صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: اخبار مرتبط با ویزای آمریکا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اخبار مرتبط با ویزای آمریکا

دوستان پس اگه این جوری که من فهمیدم....گرفتن وخت سفارت و رفتن به یه کشور دیگه و یه عالمه خرج و استرس ویزا و افسر و........هزازتا بدبختی دیگه یعنی حذف میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و شما مدارکتو میفرستی اون سایت و خودشون بررسی میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بر ا امسال چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

هنوز چیزی نمی شه گفت...چون وقت و اینا معلوم نکردن...اما بهتره یه درخواستی نامه ای چیزی ردیف کنیم بابت این موضوع و هر چه سریعتر دست خانم کلینتون بفرستیم...ایشون بارها به اینگونه در خواست ها جواب دادن در اسرع وقت(مثل تحریم تافل و جی آر ای در ایران)..........لذا من میگم سریعتر بجنبیم برا امضا جمع کردن
    I love you USA

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نمیخوام یک تحلیل سیاسی روی این موضوع کنم، اما کلا اوباما با جورج بوش هیچ گونه فرقی ندارند. در کل دولت آمریکا یک روند خاص رو طی میکنه و هر رییس جمهوری که وارد کاخ سفید میشه دایره اختیاراتش کاملا تعریف شده است. یکی از دلایلی که باراک اوباما به ریاست جمهوری انتخاب شد، ترمیم چهره ی خارجی آمریکا بود که در زمان جورج بوش خیلی مورد آسیب قرار گفته بود، هرچند اوباما هم خودش و در سطح یک رییس جمهور کشو درجه 2 اروپایی پایین آورده، اما در اصل احساس شخصی بنده این هست که کلینتون بیشتر خط مشی های اون رو تعیین میکنه. از بحث اصلی خارج نشیم، اگه دقت کرده باشید زمانی کلینتون این موضوع رو مطرح کرد، که ازش سوال شد امکان نداره این قضیه اخیر یک تهمت بی اساس علیه ایران باشه، مثل مورد مشابه در عراق که خبری از سلاح های کشتار جمعی نبود، که ایشون برای منحرف کردن یک موضوع جدید و تازه رو برای اولین بار مطرح کرد(سفارت مجازی) من احساس میکنم این موضوع بیشتر بازی با کلمات باشد البته این اصلا به این معنی نیست که چنین سفارتی وجود نخواهد داشت اما احساس میکنم مدت زیادی طول میکشه تا به اون چیزی که ما مد نظرمون هست تبدیل بشه. امسال تعداد دانشجویان ایرانی که ویزا گرفتن به شدت بالا رفته اما این مولتی ها و کلیرینس ها آنچنان که بچه ها انتظار داشتند مناسب نبود، البته کاملا مشخص هست که رویکرد آمریکا تغییر کرده اما بین چیزی که ما میبینم و چیزی که مد نظر دولت آمریکاست تفاوت هایی وجود داره که شاید زمان بتونه این 2 دید رو به یکدیگر نزدیک تر کنه.

گفتن تا 2 ماهه دیگه سفارت مجازی رو راه می اندازن و به نظره من الان امضا جمع کردن فایده ای نداره و باید وایسیم ببینیم چی میشه و سفارت مجازی یعنی همین دیگه
    راجع به فرق اوباما و بوش هم بگم که این دو با هم هیچ فرقی ندارن تو این که هدف هر دو حفظ منافع امریکاست
    اما کلا دموکرات ه%
    ویرایش توسط dental.persian : October 27th, 2011 در ساعت 05:58 PM

اما کلا دموکرات ها علمی تر و هوشمندانه تر با مسایل برخورد میکنن و به قول معروف با پنبه سر میبرن! اما جمهوری خواه ها با زور مسایل رو پیش میبرن! و مثالشم همین لیبی که با خرج 1/1000 افغانستان پروندشو بستن و بدون هیچ تلفاتی
    اما راحع به ما دو سه تا کار خوب کردن یکی ویزا مالتی یکی هم برداشتن special registration قبلا که میرسیدی امریکا با ویزا ما رو از صف جدا میکردن میبردن دفتر مهاجرت که دو سه تا فرم پر کنیماونجا مثلا ادم هایی بودن که بدون ویزا و غیر قانونی اومده بودن(داغون داغون) و قبلا اگه حتی تو پرواز های داخلی هم پاس ایرونیتو نشون میدادی از صف جدا میکردنت و میبردن اون پشت کامل میگشتن و پشت روت میکردن!!! البته میشد یه id card نشون بدی که معلوم نشه کجایی هستی مثل کارت دانشجویی بینالمللی اما من از قصد پاس ایرانیمو نشون میدادم براشون عادی بشه ! که بابا ما تروریست نیستیم
    یادمه وقتی داشتم از لس انجلس بر میگستم یه دونه از اون افیسر ها پرسید نطرت راجع به لس انجلس چیه ؟ منم نامردی نکردم و در حد سید اسماعیل تهران ارزیابی کردم !!!!!
    از بس اعصابمون خورد کردن با گشتناشون

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

ممنون از همه دوستاني كه در اين تاپيك تبادل نظر كردند. از آنجا كه عنوان اين تاپيك بسيار كلي هست و ما تاپيكهاي مرتبط با ويزاي امريكا زياد داريم بهتره تا به صورت تخصصي تر در مورد مسايل مربوط به ويزاي امريكا در تاپيكهاي خودشون بحث كرد. درواقع به نظر ميرسه علي رغم عنوان كلي تاپيك يعني "اخبار مرتبط با ويزاي امريكا" اين تاپيك بيشتر در خصوص صحبتهاي ديروز خانم كلينتون ايجاد شده باشه كه دراين صورت درجهت اهداف فروم نيست و به همين دليل اين تاپيك بسته مي شود.

با تشكر از همه شما عزيزان
    مديريت انجمن امريكا
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)