خروج در پاسپورت که باید با هم یکی باشه.
    تاخیر من رو در جواب دادن ببخشید. کم تر به این سایت سر می زنم.

Junior Member wednesdaynight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان
    همسر من Green Card داره و مرتب در سفر به ایران برای دیدن من هست. دارم برای ویزای دانشجویی اقدام می کنم. سوال اولم اینه که آیا ازدواجم ممکنه که سبب بشه که به من ویزا ندن وآیا بهتر این نیست که کلاً هیچ جا اسمی از ازدواجم نزنم؟؟ یا اینکه اگر بگم و برای من دردسر نمیشه اصلاً....؟؟
    و سوال دوم اینکه از طریق خانومم میتونم ویزا بگیرم و اگر آره، چطور و چقدر طول میکشه؟؟؟؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wednesdaynight نمایش پست ها
    سلام دوستان همسر من Green Card داره و مرتب در سفر به ایران برای دیدن من هست. دارم برای ویزای دانشجویی اقدام می کنم. سوال اولم اینه که آیا ازدواجم ممکنه که سبب بشه که به من ویزا ندن وآیا بهتر این نیست که کلاً هیچ جا اسمی از ازدواجم نزنم؟؟ یا اینکه اگر بگم و برای من دردسر نمیشه اصلاً....؟؟ و سوال دوم اینکه از طریق خانومم میتونم ویزا بگیرم و اگر آره، چطور و چقدر طول میکشه؟؟؟؟ ممنون
    سلام، شما هیچ چیز رو نباید پنهون کنید ، مخصوصاً موضوع به این مهمی‌ که ازدواج کردین تو تمام فرم‌های که پر می‌کنین وضعیت تجرد یا تأهل سوال می‌شه ازتون تو روز مصاحبه هم از شما شناسنامه ترجمهٔ شده میخوان مگه می‌شه وجود همسر رو کتمان کرد شما برای ویزای دانشجو هم می‌تونین اقدام کنین اگه از طریقه مهاجرت بخواین برین توسط همسر گرین کرتی ، من فکر می‌کنم بیشتر از ۱ سال تا ۲ سال طول بکشه . چون ویزای ازدواج سیتیزنی ۱ سال طول میکش، گرین کارت بیشتر اینا اطلاعات بنده بود ولی‌ هیچ وقت واقعیت رو پنهون نکنید ، براتون دردسر می‌شه

Junior Member

دوستان عزیز یه سوالی داشتم: جدا از ویزای نامزدی، بحث ازدواج داخل ایران چه تاثیری بر گرفتن ویزا داره؟یعنی بهتر اینه که طرف اینجا ازدواج کنه و بعدش اقدام به گرفتن ویزا کنه یا برعکس؟
    سوالی که دارم از اینجا میاد که اگه قرار باشه خودت رو به سفارت ثابت کنی که 100% برمی گردی و تو ارائه مدارک متاهل باشی شاید این تصور پیش بیاد که میخوای اونجا زندگیت رو تشکیل بدی و ...
    اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنماییم کنه

Junior Member

سلام،
    شما می‌خواین با ویزای مهاجرتی برین ؟ یا غیر مهاجرتی ؟

اگه قصد دارید برید اونجا پیش همسرتون بمونید ،باید از طریقه ویزای ازدواج اقدام کنید ..
    همسرتون سیتیزن هستن؟

.

Junior Member

سلام
    ۱ ماه هست که Receipt Number ما اومده و case ما در حالت Initial Review قرار داره من از ایران خارج شدم و ویزا یه ۲ساله کار مالزی رو گرفتم.من می‌تونم جایinterview را از آنکارا تغییر بدم به مالزی؟؟؟و این پروسه چه مدت طول میکش؟در غیر این صورت من از چه زمانی‌ باید منتظر باشم?
    متشکرم

Junior Member

سلام، یکی از دوستان من که قصد ازدواج با این خانم را دارم در حال حاضر گرین کارت امریکا رو دارند و برای مدتی به ایران امدند، دوستم حدود دو سال دیگه سیتیزن امریکا میشود، من با ایشون ملاقات حضوری نداشتم ، ولی 1.سوال اینه که در حال حاضر که این خانم ایران هستش بهتره من برای جمع کردنه مدارکی نظیره عکس و فیلم با ایشون ملاقات حضوری داشته باشم یا لازم به این کار نیست؟ چون اگر بره از ایران تا چند سال بعد نمیاد.
    2.و اینکه بهتره تا ایران هستش من باهاش نامزد یا ازدواج کنم؟ یا اینکه بره امریکا سیتیزن بشه بعد من اقدام کنم؟
    به طور کل نامزد یا ازدواج کنیم؟ در هر دو حالت؟ کدام روش آسون تر هستش؟
    با تشکر . واقعا ممنونم ازتون

سلام.
    من چند ماهی میشه با آقایی آشنا شدم که امریکا زندگی میکنن.تصمیم به ازدواج گرفتیم از طریق ویزا نامزدی اقدام کردیم برای رفتن من پیش ایشون .ایشون سیتیزن هستن اونجا تقریبا 20سال اختلاف سنی هم داریم وکیل هم امریکا گرفتن میخواستم بدونم این اختلاف سنی ممکن مشکلی برای ما در سفارت پیش بیاره یا نه؟ از نظر شما کدوم سفارت بهتره و چه مدارکی و همراه خودمون ببریم که بهتر جواب بگیریم.
    بسیار متشکرم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)