صفحه 12 از 59 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای برای SINGA و NGS برای Aug 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط mosini نمایش پست ها
    جواب شما:این ایمیلی است که من به سینگا زدم:

From: SINGA [mailto:singa@jobsfactory.com]
    Sent: Friday, 3 February, 2012 12:17 AM
    To: A-STAR SINGA Enquiries (A-STAR)
    Subject: Feedback on SINGA
    Here is some feedback on SINGA
    Name:Mosini
    Email:
    mo....@gmail.com
    Address:Tehran,Iran
    Contact No:
    Nationality:Iranian
    How did you find out about SINGA?
    by university prof
    Comments
    To Whom it may concern,
    I am from IRAN.We have a forum about SINGA here in IRAN.One of the users of this forum stated that :SINGA will automatically reject those students from IRAN universities which have studied in Non government universities such as ISLAMIC AZAD UNIVERSITIES, and that singa doesn't care about his abilities and research abilities.And also he stated that SINGA eill reject those student degrees which the GPA is less than 17 out of 20.Is this all true.Does SINGA just care about Academic degrees not the resume and students activity in his career and academic duration??Please clear this out for me?
    thanks in advance.

جواب سینگا را بخوانید :

Dear Mosini,
    Thank you for your email. A*STAR, NUS and NTU consider all applications from a holistic perspective and have awarded several candidates who do not meet the requirements you have stated.
    While academic grades are important, we also give due considerations to applicants’ achievements in areas such as research work, published papers, patents etc. Importance is placed on applicants’ abilities to demonstrate a keen interest in conducting PhD research in Singapore.
    We would like to urge all Iranian students who are passionate in conducting research in biomedical sciences, physical science and engineering to apply for SINGA, and to provide comprehensive information on their achievements to allow the SINGA Office to identify deserving candidates.
    Thank you.
    Best Regards,
    Phang Hwee Guang :: Senior Officer :: A*STAR Graduate Academy :: Agency for Science, Technology and Research :: DID: +65 6826 6420 :: Fax :: +65 6777 1711 :: http://www.a-star.edu.sg

Fostering world-class scientific research and talent for a vibrant knowledge-based Singapore.
    دوست عزیز موفق باشی.

دوست عزیز ولی چیزی آقا نیما گفتن را منم از دکتر میرعارفی شنیدم. و دانشگاه آزاد مگر یک cv خواص باشه

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mosini نمایش پست ها
    جواب شما:این ایمیلی است که من به سینگا زدم:

From: SINGA [mailto:singa@jobsfactory.com]
    Sent: Friday, 3 February, 2012 12:17 AM
    To: A-STAR SINGA Enquiries (A-STAR)
    Subject: Feedback on SINGA
    Here is some feedback on SINGA
    Name:Mosini
    Email:
    mo....@gmail.com
    Address:Tehran,Iran
    Contact No:
    Nationality:Iranian
    How did you find out about SINGA?
    by university prof
    Comments
    To Whom it may concern,
    I am from IRAN.We have a forum about SINGA here in IRAN.One of the users of this forum stated that :SINGA will automatically reject those students from IRAN universities which have studied in Non government universities such as ISLAMIC AZAD UNIVERSITIES, and that singa doesn't care about his abilities and research abilities.And also he stated that SINGA eill reject those student degrees which the GPA is less than 17 out of 20.Is this all true.Does SINGA just care about Academic degrees not the resume and students activity in his career and academic duration??Please clear this out for me?
    thanks in advance.

جواب سینگا را بخوانید :

Dear Mosini,
    Thank you for your email. A*STAR, NUS and NTU consider all applications from a holistic perspective and have awarded several candidates who do not meet the requirements you have stated.
    While academic grades are important, we also give due considerations to applicants’ achievements in areas such as research work, published papers, patents etc. Importance is placed on applicants’ abilities to demonstrate a keen interest in conducting PhD research in Singapore.
    We would like to urge all Iranian students who are passionate in conducting research in biomedical sciences, physical science and engineering to apply for SINGA, and to provide comprehensive information on their achievements to allow the SINGA Office to identify deserving candidates.
    Thank you.
    Best Regards,
    Phang Hwee Guang :: Senior Officer :: A*STAR Graduate Academy :: Agency for Science, Technology and Research :: DID: +65 6826 6420 :: Fax :: +65 6777 1711 :: http://www.a-star.edu.sg

Fostering world-class scientific research and talent for a vibrant knowledge-based Singapore.
    دوست عزیز موفق باشی.
    اول اینکه شما سوالات را درست نپرسیدی
    ۱- من بارها در این فروم تاکید کرده ام که بحث دانشگاه آزاد مربوط به آخرین مقطع تحصیلی است یعنی اگر لیسانس آزاد دارید و فوق از دولتی این شانس را دارید که بورس سنگا را بگیرید و جوابی که سینگا هم به شما داده که کسانی که شرایط گفته شده را نداشته اند بورس را گرفته اند مربوط به آنهاست این را من خودم از آن منبع موثقی که گفتم شنیدم و بارها در پست های قبلیم تکرار کردم. من ۳-۴ نفر را میشناسم که این شرایط را داشته اند. من از نزدیک حدود ۳۰ نفر را که بورس سینگا را گرفتند میشناسم و هیچکدامشان آخرین مدرک از آزاد نبوده است.ضمن من هیچ گونه عداوتی با دانشجویان دانشگاه آزاد ندارم و دوستان زیادی هم دانشجویان آنجا دارم و خوشحال میشوم که آنها این قانون نانوشته را بردارند. و امیدوارم هیچ سوء تفاهمی پیش نیاید.
    ۲- شرط معدلی که من از آن منبع شنیدم ۱۵ بود و چندین بار هم به عنوان شرط اولیه من در این انجمن ان را تکرار کردم. ولی به استناد ایمیلی که یکی
    از دوستان دریافت کرده بود که ۱۷ را بیان کرده من نقل قول از ایشان کردم و ضمنا گفتم که در این زمینه مطمئن نیستم.
    ۳- ضمنا در ارتباطات آکادمیک خیلی از دانشگاه ها و موسسات یک سری قانون نا نوشته دارند و صحیح هم نمیدانند که رسما اعلام کنند ما دانشجویان چند دانشگاه مشخص را نمیگیریم زیرا در محیط آکادمیک کار چندان صحیحی نیست و جنبه خوبی برای آنها ندارد ولی در عمل ان را در نظر میگیرند . مثلا دانشگاه معتبر top10 هیچ کجای سایتشان نمینویسدکه ما دانشجویان فلان جا را نمیگیریم بلکه از همه کسانی که شرایط نمره زبان و GRE را دارند تقاضا را قبول و بعدان ان را رد میکند البته استثنا هم وجود دارد شما هم میتوانید یک ایمیل مشابه به آنها هم بزنید و اگر جواب دادند میبینید که میگویند ما
    از همه دعوت میکنیم که برای ما اقدام کنند ولی در عمل آنها به سمت دانشگاه های معروف ایران بایاس هستند.
    دکتر میر عارفی آنطور که به ما گفت به دلیل میزان تقاضا و جلوگیریاز پیچیده شدن و وقت گیری بررسی آنها این شرط را گذشته اند که اگر کسی لیسانس ازاد بود ولی فوق دولتی قبول شده آنها را هم در ادامه پروسه سینگا قرار بدهم زیرا اگر می خواستیم انها هم در نظر بگیریم باید یک لیست کامل از آنها و اینکه کدامشان خوب کدام متوسط و کدام بی اعتبار است را هم تهیه و تازه برای هر رشته ای هم متفاوت بود لذا این قانون را گذاشتیم.
    در پایان همانطور که قبلا در جواب شما هم گفتم شما میتوانید امید داشته باشد و به خودتان هم امیدواری بدهی. ما هم بخیل نیستیم و ازقبول شدن شما ضرر نمیکنیم بلکه خوشحال هم میشویم اگر امسال شما قبول شدید حتما در فروم اطلاع دهید تا من یا افراد دیگر اطلاعاتمان را تصحیح کنیم و اگر پرسیدند بگوییم در سالهای پیش افرادی بودند با رزومه قوی ولی با آخرین مدرک از آزاد قبول شدند و نمونه اش آقا یا خانم x یا y است.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط nima56 : February 6th, 2012 در ساعت 09:19 PM
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

