صفحه 14 از 59 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

پیش فرض پاسخ : اپلای برای SINGA و NGS برای Aug 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط Sofi نمایش پست ها

مستقیم از طریق سیگنا یا از طریق خود دانشگاه؟
    این طور که ایشون گفتن "سه تا استاد که تو رزومه (منظورشون فرم اپلیکیشن بوده) مشخص کرده بودم" و "تصمیم نهایی رو سینگا می گیره" مطمئناً مصاحبه واسه سینگا بوده، اما قبلاً اغلب مصاحبه های علمی سینگا بعد از مصاحبه حضوری بود. شاید با این کار میخوان تعداد کمتری رو به مصاحبه حضوری دعوت کنن!
    با رزومه ایشون و این که سینگا نظر اساتید رو خواسته و اساتید رضایت داشتند از مصاحبه، میشه از الآن ایشون رو پذیرفته شده بدونیم. منم به ایشون تبریک میگم.

دوستان، بورس سینگا غالبا ربطی به نظر استاد دانشگاه تون نداره و کاملا وابسته به مصاحبه ایه که با خودشون می دید...
    من زمانی که مصاحبه ی سینگا رو دادم و روز بعدش رفتم که حضوری استاد گرامی رو (که قبلا باهاش اینترنتی صحبت و مصاحبه کرده بودم) ببینم، دیدم استادم هم اندازه ی من در زمینه ی مصاحبه و نتایج سینگا کنجکاوه...!!! یعنی در این ابعاد که حتی نمی دونست کیا بودن مصاحبه کنندگان!!!
    بحث دیگر این که اگه اساتید عظام خیلی حال کنن و سینگایی ها خیلی حال نکنن ممکنه بورس مستقیم از خود دانشگاه هم بشه گرفت!
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

Junior Member

سلام دوستان عزیز،
    با تشکر از لطف دوستان عزیز. همون طور که دوستان گفتند من برای سینگاه اقدام کرده بودم و کاملا موافقم که نتیجه نهایی به نظر سینگا بستگی داره. اما نمی دونم هدف این مصاحبه چی بوده و چه تاثیری می تونه داشته باشه (قبل از مصاحبه سینگا) آخه مصر بودن که گزارشو قبل از 17 Feb بفرستند.
    بازم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh503 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    با تشکر از لطف دوستان عزیز. همون طور که دوستان گفتند من برای سینگاه اقدام کرده بودم و کاملا موافقم که نتیجه نهایی به نظر سینگا بستگی داره. اما نمی دونم هدف این مصاحبه چی بوده و چه تاثیری می تونه داشته باشه (قبل از مصاحبه سینگا) آخه مصر بودن که گزارشو قبل از 17 Feb بفرستند.
    بازم ممنون
    کورش جان امید وارم پذیرفته بشی.تبریک میگم تا اینجا.

منم تبریک میگم آقا کوروش امیدوارم همه به سینگا دعوت بشیم شما رشته تون چیه

Junior Member

ممنون از لطف دوستان. من رشتم کامپیوتر هست.

سلام دوستان
    من از دانشگاه رنک 40 آمریکا پذیرش گرفتم ولی هنوز هیچی راجع به فاندش معلوم نیست. راستش من 15 تا دانشگاه تو آمریکا اپلای کردم و ممکنه 2-3 جا پذیرش بگیرم.
    از طرفی نمی خوام سینگا رو از دست بدم چون معلوم نیست بتونم از آمریکا با این اوصاف فاند بگیرم.
    می خوام بدونم اگه واسه مصاحبه سینگا دعوت بشم می تونم به جای رفتن سنگاپور، مصاحبه تلفنی داشته باشم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
    من برای دانشگاه NUS شورت لیست شدم (واسه خود دانشگاه اپلای کرده بودم).
    واسه مصاحبه با اسکایپ یا مصاحبه تلفنی دعوت شدم.
    دوستان با تجربه نظر بدن. من تا حالا این رو ندیده بودم.

With reference to your application to our PhD program, we are pleased to inform you that you have been shortlisted for an interview with our professors. The interview will be conducted in the coming few weeks, and a decision on your admission (with or without scholarship) will be decided within two weeks, in general, after the interview.

If you are based outside Singapore, we would be using Skype id (phd.app) to reach you.
    1. Please register for a Skype id if you do not have one, and proceed to add our id (phd.app) to your contact list. A webcam should be attached to your PC/laptop when we communicate with you through Skype so that both parties can have visual images during the interview.
    2. We will send an email to you within the next two weeks to inform you of the confirmed interview schedule at least two days before the interview.
    3. Please also let us have your contact number in case we are unable to reach you through Skype.
    4. Please reply to this email to confirm your interest for this interview with us within three days, so that we can proceed to arrange for it.

با آرزوی موفقیت برای بقیه دوستان
    ویرایش توسط fara_khosravi : February 27th, 2012 در ساعت 07:44 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Amirkabir University of Technology

تبریک میگم
    بسیار هم خوبه
    ولی حیف شد که فرصت دیدن سنگاپور و دانشگاه‌هاش را از نزدیک از دست دادید چون من قبل از اینکه بیام به سنگاپور برای مصاحبه مثل خیلی از ایرانیهای دیگه دید خوبی نداشتم ولی وقتی مکان را دیدم خیلی روی انتخابم تأثیر گذاشت
    قبلاً مثل مالزی باهاش برخورد میکردم و اینکه خوب بهتر از مثلاً سربازی یا بیکاری و اینهاست
    ولی در کل این اینترویو تلفنی هم بد نیست چون باعث میشه ایرانیها بدون هزینه و راحت در مصاحبه شرکت کنن
    امیدوارم که موفق باشید

من سوالم را قبلا در بخش دیگه ای پرسیدم که جواب نگرفتم. من تجربه ای درمورد اپلای برای بورسهای مختلف سنگاپور ندارم. این صفحات را هم خوندم ولی جوابمو دقیق پیدا نکردم. من برای دکترا NTU اپلای کردم و ظاهرا بورس مراحل اپلای جداگانه داره. آیا من باید منتظر نتیجه پذیرشم بشم و اگر + بود بعد برای بورس اپلای کنم؟ چون ظاهرا اپلای این یکی خودش یکسری مدارک جدا میخواد که پست بشه.
    ضمنا آیا طبق صحبت با تجربه ها بهتره که برای همون سینگا اقدام کنم؟ من در سایت خود دانشگاه 2 بورس دیگه دیدم که به نظرم بهتر رسیدن:
    A*STAR Graduate Scholarship و Yousef Jameel Scholarship. آیا گرفتن این بورسها خیلی مشکله برای ایرانیها؟