صفحه 48 از 59 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_1803 نمایش پست ها
    اونی که نوشته international awards هستش دوستان گفتن
    من نمی دونم این international awards کجا هست. من فقط
    A*STAR Graduate Scholarship (Local)
    A*STAR Graduate Scholarship (Overseas)
    National Science Scholarship (PhD)
    اینا را دیدم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط sansansan نمایش پست ها
    میشه لطفا بگین که توصیه نامه ها را چه جوری باید فرستاد؟
    من اسم استادهایم را در مرحله اپلای دادم. حالا دیگه باید چه کار کنم؟
    کسی نیست؟؟
    واسه استادام ایمیلی فرستاده نشده. هرچی هم به سینگا یا خود ای استار ایمیل میزنم جواب نمیدن. چه باید کرد؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of science Polymer Teechnlogy er From UTM malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط sansansan نمایش پست ها
    کسی نیست؟؟
    واسه استادام ایمیلی فرستاده نشده. هرچی هم به سینگا یا خود ای استار ایمیل میزنم جواب نمیدن. چه باید کرد؟؟؟؟
    سلام ، هنوز ددلاین تموم نشده پس هنوز کاری نکردن، تجربه شخصی من اینه که تا روز اعلام نتایج هیچ اطلاعی مربوط به اینکه قبول شدید یا نه نمیدن

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

سلام دوستان ... من ارشد مدیریت صنعتی دارم لیسانس و ارشد رو هم دانشگاههای دولتی خوب بودم ... معدل لیسانس و ارشد به ترتیب 14 و 16.30. 6 مقاله ISI دارم و 4 تا علمی پژوهشی ... خلاصه 3تا از مقالاتم تو یه کتاب رفرنس به عنوان یه chapter کامل قراره توسط انتشارات امپریال کالج چاپ بشه و committee member چندتا کنفرانس بین المللی مدیریتی که تو آسیا و اروپا برگزار شده بودم... 4 سال سابقه کار مرتبط دارم و 3 سال هم سابقه تدریس و الان هم TA دانشجوهای فوق لیسانس یکی از دانشگاههای تاپ تهران هستم .... تافل 92 و GRE مجموع 305 دارم (163 کوانت و 142 وربال) ... به نظرتون برای دکتری در بیزینس اسکول NTU یا NUS اپلای کنم شانس پذیرش دارم؟ لطفا نظرتون رو بگید .. ممنون
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط achool نمایش پست ها
    سلام ، هنوز ددلاین تموم نشده پس هنوز کاری نکردن، تجربه شخصی من اینه که تا روز اعلام نتایج هیچ اطلاعی مربوط به اینکه قبول شدید یا نه نمیدن
    دوستان من تازه امروز اپلای کردم، چند روز بعد واسه استادام ایمیل میره؟ استرس گرفتم شما اینطوری میگین!!! بلاخره واسه استاداتون ایمیل فرستادن یا نه؟؟؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    سلام دوستان ... من ارشد مدیریت صنعتی دارم لیسانس و ارشد رو هم دانشگاههای دولتی خوب بودم ... معدل لیسانس و ارشد به ترتیب 14 و 16.30. 6 مقاله ISI دارم و 4 تا علمی پژوهشی ... خلاصه 3تا از مقالاتم تو یه کتاب رفرنس به عنوان یه chapter کامل قراره توسط انتشارات امپریال کالج چاپ بشه و committee member چندتا کنفرانس بین المللی مدیریتی که تو آسیا و اروپا برگزار شده بودم... 4 سال سابقه کار مرتبط دارم و 3 سال هم سابقه تدریس و الان هم TA دانشجوهای فوق لیسانس یکی از دانشگاههای تاپ تهران هستم .... تافل 92 و GRE مجموع 305 دارم (163 کوانت و 142 وربال) ... به نظرتون برای دکتری در بیزینس اسکول NTU یا NUS اپلای کنم شانس پذیرش دارم؟ لطفا نظرتون رو بگید .. ممنون
    رزومه خوبی دارید ولی آنچنان برای سنگاپور مناسب نیست چون معدل شما خوب نیست من پیشنهاد می کنم آمریکا شمالی یا اروپا اقدام کنید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

نقل قول نوشته اصلی توسط royanova نمایش پست ها
    دوستان من تازه امروز اپلای کردم، چند روز بعد واسه استادام ایمیل میره؟ استرس گرفتم شما اینطوری میگین!!! بلاخره واسه استاداتون ایمیل فرستادن یا نه؟؟؟
    برای استاد من به محض ارسال فرم، ایمیل ارسال شد که توصیه نامه را بفرستند.
    به استادت بگو که قسمت اسپم ها را چک کند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    برای استاد من به محض ارسال فرم، ایمیل ارسال شد که توصیه نامه را بفرستند.
    به استادت بگو که قسمت اسپم ها را چک کند.
    ایمیل رفته براشون ولی خیلی سایت داغونیه این ای استار من خودم با *****شکن همیشه میرم اونم با بدبختی تونستم همه مدارکمو ارسال کنم، حالا استادم زنگ زده میگه هر کاری میکنم توصیه نامه رو نمی تونم سابمیت کنم!! نمیدونم والا چه داستانی شده.... شماها هیچ کدوم بااین سایت مشکلی ندارین؟؟؟؟؟؟ بدون *****شکن راحت باهاش کار میکنین؟؟؟

Junior Member

salam
    من هرچی singa اطلاعات وارد میکنم نه ذخیره میشه نه عکس آپلود میشه نه میتونم ادامه بدم،کسی میدونه باید چیکار کنم؟
    به خودشون هم ایمیل زدم اما از اونجا که در تعطیلات هستن هیچ خبری ازشون نیس
    لطفآ اگه کسی میتونه راهنمائی کنه
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan_k نمایش پست ها
    salam
    من هرچی singa اطلاعات وارد میکنم نه ذخیره میشه نه عکس آپلود میشه نه میتونم ادامه بدم،کسی میدونه باید چیکار کنم؟
    به خودشون هم ایمیل زدم اما از اونجا که در تعطیلات هستن هیچ خبری ازشون نیس
    لطفآ اگه کسی میتونه راهنمائی کنه
    ممنون
    سلام با ف ی ل ت ر شکن برو ، من با سایفون رفتم اطلاعاتم وارد کردم، سایتش خیلی مشکل داره، الانم استادم که میخان ریکام بفرستن نمی تونن باز دچار مشکل شدن، نمیدونم منم چکار کنم والاااا.....