صفحه 54 از 59 نخستنخست ... 444454647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    To iute1
    من رشته های پزشکی را خبر ندارم ولی تا آنجا که می دانم بورس برای رشته تخصص کم است و من چند تا پزشک می شناختم که امدند و یک رشته وابسته به پزشکی phd شروع کردند. ضمنا بحث ارزیابی مدرک پزشکی ایران هم هست در مورد این دوستان مدرک دکترا عمومی را معادل فوق لیسانس حساب کردند که البته چیز نادرستی نیست.
    خیلی ممنون از همکاری صمیمانه تان
    به عنوان آخرین درخواست امکان داره این دوستان پزشک رو معرفی کنید تا بتونم ازشون سوالاتی از این سبک بپرسم؟
    باز هم از وقتی که گذاشتید ممنونم

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

To iute1
    من آنها را در مهمانی عید چند سال پیش دیدم و شماره ای از آنها ندارم. ولی nus تحصیل می کردند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام دوستان عزیز من می‌خواستم شانس خودم رو در سینگا بدونم لیسانس مهندسی‌ کشاورزی معدل ۱۳.۵ و فوق یو ت م مالزی با معادله ۱۸ .۳ مقالهISI دارم که کیوone هم هست و ۲ تا مقاله سابمیت شده و ۵ کنفرانس .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

با سلام
    من لیسانس برق- الکترونیک دارم با معدل 17.5 از دانشگاه دولتی. ta خیلی از درسا هم بودم. با خیلی از نرم افزار های رشتمونم اشنایی دارم تو بعضی هاشونم قوی.
    برا سال بعد میخوام درخواست بدم.
    میخوام از همین الان شروع کنم رزومه ام و قوی کنم برا سال بعد./
    اگه میشه لطف کنید بگید چی کارایی باید بکنم . چی رو باید به رزومه ام اضافه کنم .. در کل چیکارا میتونم بکنم؟؟؟
    اگه بخوام دوباره برا لیسانس بخونم باید چیکار کنم .

Junior Member

سلام دوستان

یکی از استادای NUS به من گفته که برای بورس سینگا اپلای کنم. در مرحله اپلای چند تا سوال برام پیش اومده
    1-سایت استاد رو که نگاه میکنم چندین تا موضوع راجب غشا داره، من به دلخواه خودم یکی رو انتخاب کنم؟ این استاد یک ماه پیش بهم جواب داده بود، من همون موقع جواب ندادم چون احساس کردم ایمیلش خبریه اونموقع هم شک داشتم اپلای کنم. الان بعد یه ماه بهش میل بزنم بگم برای کدوم موضوع اپلای کنم بد نیست؟
    2- دو تا استاد دیگه رو همینطوری انتخاب کنم یا باید به اونا هم ایمیل بزن؟ اصلا وقتی یه استادی گفته قبولت میکنم درسته که دو تا استاد دیگه هم انتخاب کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

یکی از اساتید NTU ازم خواسته واسه SINGA اپلای کنم و اپلیکیشن ID را براش بفرستم. و تو این چند روزه چندین ایمیل فرستاده که حتما تا ددلاین تموم نشده اپلای و کن و چند تا اسم هم خودش بهم داده که توی آنلاین اپلیکیشن بزنم.
    حالا سوال اینه که پذیرش گرفتن از بورس سینگا تا چه حد دست استاده ؟!!

سلام عزیزان. من با مشکلی مواجه شدم. بعد از سابمیت اپلیکیشن فرمم میل سینگا به دست یکی از داورهام نرسیده. کسی میدونه باید چکار کنم و به چه آدرسی ایمیل بزنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید فقط 2 روز از وقتم باقی مونده!

Junior Member

من میخواهم برای Fall-2015 برای بورس SINGA اقدام کنم. در ضمن میخواهم در NUS ادامه تحصیل بدم. سایتی که بهم معرفی شده برای اپلای SINGA این هست:

http://www.a-star.edu.sg/singa-award/

ولی وقتی سایت NUS رو چک کردم در قسمت SCHOLARSHIPS ASTAR نوشته علاوه بر اینکه برای SINGA از طریق سایتش اقدام میکنید باید برای ادمیشن این دانشگاه یک فرم جداگانه پر کنید. این هم آدرس سایتش:

http://www.nus.edu.sg/ngs/AGS.html

آیا واقعاً اینطوری هست؟ یعنی باید دو فرم آنلاین جداگانه پر بشه؟ در ضمن نوشته باید HARDCOPY مدارک رو هم براسون ارسال کنیم از طریق پست در صورتی که سایت SINGA گفته No hardcopy is needed. دوستانی که تجربه دارند و یا دارند اپلای میکنن لطفاً راهنمایی بفرمایید.

یک نکته هم در مورد بورس SMART اگه کسی داره اپلای میکنه جوابمو بده. اینکه علاوه بر پر کردن فرم آنلاین SMART آیا نیاز به اپلای جداگانه برای دانشگاه مورد نظر ( مثلاً NUS) هست یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی شیمی صنعتی شریف

شما به کدوم استاد ایمیل زدید و شرایطتون چی بوده ؟
    من هم برای غشا اپلای کردم ، 3 تا مقاله دارم که 2تاش membrane science چاپ شده و 4 تا کنفرانس ، لیسانس امیرکبیر بودم 18.93 رنک اول ، ارشد شریف 17
    شانسی دارم آیا ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی شیمی صنعتی شریف

شما به کدوم استاد ایمیل زدید و شرایطتون چی بوده ؟
    من هم برای غشا اپلای کردم ، 3 تا مقاله دارم که 2تاش membrane science چاپ شده و 4 تا کنفرانس ، لیسانس امیرکبیر بودم 18.93 رنک اول ، ارشد شریف 17
    شانسی دارم آیا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط neda amiri نمایش پست ها
    سلام دوستان

یکی از استادای NUS به من گفته که برای بورس سینگا اپلای کنم. در مرحله اپلای چند تا سوال برام پیش اومده
    1-سایت استاد رو که نگاه میکنم چندین تا موضوع راجب غشا داره، من به دلخواه خودم یکی رو انتخاب کنم؟ این استاد یک ماه پیش بهم جواب داده بود، من همون موقع جواب ندادم چون احساس کردم ایمیلش خبریه اونموقع هم شک داشتم اپلای کنم. الان بعد یه ماه بهش میل بزنم بگم برای کدوم موضوع اپلای کنم بد نیست؟
    2- دو تا استاد دیگه رو همینطوری انتخاب کنم یا باید به اونا هم ایمیل بزن؟ اصلا وقتی یه استادی گفته قبولت میکنم درسته که دو تا استاد دیگه هم انتخاب کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنین