صفحه 11 از 59 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس برق-الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

پیش فرض پاسخ : اپلای برای SINGA و NGS برای Aug 2012

درود بر دوستان خوبم،

چند روزه که می خواهم تشکر بنویسم،
    ولی اونقدر خسته هستم که توان ندارم یکی یکی تشکر کنم.
    سپاس بابت راهنمایی همه شما.
    من فکر هام رو کرده ام.
    من می توانم.
    خدا زمین را بدون مرز آفرید.
    سنگاپور نشد برای قسمتی دیگر از خاک خدا اقدام می کنم.
    من وقتی طرحم را در ایران اجرا کردم نتوانستم تاییدیه از جایی بگیرم.
    و نا امید نشدم و طرحم را بردم آلمان و آن جا تایید شد.
    اگر سنگاپور نشد برای آلمان یا مالزی اقدام می کنم.
    و به راهم ایمان دارم.

راستی یک نگاهی هم به این سایت بیاندازید:

http://nameh.irphe.ir/News_Detail.aspx?News_ID=541

سپاس
    ویرایش توسط Sofi : January 29th, 2012 در ساعت 09:15 PM

Junior Member

سلام به دوستان
    میخواستم اگر لطف کنید نظرتون رو درباره اینکه من چه قدر برای پذیرش بورس SINGA شانس دارم بیان کنید، شرایط ام به صورت زیر است:

لیسانس مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی شیراز سال 2005 - معدل 17.66 رتبه اول در ورودی خودم
    فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی شیراز سال 2008 - معدل 17.67
    1 مقاله کنفرانس IEEE مربوط به پایان نامه فوق لیسانس
    بیشتر از 3 سال سابقه کار در شرکت نسبتا معتبر نرم افزارهای کنترل و اتوماسیون صنعتی
    2 ترم تدریس در دانشگاه آزاد شیراز
    بیشتر از 1 سال همکاری و تحقیق پاره وقت با یکی از اساتید بخش کامپیوتر دانشگاه دولتی شیراز که البته هنوز به نتیجه قابل ارائه به صورت مقاله نرسید ( تحقیق در زمینه ای است که دوست دارم درش ادامه تحصیل بدم)
    مدرک زبان ندارم اما در تلاش هستم سریعتر خودم برای امتحات تافل آماده کنم، فرض کنید بدون مدرک زبان اقدام کنم.
    یک سری رتبه های دو رقمی هم در امتحان کنکوری ورودی لیسانس و فوق لیسانس دارم ، البته اگر اهمیت داشته باشه.
    پیشاپیش بسیار ممنون از راهنمایی هاتون .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_a نمایش پست ها
    درست البته من فوق لیسانس ندارم و ورودی jan2012هستم
    ممکنه شما رشته و شرح مختصری از رزومتون رو بگید؟ آخه فکر می کنم شما جدیدترین کسی هستید که از سینگا بورس گرفته و خیلی می تونه این اطلاعات کمک کنه...
    ممنونم

Junior Member

یه سوال دیگه هم داشتم از دوستانی که پذیرش گرفتند و مخصوصا آقا نیما! ظاهرا اطلاعاتشون خیلی دقیق هست...
    من از یک استاد در ntu خیلی خوب جواب گرفتم و بهم پیشنهاد داد که حتما واسه سینگا اپلای کنم و حتی پیشنهاد نوشتن یه چپتر از کتابشو بهم داد چون زمینه کاریمون دقیقا یکی هستش. بعد می خواستم ببینم آیا قبل از اینکه اسممون بره تو شورت لیست با استادی که معرفی کردیم تماس می گیرند؟ می خوام ببینم تاثیری داره اگر الان که هنوز نتایج شورت لیست نیومده به استاد ایمیل بزنم و بهش یاداوری کنم؟ آخه ظاهرا مسائلی مثل معدل تو این مرحله براشون بیشتر اهمیت داره...
    و اینکه شرایط من رو هم یه بررسی بکنید لطفا ...
    لیسانس مکانیک از سراسری شیراز. معدل 16. یه کنفرانس ASME سابمیت شده تافل 100 جی آر ای 1200
    ممنونم از راهنمائیتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirest نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم داشتم از دوستانی که پذیرش گرفتند و مخصوصا آقا نیما! ظاهرا اطلاعاتشون خیلی دقیق هست...
    من از یک استاد در ntu خیلی خوب جواب گرفتم و بهم پیشنهاد داد که حتما واسه سینگا اپلای کنم و حتی پیشنهاد نوشتن یه چپتر از کتابشو بهم داد چون زمینه کاریمون دقیقا یکی هستش. بعد می خواستم ببینم آیا قبل از اینکه اسممون بره تو شورت لیست با استادی که معرفی کردیم تماس می گیرند؟ می خوام ببینم تاثیری داره اگر الان که هنوز نتایج شورت لیست نیومده به استاد ایمیل بزنم و بهش یاداوری کنم؟ آخه ظاهرا مسائلی مثل معدل تو این مرحله براشون بیشتر اهمیت داره...
    و اینکه شرایط من رو هم یه بررسی بکنید لطفا ...
    لیسانس مکانیک از سراسری شیراز. معدل 16. یه کنفرانس ASME سابمیت شده تافل 100 جی آر ای 1200
    ممنونم از راهنمائیتون.
    رزومه من
    دانشگاه صنعتی شیراز برق
    معدل 16
    4تا مقاله کنفراس ارائه شده
    2 تا ژرنال سابمیت شده

