صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 92

موضوع: ویزای نامزدی

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی

دوستان در صورت ازدواج با فردی که سیتیزن امریکا هستند پروسه گرفتن ویزای ازدواج برای ورود به امریکا چقدر طول میکشه؟

Junior Member

با سلام

دوستان، من یک ساله ازدواج کردم. و برای دکترا در آمریکا ان شاءالله تا یکی دو ماه پذیرش میگیرم.
    الان برای ویزای آمریکا اقدام خواهیم کرد. و همسرم به عنوان وابسته بامن میاد.
    البته هدفمون اینه که اونجا ایشون هم تحصیلاتشون رو ادامه بده.
    ما شرایطمون اینه که هرگز از هم جدا نشیم! و در همه مراحل با هم پیش بریم.

میخواستم بپرسم کسی میدونه برای ویزا چطور اقدام خواهیم کرد؟ برای چه ویزایی اقدام کنیم؟و احتمال قبول شدنمون چقدره؟

پدر خانومم زمان جنگ به عنوان بسیجی، 4 سال اسیر بودن و الان کارمند بیمارستان هستند... زمان جنگ هم به عنوان کادر بیمارستان اسیر شده بودن ولی بعدن پرونده شون به عنوان بسیجی شد.
    آیا این ها در ویزا مشکلی ایجاد خواهد کرد؟

کسی میتونه کمکمون کنه لطفا؟

Junior Member

ضمن عرض عدب و خسته بباشید به تمامی هم فرومی ها
    میخواستم بدونم کسی اطلاعاتی راجبه مدارک کامل و تمامی فرم های مورد نیاز و واکسن ها برای ویزای نامزدی داره
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

مرتضی عیسی زاده
    ویرایش توسط solaleh : April 2nd, 2015 در ساعت 07:09 AM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

با سلام
    نامزد من ساکن آمریکا هست و هنوز گرین کارتی هستند یک سال دیگه میتونن پاس بکیرن. من هم ساکن اروپا هستم و البته هنوز پاس آلمانی ندارم اما ای دی کارت آلمان رو دارم.بزودی ازدواج ما انجام میشه، اما سوال من این هست که تا رفتن من چه مدت طول خواهد آمد کشید؟ میتونید راهنمایی کنید. سپاس فراوان

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kaji نمایش پست ها
    با سلام
    نامزد من ساکن آمریکا هست و هنوز گرین کارتی هستند یک سال دیگه میتونن پاس بکیرن. من هم ساکن اروپا هستم و البته هنوز پاس آلمانی ندارم اما ای دی کارت آلمان رو دارم.بزودی ازدواج ما انجام میشه، اما سوال من این هست که تا رفتن من چه مدت طول خواهد آمد کشید؟ میتونید راهنمایی کنید. سپاس فراوان
    شما اگر ازدواج کنید با ویزای نامزدی نمیتونید برید، البته ویزای نامزدی برای نامزدهای سیتیزن های آمریکایی صادر میشه فقط.

من واقعا منطق قوانین مهاجرتی آمریکا رو نمیفهمم ! یعنی چی کسی که با ویزای نامزدی میخواد بره 4-8 ماه طول میکشه اما کسی که میخواد همسرش رو ببره 3 سال طول میکشه!!!

Junior Member

سلام
    وقت بخیر
    جای دیگه ای برای پرسیدن سوالم پیدا نکردم متاسفانه
    مادر، پدر و خواهرم به تازگی از طریق لاتاری ویزا رو گرفتن و تا یک ماه دیگه وارد خاک آمریکا میشن و گرین کارت رو دریافت میکنن. من هم پسر مجرد بالای 21 سال هستم. یه بنده خدایی به من گفت چون من تنها بازمانده خانواده در ایران هستم و مصاحبه گرین کارتم از وقتی که برای درخواست بدن تا زمان مصاحبه 7-8 سال طول میکشه خانوادم میتونن برام درخواست ویزا بدن تا تو این چند سال باهاشون اونجا باشم. آیا این حرف صحت داره ؟

ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم که سوالمو مطرح کنم
    من برای سال دیگه میخام اپلای کنم به امریکا برای دکترا
    من نامزدی کردم اینجا و میخام نامزدمو ببرم با خودم. یعنی نمیخاهیم اینجا ازدواج کنیم به صورت رسمی.
    خب حالا با این شرایط من باید چجور ویزایی درخواست بدم؟ ویزای متاهلی درخواست بدم مشکلی هست؟ اصلا اطلاعاتی راجع به ویزا ندارم
    ممنونم که راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ganshooh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم که سوالمو مطرح کنم
    من برای سال دیگه میخام اپلای کنم به امریکا برای دکترا
    من نامزدی کردم اینجا و میخام نامزدمو ببرم با خودم. یعنی نمیخاهیم اینجا ازدواج کنیم به صورت رسمی.
    خب حالا با این شرایط من باید چجور ویزایی درخواست بدم؟ ویزای متاهلی درخواست بدم مشکلی هست؟ اصلا اطلاعاتی راجع به ویزا ندارم
    ممنونم که راهنمایی کنید
    سلام
    وقت بخیر
    بهترین و سریع ترین راه اینه که شما برای همسرتون ویزا بگیرین و ازدواجتون رو در خاک امریکا ثبت کنید. برای این کار هم میتونین از افراد مورد اطمینان که تو فروم هستن کمک بخواین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط representative نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    بهترین و سریع ترین راه اینه که شما برای همسرتون ویزا بگیرین و ازدواجتون رو در خاک امریکا ثبت کنید. برای این کار هم میتونین از افراد مورد اطمینان که تو فروم هستن کمک بخواین.
    خب چجور باید درخواست ویزا کنم برای نامزدم؟ بصورت رسمی که ازدواج نکردیم ویزای متاهلی درخواست بدم؟ باید چیکار کنم؟ چجور درخواست بدم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)