صفحه 18 از 59 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

پیش فرض پاسخ : اپلای برای SINGA و NGS برای Aug 2012

سلام دوستان
    من همین الآن با NUS مصاحبه تلفنی داشتم (با دو نفر که یکی استاد مورد نظرم بود و دیگری از کمیته پذیرش). یکم مشکل تلفن اذیتم می کرد اما دو سه باری ازشون خواستم که تکرار کنن.
    مصاحبه بیشتر فنی بود و این که آیا مقاله ها رو خودت نوشتی و چرا این واحدها رو افتادی!!! با این معدل، رنکت تو ارشد چند بود!
    سوالاتی هم راجع به این که اگه بیای اینجا مشکل زبان و دوری از خانواده داری یا نه، پرسیده شد. در آخر هم گفتن که تا دو هفته دیگه جواب میدن. کاش اینم مصاحبه حضوری داشت تا لا اقل کارای وابسته به نظام وظیفه مثل گرفتن پاسپورت و خرید مدرک رو هم انجام می دادم.
    برای سایر ذوستان هم آرزوی موفقیت دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس برق-الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

درود،

من فکر کنم شورت لیست نشدم.
    الان هم دارم برای یک دانشگاه دیگه اقدام می کنم.
    برای همه دوستان آرزوی موفقیت می کنم.

Junior Member bamdad67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط fara_khosravi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من همین الآن با NUS مصاحبه تلفنی داشتم (با دو نفر که یکی استاد مورد نظرم بود و دیگری از کمیته پذیرش). یکم مشکل تلفن اذیتم می کرد اما دو سه باری ازشون خواستم که تکرار کنن.
    مصاحبه بیشتر فنی بود و این که آیا مقاله ها رو خودت نوشتی و چرا این واحدها رو افتادی!!! با این معدل، رنکت تو ارشد چند بود!
    سوالاتی هم راجع به این که اگه بیای اینجا مشکل زبان و دوری از خانواده داری یا نه، پرسیده شد. در آخر هم گفتن که تا دو هفته دیگه جواب میدن. کاش اینم مصاحبه حضوری داشت تا لا اقل کارای وابسته به نظام وظیفه مثل گرفتن پاسپورت و خرید مدرک رو هم انجام می دادم.
    برای سایر ذوستان هم آرزوی موفقیت دارم
    برای اینکه کار پاسپورتت جلو بیفته، و به عید هم نخوری، سریع برو یه نامه از دانشگاه بگیر برای سفر زیارتی سوریه، همه کاراشو هم راحت انجام میدان و زودم پاسپورتتو میدان بهت. بعدش که گرفتی‌ پاسپورتو برو وثیقتو پس بگیر بگو نرفتم. اینجوری اون زمان گرفتن پاسپورت رو گذروندی و جلوئی...

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad67 نمایش پست ها
    متاسفانه چرا؟ منم لیسانس داشتم وقتی‌ اومدم، خیلیا هم اینجا اینطوری هستن. یه دوستی هم همینجا گفته بود که امسال هم چندین نفر رو می‌شناسه که با لیسانس short list شدن.

حالا در هر صورت شما باید هنوز کمی‌ صبر کنید. اگر هم به هر دلیل جواب نگرفتید توی هفتهٔ آینده از طریقه استادتون پیگیر بشید...
    راستش من جی آر ای نداشتم من قبل از اپلای با سینگا در مورد مدرکم معدلم همه چی صحبت کرده بودم و از نظر اونا شرایطم قابل قبول بود اما الان خبری ازشون نیست واقعا رقابت خیلی تنگاتنگ هست واسه سینگا استاد میتونه بورس از دانشگاه بده به نظرتون

شما به خود دانشگاه ها هم اپلای کردی؟ استادا اونجا نفوذ بیشتری دارن و شانستون برای فاند خود دانشگاه بالاتره.
    سینگا اون طور که من فهمیدم اپلیکیشن های ما رو از چند تا ***** مثل معدل، نمره زبان و مقالات عبور میده و اگه تعداد به حد نصاب نرسه، اونهایی که ملزومات رو نداشتن رو با هم مقایسه می کنه.