در کل به نظر من شما شانس خوبی دارید و به جای مقالات من نمره زبان دارید.
    استاد در پروسه سینگا تقریبا هیچ تاثیری ندارد به طوری که در کل یکی از اساتید ان یو اس پی گیر کارهای من بودن و ایشون حتی قبل ار اعلام نتایج رسمی به من خبر قبول شدنم دادن ولی الان دانشجو ان تی یو با یک استاد دیگه هستم!

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_a نمایش پست ها
    استاد در پروسه سینگا تقریبا هیچ تاثیری ندارد به طوری که در کل یکی از اساتید ان یو اس پی گیر کارهای من بودن و ایشون حتی قبل ار اعلام نتایج رسمی به من خبر قبول شدنم دادن ولی الان دانشجو ان تی یو با یک استاد دیگه هستم!
    سلام
    به نظرتون ممکنه که به جز اساتیدی که در فرم سینگا پیشنهاد میدیم، استاد دیگری برامون انتخاب بشه؟ یا این که حتی اگه استاد دیگه ای ظرفیت پذیرش دانشجو داشته باشه و ما اون رو انتخاب نکرده باشیم، ریجکت میشیم؟
    ضمناً کسی می دونه نتایج خود دانشگاه NUS کی اعلام میشه؟
    استادی که باهاش مصاحبه داشتم گیر بود که به خود دانشگاه اپلای کن! با این که گفتم هر دو رو اپلای می کنم اما باز تأکید داشت که به خود دانشگاه اپلای کن (به طور ضمنی یعنی نه SINGA و نه NGS). فکر کنم این جوری اساتید در انتخاب دانشجو و انتصاب پروژه دستشون خیلی بازتره.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fara_khosravi نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون ممکنه که به جز اساتیدی که در فرم سینگا پیشنهاد میدیم، استاد دیگری برامون انتخاب بشه؟ یا این که حتی اگه استاد دیگه ای ظرفیت پذیرش دانشجو داشته باشه و ما اون رو انتخاب نکرده باشیم، ریجکت میشیم؟
    ضمناً کسی می دونه نتایج خود دانشگاه NUS کی اعلام میشه؟
    استادی که باهاش مصاحبه داشتم گیر بود که به خود دانشگاه اپلای کن! با این که گفتم هر دو رو اپلای می کنم اما باز تأکید داشت که به خود دانشگاه اپلای کن (به طور ضمنی یعنی نه SINGA و نه NGS). فکر کنم این جوری اساتید در انتخاب دانشجو و انتصاب پروژه دستشون خیلی بازتره.
    ممنون

سلام
    استاد من در حال حاضر انتخاب دومم بود. ولی امکان انتخاب استاد دیگه ای از طرف سینگا ، در فیلد ما که ظرفیت پذیرش دانشجو داشته باشه ولی ما اون رو انتخاب نکرده باشیم نیز هست.

Junior Member

لطفا دوستانی که اطلاع دارند یک مقدار هم راجع به بورسیه ngs توضیح بدند. در چه حد ایرانی می گیره؟ چقدر سخت گیرانه تره و چه مدارکی براشون مهم تره؟ (gre, GPA, Conference...) با توجه به فرمش که به نظر میومد خیلی مقاله براشون مهم باشه چون کپی مقاله و ایمپکت فکتور ژورنال اون رو می خواست! اینجوری فکر کنم عملا مقاله هایی که فقط سابمیت شدند بی تاثیر باشه. به نظرتون با این شرایط من شانسی برای گرفتن پذیرش دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirest نمایش پست ها
    لطفا دوستانی که اطلاع دارند یک مقدار هم راجع به بورسیه ngs توضیح بدند. در چه حد ایرانی می گیره؟ چقدر سخت گیرانه تره و چه مدارکی براشون مهم تره؟ (gre, GPA, Conference...) با توجه به فرمش که به نظر میومد خیلی مقاله براشون مهم باشه چون کپی مقاله و ایمپکت فکتور ژورنال اون رو می خواست! اینجوری فکر کنم عملا مقاله هایی که فقط سابمیت شدند بی تاثیر باشه. به نظرتون با این شرایط من شانسی برای گرفتن پذیرش دارم؟
    سلام
    استاد موقع مصاحبه به من گفت که به خود NUS اپلای کنم و NGS رو بی خیال شم که هیچ شانسی ندارم.
    رزومه من:
    مهندسی کامپیوتر - سخت افزار
    لیسانس دانشگاه مازندران 14.8
    ارشد صنعتی شریف 18.4
    دو مقاله کنفرانس IEEE
    تافل 79 البته یکی دیگه هم دادم که هنوز جوابی نیومده
    جی آر ای 1150

پی نوشت: من یه جا تو همین فروم خونده بودم که به یه ایرانیه پذیرش NGS دادن اما بورسش 3200 تا نبود - فکر کنم ماهی 2500 دلار سنگاپور بود. الآن نتونستم پیداش کنم.

