صفحه 43 از 59 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman66 نمایش پست ها
    دوستان من به صورت قطع به یقین باید بگم که منظور همون ریزنمرات ( یک نسخه فارسی و یک نسخه انگلیسی) و دانشنامه ( البته در صورت آزادسازی مدرک)
    اگر مدرکتون را هنوز آزاد نکردید گواهی موقت و ترجمه آن کفایت میکنه.
    من ترم پیش اپلای کردم به همین دلیل کاملا مطمئن هستم.
    ممنون..من با دانشنامه لیسانس و گواهی موقت ارشد اپلی کردم...ایشالله ببنیم چی میشه...میشه شانس منو برای شورت لیست شدن بگین: لیسانس 12.7، ارشد 16.25، 10 تا مقاله isi با امپکت بالا و نویسنده اول و مرجع، بدون تافل یا جی ار ای، رشته شیمی (دانشگاه دولتی شهرستان)هستم ولی 3 تا انتخابم مواد و مهندسی شیمی و شیمی بوده...از هر 3 تا استادی که انتخاب کردم هم جواب گرفتم که راهنمایی کردن و گفتن اپلی کن
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

سلام ب همه SINGA یهای عزیز:
    این مدارکو ک میفرستیم آیا لازمه ون فرم ان لاین رو هم پرینت بگیریم بزاریم تو مدارکمون؟ اگه نزاریم کسی میدونه چی میشه؟ یا باید چیکا کنیم؟
    خیلی ممنونم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط LMLM نمایش پست ها
    سلام ب همه SINGA یهای عزیز:
    این مدارکو ک میفرستیم آیا لازمه ون فرم ان لاین رو هم پرینت بگیریم بزاریم تو مدارکمون؟ اگه نزاریم کسی میدونه چی میشه؟ یا باید چیکا کنیم؟
    خیلی ممنونم.
    سلام جزئ مدارک لازم نیست...من که مدارک رو فرستادم ولی پرینت اپلیکیشن فرم پر شده رو توی مئارکم نزاشتم..ایشالله که مشکلی پیش نمیاد
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

خیلی ممنونم،

ولی اگه به ون پیام بالای صفحه تو ون صفحه نگا میکردید نوشته بود که ون مدارکو با این باهم بفرستید.
    من دوباره رفتم کلی هزینه کردم فرستادم، والی نمیدونم ک میرسه یا نه! البته فکر کنم ک نخواهد رسید تا فردا!

بقیه چیکار کردن؟ در ضمن شماها این شماره پرس رو چجوری میگیرد؟ این ک نمیگیره آخه!!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط LMLM نمایش پست ها
    خیلی ممنونم،

ولی اگه به ون پیام بالای صفحه تو ون صفحه نگا میکردید نوشته بود که ون مدارکو با این باهم بفرستید.
    من دوباره رفتم کلی هزینه کردم فرستادم، والی نمیدونم ک میرسه یا نه! البته فکر کنم ک نخواهد رسید تا فردا!

بقیه چیکار کردن؟ در ضمن شماها این شماره پرس رو چجوری میگیرد؟ این ک نمیگیره آخه!!!
    دوست عزیز بعد از سابمیت فرم آنلاین یک ایمیل میاد که ننوشته که پرینتش جزئ مدارک لازمه........
    Dear xxx,
    Thank you for the online submission of your application for SINGA.
    This reply is to confirm that we have received your online SINGA application.
    Please be reminded that you are required to send in the hard copies of your supporting documents after the online submission. A full English translation is required for all supporting documents that are as follow:

1. A certified true copy of your Identity Card or Passport
    2. A certified true copy of TOEFL / IELTS results (if any)
    3. A certified true copy of SAT I & II / GRE / GMAT / GATE results (if any)
    4. Certified true copies of university transcript(s)
      • One in official translation in English
      • One in original language

5. Certified true copies of degree scroll(s)
    6. Certified true copies of awards / prizes and certificates (if any)
    7. List of patents filed (if any)
    8. Two Academic Referees' Recommendation (using prescribed form). You or your referees can download the form from: https://www.singa.a-star.edu.sg/files/SINGA_Referee_Report_v3.doc
    9. Two recent passport-sized photographs

Please send all supporting documents to the following address. (Please also indicate your full name at the top left hand corner of the envelope).
    Attention: Ms Pris Ang
    A*STAR Graduate Academy
    Agency for Science, Technology and Research
    20 Biopolis Way, #08-01 Centros
    Singapore 138668

Only completed applications will be processed. Incomplete applications are considered invalid and could not be processed.
    Kindly note that you will be notified to attend interview upon short-listed, within 2 months from application closing date.
    Most importantly, please note down your SINGA application number - 20132014S20xxx. This application number will be used as reference for future matters relating to your SINGA application.
    Wishing you all the best in your application. Thank you.
    Regards,
    SINGA Offic

سلام،

بله دوست عزیز، شما کاملا درست میگید، اما انجا بود آخه! ب هر حال من ون فرم پرینت گرفتم امضا کردم و فرستادم.. ی خرج اضافه ۶۸۰۰۰ تومان!
    ولی هنوز خبری نیست، نباید چیزی بگن؟ مصلا مدارکمون رسیدو این حرفا...؟

راستی، دوستان، کسی میدونه مصلا اگه من بخوام برا NUS اقدام کنم، باید انجام اپلی کنم یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من روزبه هستم شاید تو روز مصاحبه هم دیگر را دیده باشیم
    من پذیرفته شدم برای دکترای مهندسی صنایع
    اگه از شما عزیزان کسی هست که پذیرفته شده و میخواد بره لطفا با من تماس بگیرید
    ممنون با آرزوی موفقیت برای همه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان برای اپلی سینگا واسه مدارک مورد نیاز گفته Certified true copies of degree scroll(s) منظورش دقیقا چیه؟
    غیر از دانشنامه و ریزنمرات که چیزه دیگه ای نیست
    سلام
    منظور ترجمه رسمی با مهر دادگستری و مهر امور خارجه هستش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    ممنون..من با دانشنامه لیسانس و گواهی موقت ارشد اپلی کردم...ایشالله ببنیم چی میشه...میشه شانس منو برای شورت لیست شدن بگین: لیسانس 12.7، ارشد 16.25، 10 تا مقاله isi با امپکت بالا و نویسنده اول و مرجع، بدون تافل یا جی ار ای، رشته شیمی (دانشگاه دولتی شهرستان)هستم ولی 3 تا انتخابم مواد و مهندسی شیمی و شیمی بوده...از هر 3 تا استادی که انتخاب کردم هم جواب گرفتم که راهنمایی کردن و گفتن اپلی کن
    اگه 10 مقاله داری حتما شورت لیست میشی نگران نباش