اما خود دانشگاه این طور نیست. یه هفته بعد از این که ددلاین اپلیکیشن واسه NUS گذشت، استادی که من تو اپلیکیشنم انتخاب کرده بودم (همون که باهاش مصاحبه داشتم) گفت که "اپلیکیشنت دست من رسیده". این یعنی استاد قدرت تصمیم گیری داره و این خیلی بهتر از اونیه که شخص غیر متخصص در زمینه کاری شما برای اپلیکیشنتون تصمیم بگیره. امیدوارم این فروم پر بشه از خبرهای خوب پذیرش دوستان.
    سلام آقای خسروی بهتون تبریک میگم امیدوارم موفق باشید
    شما واسه خود دانشگاه اپلای کرده بودین درسته؟ من واسه خود دانشگاه اپلای نکرده بودم اما یه استاد که جزء انتخابیای سینگا هم بود بهش ایمیل زدم بهم اکی داد خیلی هم موافق بود بعدشم خودش زنگ زد و صحبت کردیم خیلی هم موافق بود اما سینگا چرا اینجوریه یعنی من واسه دانشگاه اقدام کنم دیگه دیر شده درسته الان من وضعیتم چه طوریه به نظرتون

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazf نمایش پست ها
    سلام آقای خسروی بهتون تبریک میگم امیدوارم موفق باشید
    شما واسه خود دانشگاه اپلای کرده بودین درسته؟ من واسه خود دانشگاه اپلای نکرده بودم اما یه استاد که جزء انتخابیای سینگا هم بود بهش ایمیل زدم بهم اکی داد بعدشم خودش زنگ زد و صحبت کردیم خیلی هم موافق بود اما سینگا چرا اینجوریه یعنی من واسه دانشگاه اقدام کنم دیگه دیر شده درسته الان من وضعیتم چه طوریه به نظرتون
    ممنونم. بله راستش اول میخواستم به NGS هم اپلای کنم که استاد گفت من جزء اساتید اون فاند نیستم و منم به لطف آقای bamdad67 اپلیکیشنم رو به خود دانشگاه تغییر دادم.
    میدونم که شما واسه سینگا اپلای کردین و امیدوارم موفق باشید. منم به سینگا اپلای کردم و جوابی نگرفتم. به هر حال دوست دارم قبل از تأیید نهایی NUS یه سر به سنگاپور برم.
    به نظر من استاد خیلی تو سینگا نقش نداره و من اینو پارسال تجربه کردم. ددلاین دانشگاه 4 ماه پیش بود (15 نوامبر) و می تونید الآن برای ترم بهار اقدام کنید.
    دیگه هر دانشگاهی سیستم خودش رو داره و من یکی رو می شناسم که دانشجوی شریف بود و مصاحبه دکترای داخلی شریف رو ریجکت شد اما چند ماه بعد بدون هیچ مصاحبه ای TA گرفت (سالی 21000 دلار آمریکا) از دانشگاه Pennsylvania State. در حالی که شریف منو با کله می گرفتن و اون دانشگاه هیچ کس جواب ایمیلم رو نمیده!!! اپلای یکم شانسی و موردی هست. حتی اگه رزومتون از من و بقیه دوستان هم بهتر باشه نباید به پذیرشتون مطمئن باشید، و اگه هم پایین تر باشه نباید امید خودتون رو از دست بدین.

