صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: بهترین پرواز به لویزیانا

پیش فرض بهترین پرواز به لویزیانا

من دنبال یه پرواز مناسب برای Baton Rouge می گردم. کسی میدونه مناسب ترین مسیر (و البته ارزونترین) کدومه؟ من یکی از دوستام چند سال پیش با KLM با حدود 800 دلار از طریق آمستردام-ممفیس رفته. ولی سایت KLM رو که چک می کنم این پرواز حدود 5000 دلار در میاد!!!!

پیش فرض پاسخ : بهترین پرواز به لویزیانا

دوست عزيز من مسير شما رو چك نكردم اما اين مسيرهايي كه به اين شكل هستن به اين دليل هست كه احتمالا پرواز خارجي شما با پروازهاي داخلي آمريكا قرار داد ندارن. در اين صورت شما بليط يك سره ندارين و انگار كه دو بليط جدا خريدين. از همين فروم من ديده بود كه يكي از دوستان معرفي ميكرد؛ شما سايت زير رو چك كنيد و فرودگاه هاي مبدا و مقصد رو بديد تا آپشنهاي مختلف رو بهتون معرفي كنه.

www.cheapoair.com
    Do not mistake coincidence for fate

Junior Member

در مورد پروازهای ایران به امریکا/کانادا اغلب قیمتی که آژانس ها می دن خیلی بهتر از قیمتی است که ما online چک می کنیم. این به خاطر همون مسئله قراردادهاست. به یکی 2 تا آژانس زنگ بزن و این قضیه را چک کن. یکیشون برای من توضیح داد که این قیمتهای پایین رو فقط برای پروازهایی که مبداشون ایرانه دارن. و مثلا اگر می خواستیم به واسطه اژانس پرواز قبرس-امریکا یا همچین چیزی رزرو کنیم فیمت ها به فیمات های online نزدیک می شه!
    5000$ واقعا زیاده! KLM برایCalifornia قیمت پرسیده بودم حدود 1,000,000!

Junior Member

من اين پرواز رو گرفتم البته قبل ار اينكه قيمت turkish گرون بشه.
    Tehran,Istanbul, Chicago: Turkish Airline (10 Aug)
    Chicago, Baton Rouge: American Airline (11 Aug)

همشو از خود دفتر turkish گرفتم و قيمتش شد 976000

vahidu
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabi
    من دنبال یه پرواز مناسب برای Baton Rouge می گردم. کسی میدونه مناسب ترین مسیر (و البته ارزونترین) کدومه؟ من یکی از دوستام چند سال پیش با KLM با حدود 800 دلار از طریق آمستردام-ممفیس رفته. ولی سایت KLM رو که چک می کنم این پرواز حدود 5000 دلار در میاد!!!!

TO Mr Sohrabi;

I am also going to Baton Rouge for Fall 2008...I have reserved from Turkish ; Tehran- Istambul- Chicago and from Chicago to Baton Rouge by American Airline.

It totally cost me 975300 toman.

Hope to see you there.

ممنون از راهنماییتون. من الان منتظر کلیرنس هستم. نمیدونم که میشه برای مدت طولانی بلیط رزرو کرد یا نه؟ چون تا اونجا که میدونم رزرو برای ترکیش 4-5 روز بیشتر معتبر نیست و عملا رزرو کردن بی فایدست. از دوستانی که هنوز کلیر نشدن می خوام بپرسم که با این شرایط چه کنیم؟ بلیط رو بخریم یا اینکه وایسیم کلیر شیم بعد بلیط بگیریم. اگه اون موقع بلیط گیر نیاد چی؟

راستی خوشحالم که می بینم بچه های LSU هم تو فروم کم نیستند. فکر کنم بهتر باشه یه موضوع با عنوان "LSU for Fall 2008" ایجاد کنیم که بتونیم با هم بیشتر آشنا بشیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabi
    ممنون از راهنماییتون. من الان منتظر کلیرنس هستم. نمیدونم که میشه برای مدت طولانی بلیط رزرو کرد یا نه؟ چون تا اونجا که میدونم رزرو برای ترکیش 4-5 روز بیشتر معتبر نیست و عملا رزرو کردن بی فایدست. از دوستانی که هنوز کلیر نشدن می خوام بپرسم که با این شرایط چه کنیم؟ بلیط رو بخریم یا اینکه وایسیم کلیر شیم بعد بلیط بگیریم. اگه اون موقع بلیط گیر نیاد چی؟

راستی خوشحالم که می بینم بچه های LSU هم تو فروم کم نیستند. فکر کنم بهتر باشه یه موضوع با عنوان "LSU for Fall 2008" ایجاد کنیم که بتونیم با هم بیشتر آشنا بشیم
    به نظر من بلیط رو بخزیم عاقلانه تره! چون ظاهرا به خاطر نفت و این چیزا هر چی می گذره بلیطها داره گرون میشه، همین طور مالیات فرودگاهها. و اینکه درست مثل پرواز قبرس کلاسهای ارزون تر زود پر می شوند. مخصوصا در پروازهایی که مثلا از london یا شهرهای پز رفت و آمد دیگه می گذرند که ویزای transit نمی خواهند. مثلا iranair با شرکهایتی قرارداد داره برای london به جاهای مختلف در امریکا. در این پروازها هم کلاسهای ارزون پروازهای London سریعا پر می شوند!
    در نهایت هزینه پس دادن بلیط در مقایسه با قیمت کلش و تفاوت و تغییر قیمتها ناچیزه (حدود 50-60 هزار تومان). بیاید به این clearance هم خوشبین باشیم! و امیدوار باشیم که همه چی خوب پیش خواهد رفت.

من اینو رزرو کردم:
    tehran>london by BA
    London > Dallas By american air line
    Dallas >Baton rouge By american air line
    یه چیزی تو مایه های 1 میلیونو 70 80 می شه
    برای آخرای اگوسته

نقل قول نوشته اصلی توسط amin792
    من اين پرواز رو گرفتم البته قبل ار اينكه قيمت turkish گرون بشه.
    Tehran,Istanbul, Chicago: Turkish Airline (10 Aug)
    Chicago, Baton Rouge: American Airline (11 Aug)

همشو از خود دفتر turkish گرفتم و قيمتش شد 976000
    امین لطفا بگو که مدت زمان انتظارت تو شیکاگو برای پروازه بعدیت به باتون روژ چقدره؟
    من امار گرفتم از آژانس گفت 1200 این جورا در می آد و در حدود 17 18 ساعت تو فرود گاه باید منتظر بمونی

Junior Member

آره درسته من حدود ساعت 3 بعد از ظهرمیرسم chicago و فرداش ساعت 11 با پرواز مستقیم میرم Baton Rouge.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)