آقا نیما!
    شما اطلاعاتی دارین که حدوداً چند نفر از ایران هر ترم (منظورم برای آگوست هست) به مصاحبه سینگا دعوت میشن. و اگه به مصاحبه دعوت بشیم چقدر حدوداً واسه پذیرش شانس داریم.
    ضمناً من یه سوالی تو لینک زیر "وسایل مورد نیاز برای سفر و اقامت دانشجویی در سنگاپور" پرسیدم که ممنون میشم جواب بدی.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...BE%D9%88%D8%B1
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    اول اینکه شما سوالات را درست نپرسیدی

در پایان همانطور که قبلا در جواب شما هم گفتم شما میتوانید امید داشته باشد و به خودتان هم امیدواری بدهی. ما هم بخیل نیستیم و ازقبول شدن شما ضرر نمیکنیم ب
    موفق باشید.
    دوست عزیز موفق باشی!

سلام
    می خوام کسی از گفته من ناراحت نشه ولی اپلای خیلی فرآیند پیچیده ایه و نمیشه گفت صرفاً کی کجا پذیرش میگیره و کجا نمی گیره.
    یکی از دوستای من با لیسانس از دانشگاه یاسوج و معدل 16.5 بدون تافل و جی آر ای و با دو تا ISI از Princeton پذیرش با فاند گرفته و من خودم هیچ وقت فکر نمی کنم بتونم از اونجا پذیرش بگیرم.
    البته بهش فرصت دادن که تافل امتحان بده و اگه بالای 95 بشه نیازی به GRE نیست.
    موارد مشابه خیلی زیاد هست اگه نتایج پذیرش رو بخونید.
    ضمناً اپلای واسه سینگا نه خرجی داره و نه محدودیتی.
    البته هیچ وقت نباید فکر کرد که مطمئناً پذیرش از دانشگاه خاصی میاد، مثلاً پارسال به من می گفتن، تو نه تافل بده و نه GRE. برو جلو راحت پذیرش می گیری! یا خیلی ها بودن که مطمئن بودن یه جا میرن و دقیقه 90 فاندشون لغو شده.
    در انتها ببخشید که دخالت کردم.

سلام

کی اعلام میکنن که مرحله اول پذیرفته شدی چطوری خبر میدن با ایمیل یا با تلفن چطوری میشه از روند بررسی مدارک خبر گرفت

معمولا interview سینگا کیه ؟ چی میپرسن ازمون ؛ از ریسرچ ها میپرسن ؛ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس برق-الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

درود دوستای گلم،

ممنون از نوشته های شما.

من نظر شخصی خودم را می نویسم.