ممنونم. بله راستش اول میخواستم به NGS هم اپلای کنم که استاد گفت من جزء اساتید اون فاند نیستم و منم به لطف آقای bamdad67 اپلیکیشنم رو به خود دانشگاه تغییر دادم. میدونم که شما واسه سینگا اپلای کردین و امیدوارم موفق باشید. منم به سینگا اپلای کردم و جوابی نگرفتم. به هر حال دوست دارم قبل از تأیید نهایی NUS یه سر به سنگاپور برم.به نظر من استاد خیلی تو سینگا نقش نداره و من اینو پارسال تجربه کردم. ددلاین دانشگاه 4 ماه پیش بود (15 نوامبر) و می تونید الآن برای ترم بهار اقدام کنید. دیگه هر دانشگاهی سیستم خودش رو داره و من یکی رو می شناسم که دانشجوی شریف بود و مصاحبه دکترای داخلی شریف رو ریجکت شد اما چند ماه بعد بدون هیچ مصاحبه ای TA گرفت (سالی 21000 دلار آمریکا) از دانشگاه Pennsylvania State. در حالی که شریف منو با کله می گرفتن و اون دانشگاه هیچ کس جواب ایمیلم رو نمیده!!! اپلای یکم شانسی و موردی هست. حتی اگه رزومتون از من و بقیه دوستان هم بهتر باشه نباید به پذیرشتون مطمئن باشید، و اگه هم پایین تر باشه نباید امید خودتون رو از دست بدین.
    نوشته اصلی توسط bamdad67حالا در هر صورت شما باید هنوز کمی‌ صبر کنید. اگر هم به هر دلیل جواب نگرفتید توی هفتهٔ آینده از طریقه استادتون پیگیر بشید...
    راستش من موقع اپلای فقط به سینگا فکر میکردم اصلا فکر نکردم که شاید بشه پذیرش از دانشگاه گرفت چون من کارشناسی دارم نه کارشناسی ارشد اشتباه کردم واسه ترم بهار شا نسم واسه پذیرش ارشد چقدره اینبار واسه ارشد اما با بورس
    ویرایش توسط sanazf : March 9th, 2012 در ساعت 02:08 PM

رشته و دانشگاه

راستش من جی آر ای نداشتم من قبل از اپلای با سینگا در مورد مدرکم معدلم همه چی صحبت کرده بودم و از نظر اونا شرایطم قابل قبول بود اما الان خبری ازشون نیست واقعا رقابت خیلی تنگاتنگ هست واسه سینگا استاد میتونه بورس از دانشگاه بده به نظرتون
    راستش بعیده بدون اینکه برای خود دانشگاه اقدام کرده باشین استاد بتونه کاری کنه، اما من چندین تا کیس دیدم که دانشگاه و سینگا applicant هارو دس به دس کردن. شما به نظرم با همون استادی که باهاتون مصاحبه کرده به شدت در ارتباط باشین، شده زنگ بزنین بهش دوشنبه یا حتا همین الان...

رشته و دانشگاه

راستش من موقع اپلای فقط به سینگا فکر میکردم اصلا فکر نکردم که شاید بشه پذیرش از دانشگاه گرفت چون من کارشناسی دارم نه کارشناسی ارشد اشتباه کردم واسه ترم بهار شا نسم واسه پذیرش ارشد چقدره اینبار واسه ارشد اما با بورس
    ارشد با بورس نداره اینجا. درست هم فک میکردی شما، بدون ارشد دانشگاه به این راحتی‌ پذیرش نمیده. بهترین کار فعلا پی‌گیری از طریقه همون استاده است...

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad67 نمایش پست ها
    ارشد با بورس نداره اینجا. درست هم فک میکردی شما، بدون ارشد دانشگاه به این راحتی‌ پذیرش نمیده. بهترین کار فعلا پی‌گیری از طریقه همون استاده است...
    دانشجوی ارشد توی یک دوره دو ساله باید 24 واحد پاس کنه که یعنی حداقل یک سال اول رو نمی تونه رو پروژه کار کنه. به همین دلیله که خیلی از دانشگاه ها ترجیح میدن فاندشون رو بین دانشجوهای دکترا تقسیم کنن به جای دانشجوهای ارشد. دلیلش هم اینه که تو یک سال نمیشه انجام یه پروژه صنعتی سود آور رو از یک دانشجوی ارشد انتظار داشت و اونا هم واسه اکرام و نیکوکاری ما رو به دانشگاهشون دعوت نمی کنن.