صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 92

موضوع: ویزای نامزدی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی

نقل قول نوشته اصلی توسط Nilousadaf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دوبار با ويزاي توريستي آمريكا ريجكت شدم الان چند تا سوال داشتم كه از شما راهنمايي ميخواستم
    ١) براي ويزاي نامزدي ميخوام اقدام كنم ريجكتي من مشكلي برام بوجود نمياره
    ٢) چقدر فاصله بايد باشه از آخرين ريجكتيم تا درخواست اين ويزا
    لطفآ اگر جواب سوال هایتان را پیدا کرداین به اشتراک بزارین ممنون میشم شرایط من هم همینه فقط فرقش اینه که من امکان داره ازدواج کنم در خارج از کشور بعد درخواست ویزای ازدواج بدم فلان دارم سرچ میکنم

دوستان اگر لینکی راجبه ویزای ازدواج میتونم شهر کنان ممنون میشم فرم رو بالا پایین کردم ویزای ازدواج پیدا نکردم فقط این ویزای نامزدی رو پیدا کردم که به شرایطه من نزدیک بود ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

ممنون میشم راهنمایی کنین: آیا فقط کسی که سیتزن هست میتونه ویزای نامزدی رو بگیره طرفش؟ مثلا اگه طرفت ویزای H1B داشته باشه برای نامزدش امکان گرفتن این ویزا هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط astro نمایش پست ها
    ممنون میشم راهنمایی کنین: آیا فقط کسی که سیتزن هست میتونه ویزای نامزدی رو بگیره طرفش؟ مثلا اگه طرفت ویزای H1B داشته باشه برای نامزدش امکان گرفتن این ویزا هست؟
    ویزای نامزدی محدوده به شهروند هاست. اگر قانونی‌ میخوای اقدام کنی‌ باید در ایران ازدواج کنی‌ بعد براش H۴ بگیری.

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

ممنون از پاسخ شما. من دوستم الان امریکاس و H1B داره. به ایران برنمیگرده. چطوری میشه پس ؟؟؟حتما باید ایران ازدواج انجام بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط astro نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. من دوستم الان امریکاس و H1B داره. به ایران برنمیگرده. چطوری میشه پس ؟؟؟حتما باید ایران ازدواج انجام بشه؟
    اگر از طریقه قانونی‌ بخوای انجام بشه بله باید برگرده.

ویرایش: البته من وکیل قوانین بانکی هستم نه مهاجرت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Edyraper نمایش پست ها
    لطفآ اگر جواب سوال هایتان را پیدا کرداین به اشتراک بزارین ممنون میشم شرایط من هم همینه فقط فرقش اینه که من امکان داره ازدواج کنم در خارج از کشور بعد درخواست ویزای ازدواج بدم فلان دارم سرچ میکنم

دوستان اگر لینکی راجبه ویزای ازدواج میتونم شهر کنان ممنون میشم فرم رو بالا پایین کردم ویزای ازدواج پیدا نکردم فقط این ویزای نامزدی رو پیدا کردم که به شرایطه من نزدیک بود ممنون
    ببخشید میشه اطلاعاتی که به دست اوردین رو با ما به اشتراک بذارین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی IT برنامه نویسی صفحات وب

سلام دوستان ..
    ببخشید یه سوال داشتم و خواهشا اگه مقدوره در اولین فرصت یه جواب بدید ..
    کسانی که ویزای نامزدی در ابوظبی گرفتن میخوام این جواب رو بهم بدن ..
    پیشاپیش ممنونم از جواب هاتون ..
    نامزدم واسم از آمریکا اقدام کرده و پرونده ام به سفارت (‌ابوظبی ) رسیده و شماره پرونده (‌case number ) هم دریافت کردیم ..
    ----------------
    سوال من :
    چقد طول میکشه سفارت بهم وقت بده و بسته از طریق پست به دست من برسه ..
    تو اون برگه ای که به نامزدم رسیده گفته یه سری فرم هارو نامزدتون باید پر کنه یعنی بنده که در ایران هستم ..
    میخوام بدونم الان باید پر کنم اون فرم هارو یا نه .. ؟؟؟؟؟؟؟
    معمولا چند وقت بعد وقت سفارت میدن و سوال هایی که ممکنه بشه اونجا ازم رو اگه کسی می تونه بهم بگه ..

خیلی لطف می کنید و پیشاپیش بابت وقتی که میزارید بابت جواب دادن به سوالم ممنونم و سپاسگذارم ..
    ویرایش توسط mehrdad_m : February 10th, 2017 در ساعت 03:43 AM دلیل: ایمیل

سلام دوستان، من ویزای F-1 single دارم. قصد دارم با دوست دخترم که ایران هست ازدواج کنم و بیارمش امریکا (من یک ساله امریکا هستم). ویزای فیانسه واسه این کیس امکان پذیره؟ چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟
    مرسی از کمکتون

Junior Member

سلام. اگر خانومی با اقایی که گرین کارد دارن، در ایران ازدواج کنن به چه طریقی میتونن برن امریکا؟ باید وایسن 2تا5سال که گرین کاردشون بیاد؟؟ در کل سریعترین راه چیه؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh_or نمایش پست ها
    سلام دوستان، من ویزای F-1 single دارم. قصد دارم با دوست دخترم که ایران هست ازدواج کنم و بیارمش امریکا (من یک ساله امریکا هستم). ویزای فیانسه واسه این کیس امکان پذیره؟ چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟
    مرسی از کمکتون
    ویزای نامزدی یا K1 فقط درصورتی امکانپذیزه که شما گرین کارد داشته باشید و یا شهروند آمریکا باشید. وقتی ازدواج کردید میتونید برای ویزای F2 اقدام کنید.
    There is no royal road to science, and only those who do not dread the fatiguing climb of its steep paths have a chance of gaining its luminous summits

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)