صفحه 57 از 59 نخستنخست ... 747484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

در قسمتی از اپلای SINGA سوالی به این صورت مطرح میشود.
    What are your career aspirations؟
    در پاسخ باید به چی اشاره کنیم؟(مثلا من مدرس دانشگاهم) چی نکاتی را باید بیارم.؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    در قسمتی از اپلای SINGA سوالی به این صورت مطرح میشود.
    What are your career aspirations؟
    در پاسخ باید به چی اشاره کنیم؟(مثلا من مدرس دانشگاهم) چی نکاتی را باید بیارم.؟؟
    سلام. باید بگید در اینده میخواید چه کار کنید؟ کدوم کشور بمونید؟ تا چه مقطعی ادامه بدید؟ قصدتون از تحصیل در این مقطع چی هستش. طوری بنویسید که مطمئن بشن وسط کار درس رو رها نمیکنید برید یه دانشگاه دیگه.
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but
    rather a lack of will

Junior Member

سلام ببخشید من دارم برای،سینگا اپلای میکنم در فرم انلاین باید اسکولرشیپ local را انتخاب کنیم یا oversea و دوم اینکه در قسمت وارد کردن اطلاعات تحصیلی قسمت اول که ite/poleytechnic and other هست باید اون را پر کنیم اگر بله چه مقطعی را پر کنیم و یکی هم اینکه گزینه phd داره من دارم برای phd اقدام میکنم اون را که لازم نیست چیزی بنویسیم؟
    ممنون میشم زود جواب بدینسلام ببخشید من دارم برای،سینگا اپلای میکنم در فرم انلاین باید اسکولرشیپ local را انتخاب کنیم یا oversea و دوم اینکه در قسمت وارد کردن اطلاعات تحصیلی قسمت اول که ite/poleytechnic and other هست باید اون را پر کنیم اگر بله چه مقطعی را پر کنیم و یکی هم اینکه گزینه phd داره من دارم برای phd اقدام میکنم اون را که لازم نیست چیزی بنویسیم؟
    ممنون میشم زود جواب بدین

شما استاد انتخاب کردید؟

Junior Member

[QUOTE=shahrokh2000;2160388]شما استاد انتخاب کردید؟[/QUOTE با یک استاد صحبت کردم جواب اکی داده اما به بقیه استادها که ایمیل میزنم یا پوزیشن ندارند یا جواب نمیدن
    شما چطور؟

با سلام من فارغ التحصیل مهندسی مکانیک کارشناسی ارشد از دانشگاه کاشان هستم.(نانو تکنولوژی)
    معدل لیسانس: دانشگاه مازندران ۱۳/۲۸
    معدل ارشد: ۱۹/۵۲
    مقاله: ۵تا مقاله آی اس آی با ایمپکت های (۲/۱،۱/۴،۱/۱،۰/۷ و ۰/۴)
    توصیه نامه : از پنج استاد
    تافل: ۱۰۰
    جی آر ای: فکر کنم ایشالا خوب بدم.
    سوابق: دو سال تدریس به عنوان حل تمرین. سه ماه سابقه کار در یک شرکت نفت، گاز و پتروشیمی.
    می خواستم ببینم با این شرایط شانسی برای گرفتن پذیرش به همراه بورس سیگا دارم؟؟
    همسر بنده هم می خواهد برای مقطع لیسانس پذیرش کنه، کلا چه شرایطی باید داشته باشه؟؟ آیا برای لیسانس شانسی برای گرفتن
    بورسیه دارد؟؟

[QUOTE=roshany;2161814]
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrokh2000 نمایش پست ها
    شما استاد انتخاب کردید؟[/QUOTE با یک استاد صحبت کردم جواب اکی داده اما به بقیه استادها که ایمیل میزنم یا پوزیشن ندارند یا جواب نمیدن
    شما چطور؟
    آره ، استاد پیدا کردم
    با یکی هم تو اسکایپ حرف زدم
    پروژه تعریف کرد واسم
    رشته ی شما چیه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

[QUOTE=shahrokh2000;2161945]
    نقل قول نوشته اصلی توسط roshany نمایش پست ها

آره ، استاد پیدا کردم
    پروژه تعریف کرد واسم
    رشته ی شما چیه ؟
    سلام. میبخشید دوست عزیز اینکه میرمایید پروژه براتون تعریف کردن یعنی پروژه تو لیست پروژه های سینگا نبود؟
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but
    rather a lack of will

منظورم این بود در مورد پروژه صحبت می کرد
    نمی دونم این پروژه هست یا نه
    چون هنوز تکمیل نکردم فرم ها ی سینگا رو

Junior Member

[QUOTE=shahrokh2000;2161945]
    نقل قول نوشته اصلی توسط roshany نمایش پست ها

آره ، استاد پیدا کردم
    پروژه تعریف کرد واسم
    رشته ی شما چیه ؟
    یعنی باید حتما تو اسکایپ باهاش صحبت کنیم؟
    چند تا استاد پیدا کردین؟
    رشته من نانو هست
    من به اون استادی که اکی داده بود دیشب ایمیل زدم تا یک پروژه برام تعریف کنه چون تو فرم سینگا میخاد اما هنوز جواب نداده اگر جواب نده باید چیکار کرد؟