من واقعا خوشحالم که دانشگاه آزاد درس خواندم.
    و هیچ وقت از این که دانشگاه دولتی نرفتم پشیمان نیستم.(من ریاضی کاربردی دانشگاه خلیج فارس هم قبول شده بودم.ولی چون رشته دلخواهم نبود ثبت نام نکردم.)
    و همیشه هم در تحصیل و هم در کار و تحقیق موفق بوده ام. (با اینکه معدلم 14.34 بوده است.)
    من بهترین موقعیت شغلی را دارم.
    و می توانم آن را توسعه دهم.
    دانشگاه آزاد قزوین و گروه رباتیک آن را هم نمی توان نادیده گرفت.
    من گروه های رباتیک زیادی در دانشگاه آزاد می شناسم که در ایران و دنیا مقام گرفته اند.
    وقتی نفر اول اختراعات استان بوشهر شدم ، رییس جشنواره به من گفتند ما پروژه ای برای یک دانشجو تعریف کرده ایم که
    بررسی کند چرا دانشگاه آزاد در تحقیق و پژوهش پیشرو است.
    ایشان گفتند ما چون رییس دانشگاه دولتی را هم برای جشنواره دعوت کرده بودیم مجبور شدیم یک طرح از دانشگاه دولتی هم انتخاب کنیم.
    ولی در بین طرح های دانشگاه آزاد انتخاب بهترین برایمان سخت بود.
    این جشنواره سال هاست در بوشهر برپا می شود و من 2 سال حضور داشتم در این دو سال اکثر طرح ها از دانشگاه آزاد و البته دانشگاه علمی کاربردی مقام می آورد.
    چند ماه پیش هم از تلویزیون ایران شنیدم که کارشناس یکی از برنامه هایی که مربوط به بررسی روند آموزشی ایران بود می گفتند که بررسی ما نشان داده که اکثر ثبت اختراعات و مقالات علمی مربوط به دانشگاه آزاد است و این نشان می دهد که شیوه گزینش دانشجو در ایران مناسب نیست. و دانشجویانی که در پی تحقیق و پژوهش هستند در این شیوه گزینش نمی شوند.
    اصلا سر همین قضیه قرار شد که کنکور برداشته شود.
    من فکر می کنم ما باید به توان علمی خودمون ایمان داشته باشیم.
    و اینکه من از حالا منتظر مصاحبه یا هر چیز دیگه هستم.
    و به راهم ایمان دارم چه قبول شم چه نشم.
    من با 1 کپی پاسپورت و 1 ترجمه ثبت اختراع رفتم سفارت آلمان و حدود 30 دقیقه بعد از باز شدن در سفارت با ویزام موافقت شد.
    دو تا از بچه های ایرانی در سفارت کلی بهم خندیدن و گفتند تو رو حتی داخل راه هم نمی دن.
    منم خوشحال بودم که باعث خندیدن آدمام. چون ناراحت بودن دارند از ایران می رن.
    کسایی که آلمان رفتن می دونند که چه سفارت قانون مند و سخت گیری داره.
    پس محکم باشید و برای اون کاری که براش ساخته شدید اقدام کنید.
    همون کاری که اگر انجامش ندید چند سال دیگه ممکنه خدای ناکرده افسوسش رو بخورید.
    حداقل تلاشتون رو کردید.
    البته من گروه های زیادی هم در دانشگاه دولتی می شناسم که در ایران و دنیا شناخته شده هستند.
    مثل دوستای خوبم در گروه ربات امدادگر دانشگاه خواجه نصیر سال های قبل و ...
    قبول دارم که بعضی افراد هم با شیوه های مختلف آبروی دانشگاه آزاد را برده اند.
    من نظر کسی را رد یا تایید نمی کنم.
    بهرحال هر شخصی بنابر ذهنیت و تجربه و استدلال و ... می تواند انتخاب کند و نظر بدهد.
    من وقتی با اساتید مکاتبه یا مصاحبه کردم هیچ کدام تا الان از من نپرسیده اند که چه دانشگاهی درس خوانده ای.
    همه می گویند چه چیزی بلدی؟ چی داری که ارائه بدهی؟
    پس لطفا ببینید چه چیزی بلدید؟ و چه چیزی برای ارئه دارید؟

سپاس

Junior Member

سلام
    کمک فوری
    من برای ۱۶ feb برای مصاحبه روی skype دعوت شدم. می خواستم بدونم دوستان تجربه ای در این رابطه داره؟ بنظر شما با توجه به اینکه ۱ روزه به من خبر دادن اشکال داره یک هفته انو عقب بیاندازم؟ ضمنا با توجه به مشکلات skype من می خوام oovoo رو پیشنهاد کنم.
    پشاپیش ممنون

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh503 نمایش پست ها
    سلام
    کمک فوری
    من برای ۱۶ feb برای مصاحبه روی skype دعوت شدم. می خواستم بدونم دوستان تجربه ای در این رابطه داره؟ بنظر شما با توجه به اینکه ۱ روزه به من خبر دادن اشکال داره یک هفته انو عقب بیاندازم؟ ضمنا با توجه به مشکلات skype من می خوام oovoo رو پیشنهاد کنم.
    پشاپیش ممنون
    نه هیچ اشکالی نداره. منم با یکی از اساتید دانشگاههای استرالیا اولش از طریق اسکایپ گفت بیا مصاحبه کنم باهات. بعد یک هفته عقب انداختم آخه داشتم میرفتم مسافرت. بهش گفتم، گفت هر وقت که وقت داری، با اینکه خودش وقت نداشت. بعد از اون هم چند بار باهاش چت داشتم که بهش گفتم الان اسکایپ تو ایران *****ه بیا تو oovoo اونم گفت باشه. کلا مشکلی نیست درک می کنند.
    راجع به تجربه: منم استرس داشتم اولش ولی اون شروع کرد به حرف زدن استرسم خوابید. درواقع همش اون حرف زد مصاحبه ای هم نبود فقط میخواست ببینه که با کی میخواد کار کنه در آینده. بعضی ها براشون مهمه مخصوصا اساتید جوان. از پروژه گفت و این چیزا. نگران نباش
    God does not play dice
    Albert Einstein