Junior Member

Smile پاسخ : اپلای برای SINGA و NGS برای Aug 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    من از پست خودم اطمینان دارم چون ۳ سال است که سنگاپور هستم و اطلاع کافی از شرایط اینجا دارم و بیش از ۳ سال هم در فروم فعالیت دارم و قوانین و مقرارت فروم را کاملا می دانم و احتیاجی به توصیه شما نیست.
    اگر من در اینجا فعالیت میکنم برای کمک به کسانی است که میخواهند پا در این راه بگذارند و خودم مدت هاست که دیگر احتیاجی به فعالیت در این انجمن ندارم من حتا به کیبورد فارسی هم دسترسی ندارم و تایپ آن هم در گوگل وقت گیر است من انتظاری از کسی ندارم ولی حداقل بدون داشتن اطلاع کافی و فقط بر اساس شنیده ها از
    این یا آن تصمیم گیری نکنید من کلی وقت گذاشتم تا مطلبی بگذارم که روشن شود که معدل،دانشگاه و نام دانشگاه در پذیرش سینگا تاثیر داره و شما با یک جمله نسنجیده همه را زیر سوال میبرید؟
    ما سال اول ورود یک جلسه با یکی از مسولین سینگا داشتیم به همراه یک مهمانی که در آنجا این فرصت پیش آمد تا هم مشکلاتمان را مطرح کنیم و هم چون دوستان دیگرمان یا بستگان آشنایان آنها سوالاتی در مورد پذیرش سینگا داشتند، سوالاتمان را بپرسیم. من خیلی از این اطلاعات پست قبل را از یک شخص خیلی معتبر که خود از بانیان پذیرش دانشجوی ایران در سنگاپور است و همین شخص معیار های پذیرش دانشجو از ایران مثل شرط معدل و اعتبار دانشگاه آزاد و دولتی و حتا در بین دولتیها کدام بهتر است را مشخص کرده است.
    سیاست سینگا در این سالها به سمت پذیرش سایر دانشجویان از اروپا و حتا آمریکاست. بطوری که گروههای اولیه از کسانی که بورس سینگا گرفتند اکثریت ایرانیها بودند و در ۲ سال اخیر این چیدمان تغیر کرده و به خصوص از اروپایی شرقی هم آنها دانشجو گرفتند و تلاش در تنوع بخشیدن به طیف دانشجویان دارند.
    گاهی آدم ممکن است که پاسخی دریافت کنه که با آنچه در خیال یا آرزوهایش هاست متفاوت باشد ولی پذیرش واقعیت خود اولین قدم در پیشرفت است.

حالا اگر شما بر روی نظرات خودت پا فشاری میکنی بحث دیگری است و میتوانی به این رویه ادامه بدهی ولی بعدا انتظار کمک یا پاسخ از افرادی که مطلع هستند نداشته باش.
    جواب شما:این ایمیلی است که من به سینگا زدم:

From: SINGA [mailto:singa@jobsfactory.com]
    Sent: Friday, 3 February, 2012 12:17 AM
    To: A-STAR SINGA Enquiries (A-STAR)
    Subject: Feedback on SINGA
    Here is some feedback on SINGA
    Name:Mosini
    Email:
    mo....@gmail.com
    Address:Tehran,Iran
    Contact No:
    Nationality:Iranian
    How did you find out about SINGA?
    by university prof
    Comments
    To Whom it may concern,
    I am from IRAN.We have a forum about SINGA here in IRAN.One of the users of this forum stated that :SINGA will automatically reject those students from IRAN universities which have studied in Non government universities such as ISLAMIC AZAD UNIVERSITIES, and that singa doesn't care about his abilities and research abilities.And also he stated that SINGA eill reject those student degrees which the GPA is less than 17 out of 20.Is this all true.Does SINGA just care about Academic degrees not the resume and students activity in his career and academic duration??Please clear this out for me?
    thanks in advance.

جواب سینگا را بخوانید :

Dear Mosini,
    Thank you for your email. A*STAR, NUS and NTU consider all applications from a holistic perspective and have awarded several candidates who do not meet the requirements you have stated.
    While academic grades are important, we also give due considerations to applicants’ achievements in areas such as research work, published papers, patents etc. Importance is placed on applicants’ abilities to demonstrate a keen interest in conducting PhD research in Singapore.
    We would like to urge all Iranian students who are passionate in conducting research in biomedical sciences, physical science and engineering to apply for SINGA, and to provide comprehensive information on their achievements to allow the SINGA Office to identify deserving candidates.
    Thank you.
    Best Regards,
    Phang Hwee Guang :: Senior Officer :: A*STAR Graduate Academy :: Agency for Science, Technology and Research :: DID: +65 6826 6420 :: Fax :: +65 6777 1711 :: http://www.a-star.edu.sg

Fostering world-class scientific research and talent for a vibrant knowledge-based Singapore.
    دوست عزیز موفق باشی.
    ویرایش توسط mosini : February 6th, 2012 در ساعت 07:39 PM