صفحه 51 از 59 نخستنخست ... 41424344454647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

سلام
    من برای SINGA اپلای کردم، و از دو تا ریکام، یه دونه اش مونده! ولی متاسفانه توی سایت ظاهرا امکانی وجود نداره که ایمیل مربوطه دوباره به استاد میل بشه، دوستان با چنین مشکلی برخورد نکردن؟

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

سلام
    میشه رزومه ام بخونید و بعد بگید اولا اصلا از ارشدم حرفی بزنم و برا دکتری بخام برم گرایشش دیگه یا با همون لیسانس برم برا ارشد مجدد
    لیسانس شیمی کاربردی با معدل 13/89 از دانشگاه فردوسی مشهد
    فوق لیسانس شیمی پیشرانه با معدل 17/44 (یعنی شیمی سوخت موشک و مواد منفجره) دانشگاه مالک اشتر
    سه تا مقاله ISI در رابطه با بررسی قدرت مواد منفجره تو ژورنال های اروپا دارم.ژورنال ها معتبرند و در زمینه مواد پرانرژی یا شیمی فیزکند.
    تالیف یک کتاب هم انجام دادم در رابطه با نرم افزارها تخصصی مواد منفجره و پیشرانه
    پروژه کارشناسی ارشدم هم در رابطه با یک سوخت موشک بوده.
    میدونم دانشگاه مالک اشتر روش حساسن هیچی بدبختی من رشته ام هم خاص بوده خیلی.
    شانس پذیرش دارم؟کدوم دانشگاه؟اگه بشم ایا در مقطع ارشد یا دکتری امکان دریافت کمک هزینه تحصیلی یا بورس دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکاترونیک

سلام لطفا رزومه منو بررسی کنید شانسم برای فاند از دانشگاه های سنگاپور چقدر است؟
    کارشناسی برق قدرت دانشگاه باهنر معدل 14.78
    ارشد مکاترونیک دانشگاه سمنان معدل 16
    دوتا کنفرانس داخلی ، یک علمی پژوهشی داخلی، دوتا ژورنال IsI، یک کنفرانس خارجی ویک ثبت اختراع
    زبان ندارم ولی در حدود 6.5 آیلس میارم
    می خوام برای دکترای مهندسی پزشکی فاند بشم کدوم دانشگاه شانسم بیشتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moslemparsi نمایش پست ها
    سلام لطفا رزومه منو بررسی کنید شانسم برای فاند از دانشگاه های سنگاپور چقدر است؟
    کارشناسی برق قدرت دانشگاه باهنر معدل 14.78
    ارشد مکاترونیک دانشگاه سمنان معدل 16
    دوتا کنفرانس داخلی ، یک علمی پژوهشی داخلی، دوتا ژورنال IsI، یک کنفرانس خارجی ویک ثبت اختراع
    زبان ندارم ولی در حدود 6.5 آیلس میارم
    می خوام برای دکترای مهندسی پزشکی فاند بشم کدوم دانشگاه شانسم بیشتره؟

معدل و دانشگاه برای اینا خیلی مهمه ولی احتمال داره مقالاتت بتونه جبران کنه
    به نظرم برای دانشکده برق NTU شانس داشته باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_sh_t نمایش پست ها
    سلام
    من برای SINGA اپلای کردم، و از دو تا ریکام، یه دونه اش مونده! ولی متاسفانه توی سایت ظاهرا امکانی وجود نداره که ایمیل مربوطه دوباره به استاد میل بشه، دوستان با چنین مشکلی برخورد نکردن؟

من برای اپلای خود دانشگاه به این مشکل برخوردم و بهشون میل زدم خودشون فرستاده بودن

سلام. با شرایط من شانسی واسه پذیرش از دو دانشگاه NUS و NTU هست؟
    لیسانس مهندسی عمران-دانشگاه علم و صنعت- معدل:14/35
    فوق لیسانس مهندسی عمران-گرایش سازه-دانشگاه فردوسی مشهد-معدل:16/75
    یک مقاله کنفرانسی و یک ISI
    نمره تافل: 107
    واسه جی ار ای هم دارم خودم رو اماده میکنم تا نمره مناسبی کسب کنم.
    4 سال سابقه کار هم دارم

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

شانست زیاد نیست.معدلت پایین است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام خدمت تمام دوستان بنده رضا هستم دانشجوی رشته برق رشت
    من برای ادامه تحصیل در مقطع مارشناسی ارشد میخواستم برم به یه دانشگا معتبر جهانی .
    متوجه شدم که دانشگاه مملی سنگاپور خیلی قوی هست.
    از همه خواهش دارم که اگر میشه لطفا مراحل پذیرش از دانشگاه ملی سنگاپپور مرحله به مرحله بیان کنید یا به ایمیل mohammad.an45@yahoo.com ارسال کنید . بنده هیچ اطلاعاتی ندارم بسیار زیاد زیاد متشکر از همه هستم .خیلی خیلی ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه امیرکبیر

سلام من برای SINGA که به زودی نتایجش باید اعلام بشه اپلای کردم.
    ولی نوشته بود که نیازی نیست مدرکی پست بشه تو خود سایت و اینترنتی کافیه. کسی خبر داره که نیاز است مدرکی پست بشه یا نه؟

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
    من ارشد مکانیک روزانه با معدل 16.2 و معدل کارشناسی 14.2 به همراه دو مقاله ISI یه سابمیت شده و دو کنفرانسی.از یه استاد از nus این ای میل رو گرفتم. به نظرتون شانسی دارم؟ هنوز آیلتس ندادم. اما یه ماه دیگه آزمونمه
    Thank you for your interest in our PhD programme!

Based on your CV and what you have described, you have a good background in thermal sciences which is directly relevant to my research interests . Coincidentally, I am looking for good students to join my group. I would encourage you to apply to our PhD program, you can put me as the potential supervisor both in the application form and the research statement. For financial support, you can select NUS Research Scholarship or apply to SINGA (separate application). Please contact Mdm Thong Siew Fah (mpetsf@nus.edu.sg) if you have any question pertaining to the application process.

Good luck on your application and keep me posted!