صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: اخبار مرتبط با ویزای آمریکا

Junior Member

Lightbulb اخبار مرتبط با ویزای آمریکا

مصاحبه اخیر خانم کلینتون (وزیر امور خارجه آمریکا) برای کسانی که به دنبال ویزای آمریکا به خصوص دانشجویی هستند بسیار مثبت به نظر می رسه. برخی از قسمت هاش:

« پرزيدنت اوباما خود را به برقراری ارتباط با مردم ايران متعهد کرده بود اما تاکنون پاسخ مثبی در اين زمينه دريافت نکرده است؛ بنا براين آنچه که ما در نظر داريم اين است که به رغم اين واقعيت که ما رابطه سياسی نداريم من از همين جا اعلام می کنم که يک سفارت مجازی در تهران باز مي کنيم . اين وبسايت تا پايان سال راه اندازی خواهد شد. »

«ما تلاش خواهيم کرد که با مردم ايران بخصوص با دانشجويان ايران تماس بگيريم و من آنها را تشويق می کنم که بيايند در ايالات متحده به تحصيلات خود ادامه دهند. ما همچنين در صدديم ارتباط ملت با ملت را برقرار کنيم، تا روابط دو کشور بهبود يابد ؛ و من فکر می کنم اين روابط ميان ملتهای آمريکا و ايران برای قرن بيست ويکم از اهميت زيادی برخوردار است.»

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اخبار مرتبط با ویزای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط amir287 نمایش پست ها
    مصاحبه اخیر خانم کلینتون (وزیر امور خارجه آمریکا) برای کسانی که به دنبال ویزای آمریکا به خصوص دانشجویی هستند بسیار مثبت به نظر می رسه. برخی از قسمت هاش:

« پرزيدنت اوباما خود را به برقراری ارتباط با مردم ايران متعهد کرده بود اما تاکنون پاسخ مثبی در اين زمينه دريافت نکرده است؛ بنا براين آنچه که ما در نظر داريم اين است که به رغم اين واقعيت که ما رابطه سياسی نداريم من از همين جا اعلام می کنم که يک سفارت مجازی در تهران باز مي کنيم . اين وبسايت تا پايان سال راه اندازی خواهد شد. »

«ما تلاش خواهيم کرد که با مردم ايران بخصوص با دانشجويان ايران تماس بگيريم و من آنها را تشويق می کنم که بيايند در ايالات متحده به تحصيلات خود ادامه دهند. ما همچنين در صدديم ارتباط ملت با ملت را برقرار کنيم، تا روابط دو کشور بهبود يابد ؛ و من فکر می کنم اين روابط ميان ملتهای آمريکا و ايران برای قرن بيست ويکم از اهميت زيادی برخوردار است.»
    این مصاحبه کی بود؟؟یه مقدار بیشتر اطلاعات بدید در این مورد...با کجا بود؟؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    این مصاحبه کی بود؟؟یه مقدار بیشتر اطلاعات بدید در این مورد...با کجا بود؟؟
    امروز بود ..با بارازیت
    I love you USA

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir287 نمایش پست ها

yes. it is correct! whenever iranian want to spend THEIR money then : WELCOM TO AMERICA!

do you know that Arab students here spend how much money for americans?

i believe that my FUND is base on the money that they spend in USA,

من حدس میزنم با تاسیس این سفارت مجازی دیگه مراحل مصاحبه حذف میشه و مثلا ما مدارکو پذیرش و اینجور چیزها و مشخصاتمونو براشون میفرستیم تو اون سایت اون ها هم میگن اره یا نه
    بعد هم میریم از یکی از سفارت هاشون ویزا رو پیک اپ میکنیم
    در هر صورت قدم بسیار مثبتیه ایجاد این سفارت
    اما حسین جان واقعا فکر کرد امریکا دنبال پول دانشجوهای ایرونی هست؟
    من که فکر نمیکنم چون اکثرا بافاند میرن و اون هایی هم که هزینه میکنن اکثرا در قبالش اموزش سطح بالای امریکایی میگیرن و موقعیت کار کردن تو امریکا رو هم پیدا میکنن بعد از دوران دانشجویی
    ولی خانم کلینتون بهتره بیاد بگه ما ایرانی ها ویزا نمیخوایم اخه ما با اینکه خیلی مشکلا اقتصادی داریم اما وضعمون از خیلی از کشور هایی که اتباعشون ویزا نمی خواد بهتره مثلا مالت, برونئی یا لتونی
    http://en.wikipedia.org/wiki/Visa_waiver_program

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    من حدس میزنم با تاسیس این سفارت مجازی دیگه مراحل مصاحبه حذف میشه و مثلا ما مدارکو پذیرش و اینجور چیزها و مشخصاتمونو براشون میفرستیم تو اون سایت اون ها هم میگن اره یا نه
    بعد هم میریم از یکی از سفارت هاشون ویزا رو پیک اپ میکنیم
    در هر صورت قدم بسیار مثبتیه ایجاد این سفارت
    دقیقا همینطوره....آخه توی سفارت هم کار خاصی انجام داده نمی شه..یه سه چهار تا سوال پرسیده میشه که هم سوال اونا از قبل مشخصه هم جواب ما....
    تصمیم گیری هم بر اساس اون مصاحبه نیست...قبل و بعدش هست که اون شناسائی انجام میشه.....لذا برا ما ایرانیها واقعا قدم مثبتی است....من واقعا احساس میکنم که کابینه اوباما و خانم کلینتون به نفع ما خوب کار میکنن......اون بوش که هیچ هیچ قدمی برنداشت(چون ملت رو با دولت یکی میدونست)..........اما اوباما میدونه که ملت با دولت فرق میکنه....مرحبا اوباما...یا با اونا یا با ما
    I love you USA

تجربه ميگه هيچوقت به يه سياستمدار اطمينان نكن. اينا همين الانم دانشجوهاي ايراني رو به دليل هاي واهي ريجكت ميكنن و يا يه پرونده رو ماه ها طول ميدن.
    در هر صورت تا وقتي كه من به چشم نبينم كه يه كار مثبتي انجام شده, روي حرف زدن هيچ كسي حساب نميكنم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohghaderi نمایش پست ها
    تجربه ميگه هيچوقت به يه سياستمدار اطمينان نكن. اينا همين الانم دانشجوهاي ايراني رو به دليل هاي واهي ريجكت ميكنن و يا يه پرونده رو ماه ها طول ميدن.
    در هر صورت تا وقتي كه من به چشم نبينم كه يه كار مثبتي انجام شده, روي حرف زدن هيچ كسي حساب نميكنم.
    اکسپت یا ریجکت دانشجو ها دست کلینتون یا اوباما نیست...دست اساتید هست و بس...هسچ کسی هم نمی تونه بهشون دستور بده که مثلا ایرانی ها رو بردارین...اون دید استاد هست که بعضی وقتا منجر بشه..از ایرانی جماعت خوشش نیاد و در صورت قوی و فیت بودن رزومه برش نداره...
    I love you USA

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    اکسپت یا ریجکت دانشجو ها دست کلینتون یا اوباما نیست...دست اساتید هست و بس...هسچ کسی هم نمی تونه بهشون دستور بده که مثلا ایرانی ها رو بردارین...اون دید استاد هست که بعضی وقتا منجر بشه..از ایرانی جماعت خوشش نیاد و در صورت قوی و فیت بودن رزومه برش نداره...
    منظورم ويزا بود.

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

یعنی اگر اینطوریه برای ترم fall 2012 مصاحبه ی خارج از ایران حذف میشه؟!!!!!!!!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)