صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: بهترین پرواز به لویزیانا

پیش فرض پاسخ : بهترین پرواز به لویزیانا

نقل قول نوشته اصلی توسط amin792
    آره درسته من حدود ساعت 3 بعد از ظهرمیرسم chicago و فرداش ساعت 11 با پرواز مستقیم میرم Baton Rouge.

مرسی از پاسخت. به نظرم خیلی سخت باشه یه روز کامل تو فرودگاه موندن. من واسه لارنکا که 7 8 ساعت موندم بیچاره شدم. خصوصا اینکه همه بارو بندیل هم تو دستمونه. لطفا وقتی سفرت رو انشاالله انجام دادی برامون بنویس که چطور گذاشت.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط _Anathema_
    آره درسته من حدود ساعت 3 بعد از ظهرمیرسم chicago و فرداش ساعت 11 با پرواز مستقیم میرم Baton Rouge.

مرسی از پاسخت. به نظرم خیلی سخت باشه یه روز کامل تو فرودگاه موندن. من واسه لارنکا که 7 8 ساعت موندم بیچاره شدم. خصوصا اینکه همه بارو بندیل هم تو دستمونه. لطفا وقتی سفرت رو انشاالله انجام دادی برامون بنویس که چطور گذاشت.
    این نکته رو باید در نظر داشته باشید که خیلی سخت هست پروازی گیر بیارید که همه فاصله هاش مناسب باشه. فاصله مناسب از پورت ورودی تا شهر مقصد 6 ساعت هست که پیدا کردنش سخت هست و اکثرا فاصله ها 2 یا 3 ساعت هست. من خودم کلی گشتم تا یه همچین فاصله ای رو پیدا کنم ولی در نهایت دیدم فاصله از لندن تا شیکاگو 1.5 ساعت بود که خود عملا امکان رسیدن خیلی کم هست. واسه همین معمولا احتمال جا موندن از پرواز هست و عملا باید زمان زیادی معطل شد. تنها کاری که میشه کرد این هست که پروازی رو جور کرد که اگه جا موندید چند ساعت بعدش پرواز باشه (که معمولا تا روز بعدش نیست). خیلی سخت هست جور کردن پرواز به شهرهایی که خیلی بزرگ نیستن. همه اینا رو گفتم که بهت بگم زیاد سخت نگیر
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

منم با وحيد موافقم. من اين نكته رو اضافه كنم كه اين پرواز تنها پرواز nonstop از شيكاگو به بتن رو‌ج هست و ميشه كل مسير 32 كيلو بار رو همراه برد. البته اگر كل مسير رو يه جا گرفته باشيد.

منم با وحيد موافقم. من اين نكته رو اضافه كنم كه اين پرواز تنها پرواز nonstop از شيكاگو به بتن رو‌ج هست و ميشه كل مسير 32 كيلو بار رو همراه برد. البته اگر كل مسير رو يه جا گرفته باشيد.
    منظور دو تا 32 کیلو هست یا یکی؟ چون تا اونجا که من می دونم با ترکیش میشه دو تا 32 کیلو برد.

Junior Member

منظور همون 2 تا 32 كيلو هست.

Junior Member

Any one going to LSU for this Fall
    I want to share my Nicholson 2 bedroom apartment
    Please emil me if you haven't already any place to stay

سلام برای سال 2013 کسی هست که بخواد بره Boton Rouge؟ من شنیدم برای جنوب آمریکا به Houston پرواز مستقیم وجود داره، نظرتون درباره این پرواز چیه؟

سلام

من میخوام برم اما هنوز کلیر نشدم. به نظرم به سایت دانشجویان ایرانی لویزیانا مراجعه کن ازشون بپرس اونا بهترین مسیر رو بهت میگن

http://www.lsu.edu/studentorgs/irani...ex_farsi7.html
    آزمودم عقل دوراندیش را بعد از این دیوانه سازم خویش را

مولانا

سلام

بله نزدیکترین جا به لوییزیانا همون هیسوتون هست البته مشکلی که وجود داره اینه که پرواز به baton rouge رو از اینجا نمیتونن وصل کنن چون قراردادها لغو شده و شما باید برید اونجا و خودتون با اولین پرواز برید و البته هزینه اش هم یک کم زیاد می شه به نسبت.

Junior Member

سلام
    من با قطر گرفتم میره دوحه 2 ساعت ترانزیت بعد دالاس 4.5 ساعت ترانزیت و از اونجا یا امریکن ایرلاین باتن روژ به نظرم بهترین جالته کلا 25.5 ساعت طول می کشه و خودش با امریکن ایرلاین قرارداد داره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)