صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 92

موضوع: ویزای نامزدی

Junior Member

سلام دوستان، می خواستم بدونم که سفارت ابوظبی کسی را در زمان مصاحبه برای ویزای نامزدی تا به حال رد کرده؟کسی اطلاعاتی در این مورد دارد؟

بعد از مصاحبه چقدر زمان می بره تا ویزا صادر شود؟آیا کسی بوده که یه هفته ، ده روزه ویزا شو بعد مصاحبه گرفته باشه؟
    ویرایش توسط Politecnico : August 14th, 2013 در ساعت 05:37 AM

Senior Member Harrison آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی

نقل قول نوشته اصلی توسط xilix نمایش پست ها
    سلام، یکی از دوستان من که قصد ازدواج با این خانم را دارم در حال حاضر گرین کارت امریکا رو دارند و برای مدتی به ایران امدند، دوستم حدود دو سال دیگه سیتیزن امریکا میشود، من با ایشون ملاقات حضوری نداشتم ، ولی 1.سوال اینه که در حال حاضر که این خانم ایران هستش بهتره من برای جمع کردنه مدارکی نظیره عکس و فیلم با ایشون ملاقات حضوری داشته باشم یا لازم به این کار نیست؟ چون اگر بره از ایران تا چند سال بعد نمیاد.
    2.و اینکه بهتره تا ایران هستش من باهاش نامزد یا ازدواج کنم؟ یا اینکه بره امریکا سیتیزن بشه بعد من اقدام کنم؟
    به طور کل نامزد یا ازدواج کنیم؟ در هر دو حالت؟ کدام روش آسون تر هستش؟
    با تشکر . واقعا ممنونم ازتون
    سلام
    1) بله الان ایشون ایران هستند مدرک جمع کنید..چون اگر نداشته باشید چند ماه دیگه که برین سفارت چه میخواهید ثابت کنید قبلا با همسرتون اشنا شدید؟
    2)اگر ایشون سیتیزن باشند و اقدام کنند شما سریع ویزا نامزدی میگیرید..یک حالت دیگم دیدم طرف 5ساله گرین کارت داره...اما چون همش امریکا نبوده فعلا سیتیزن نشده..اما میتونه اقدام کنه...مجموعا از اون 5 سال 2.5 سالشو امریکا بوده...ویزای نامزدی از طریق همچین شخصی هم سریع انجام میشه و میدند..حالت های دیگه ای هم ممکنه باشه من خبر نداشته باشم :-)
    ضمنا اینکه اینجا ازدواج کنید داشتان دار میشه و طولانی میشه..اینکه ویزای نامزدی برین اونجا ثبت ازدواج بشه سریعتر خواهد بود

سلام دوستان. سوالی داشتم حیاتی. ممنون می شم یکی با اطلاعات کافی جوابمو بده:
    من به احتمال زیاد پذیرش آمریکام واسه سال آینده اوکی بشه
    اما نامزد من بخاطر تحصیل شون دو سال بعد از من میتونه بیاد آمریکا. حالا چن تا سوال واسه م پیش اومده:
    1- ازدواج کنیم و من برم! یا بعدا با ویزای نامزدی ایشون راحت تر میتونن بیان؟؟

1- توی این دو سال میتونیم باهم دیدار داشته باشیم؟ (نوع ویزا، تعداد دفعات و مدت زمانی رو که احیانا میتونن بمونن؟؟)
    2- بعد از این دو سال که تحصیلشون تموم شد، چطوری میشه برای ایشون ویزا گرفت که بصورت دائم بیان و حداقل تا پایان تحصیلات من تو آمریکا باشیم؟

Junior Member

حالا تکلیف ویزای نامزدی کسی که نامزدش دانشجو ایرانی ک ویزای F1 داره و قبل از سفرش ازدواج نکردند، چیه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hajarfaal نمایش پست ها
    حالا تکلیف ویزای نامزدی کسی که نامزدش دانشجو ایرانی ک ویزای F1 داره و قبل از سفرش ازدواج نکردند، چیه؟
    سلام
    ار چه نظر؟ توصيه ميشه قبل از عزيمت F1 ازدواج كنند و به صورت F2 اقدام كنه. شانس ويزاي نامزدي خيلي قطعي نيست.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    ار چه نظر؟ توصيه ميشه قبل از عزيمت F1 ازدواج كنند و به صورت F2 اقدام كنه. شانس ويزاي نامزدي خيلي قطعي نيست.
    شادزي
    اگر مدارک واسه اقدام به ویزای نامزدیتون تکمیل باشه از f1 قطعی تره

Junior Member

با سلام به همه دوستان.
    من با ویزای F1و Single وارد آمریکا شدم. نامزدم در ایرانه و هنوز با هم ازدواج نکردیم. ایشون برای دکترا میخواد بیاد آمریکا. بهترین و سریعترین راه برای آوردن ایشون به آمریکا چیه؟
    با تشکر از همه عزیزانی که صادقانه به هموطنانشون کمک میکنند.
    نادر

دوستان یک سوال دارم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم؛
    اگر کسی با یک فرد آمریکایی ازدواج کند و بعد اقدام به درخواست ویزا کند حدودا چقدر طول میکشد تا پس ریکوئست شدن؟
    ازدواج در فروردین ماه دز ترکیه انجام شده.
    file no:jan 2012
    medical:sep 2012
    update:dec 2013
    PNP-ANKARA ..... in process: feb 2014____________ pass req: April 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parmiparmi نمایش پست ها
    سلام.
    من چند ماهی میشه با آقایی آشنا شدم که امریکا زندگی میکنن.تصمیم به ازدواج گرفتیم از طریق ویزا نامزدی اقدام کردیم برای رفتن من پیش ایشون .ایشون سیتیزن هستن اونجا تقریبا 20سال اختلاف سنی هم داریم وکیل هم امریکا گرفتن میخواستم بدونم این اختلاف سنی ممکن مشکلی برای ما در سفارت پیش بیاره یا نه؟ از نظر شما کدوم سفارت بهتره و چه مدارکی و همراه خودمون ببریم که بهتر جواب بگیریم.
    بسیار متشکرم.
    در خصوص سوال بالا که پرسیده بودین شرایط من مشابه شماست می خواستم ببینم شما اقدام کردین برای ویزای نامزدی؟ نتیجه چی شد؟ ممتون میشم جواب بدین

Junior Member

من با یک خانم آمریکایی آشنا شدم و قصد ازدواج در ایران را داریم دقیقا چه مدارکی رو باید به سفارت ارائه بدم و چقدر طول میکشه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)