صفحه 19 از 59 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای برای SINGA و NGS برای Aug 2012

من هم به امید استادم بودم که متاسفانه ظاهرا مالید... بهش ایمیل زدم و اینقدر پرت بود که حتی نمی دونست به کی باید ایمیل بزنه و حتی بهم گفت یه درفت از چیزایی که باید بگه رو براش بفرستم.. منم از خودم یه مشت پاچه خاری کردم و فرستادم براش اونم گفت فرستاده ایمیلو. ولی بعیده اتفاقی بیوفته....
    خلاصه که از این استادای سنگاپوری آبی گرم نمیشه. این طرف هم خیر سرش associate professor بود.
    + کسی اطلاعی داره که ntu , nus برای ژانویه مستقیم دانشجو می گیرند یا نه؟ و اینکه حدودا ددلاین هاش کی ها هست
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirest نمایش پست ها
    من هم به امید استادم بودم که متاسفانه ظاهرا مالید... بهش ایمیل زدم و اینقدر پرت بود که حتی نمی دونست به کی باید ایمیل بزنه و حتی بهم گفت یه درفت از چیزایی که باید بگه رو براش بفرستم.. منم از خودم یه مشت پاچه خاری کردم و فرستادم براش اونم گفت فرستاده ایمیلو. ولی بعیده اتفاقی بیوفته....
    خلاصه که از این استادای سنگاپوری آبی گرم نمیشه. این طرف هم خیر سرش associate professor بود.
    + کسی اطلاعی داره که ntu , nus برای ژانویه مستقیم دانشجو می گیرند یا نه؟ و اینکه حدودا ددلاین هاش کی ها هست
    ممنونم.
    جالبه بدونید که من هم که برای مصاحبه دعوت شده ام، وقتی به استاد ایمیل زدم نمی دونست

سلام دوستان
    من از سینگا ریجکت شدم. حرف دوستم که می گفت "اگه یه بار از دانشگاهی ریجکت شدی دیگه بهش اپلای نکن، هر چند رزومت کلی تغییر کرده باشه، یا اصلاً اون کسی که ریجکت شده بوده فقط اسمش مشابه تو بوده!!!".
    حالا این شد داستان ما که همه ایرادهای پارسال رو رفع کردم اما هیچ نتیجه ای نداشت. من هفته پیش ایمیل زدم و الآن جواب اومد، امیدوارم برای بقیه دوستان ایمیل دیگه ای بیاد. نمی دونم شایدم دلیل ریجکتم این بود که استادی که تو فرم اپلیکیشن انتخاب کردم ریجکتم کرده که بتونه تو انتخاب پروژه ها آزادی عمل داشته باشه، چون اون بهم گفت کاش سینگا اپلای نمی کردی و همین NUS کافی بود!!!

رزومه من:
    لیسانس - دانشگاه مازندران 14.8 (اینو نمیشد تغییر داد و بنا به حرف خودشون یه statement برای این که چرا پایینه نوشتم)
    ارشد - دانشگاه شریف 18.4 (پارسال که ریجکت شدم 17.35 بود)
    مقاله - 2 تا کنفرانس معتبر IEEE (پارسال نداشتم)
    تافل - 83 (پارسال نداشتم)
    جی آر ای : 360-790-3.5 (پارسال نداشتم)

سلام دوستان از نتیجه آگوست 2012 خبری ندارید؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fara_khosravi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از سینگا ریجکت شدم. حرف دوستم که می گفت "اگه یه بار از دانشگاهی ریجکت شدی دیگه بهش اپلای نکن، هر چند رزومت کلی تغییر کرده باشه، یا اصلاً اون کسی که ریجکت شده بوده فقط اسمش مشابه تو بوده!!!".
    حالا این شد داستان ما که همه ایرادهای پارسال رو رفع کردم اما هیچ نتیجه ای نداشت. من هفته پیش ایمیل زدم و الآن جواب اومد، امیدوارم برای بقیه دوستان ایمیل دیگه ای بیاد. نمی دونم شایدم دلیل ریجکتم این بود که استادی که تو فرم اپلیکیشن انتخاب کردم ریجکتم کرده که بتونه تو انتخاب پروژه ها آزادی عمل داشته باشه، چون اون بهم گفت کاش سینگا اپلای نمی کردی و همین NUS کافی بود!!!

رزومه من:
    لیسانس - دانشگاه مازندران 14.8 (اینو نمیشد تغییر داد و بنا به حرف خودشون یه statement برای این که چرا پایینه نوشتم)
    ارشد - دانشگاه شریف 18.4 (پارسال که ریجکت شدم 17.35 بود)
    مقاله - 2 تا کنفرانس معتبر IEEE (پارسال نداشتم)
    تافل - 83 (پارسال نداشتم)
    جی آر ای : 360-790-3.5 (پارسال نداشتم)
    فرامرز جان ناراحت شدم عيب نداره همون امريكا رو بچسب بهترم هست

جوابی برای دوست دیگه ای نیومده؟
    کسی هست که به خود دانشگاه ها اپلای کرده باشه و نتیجه گرفته باشه؟ با این که من شورت لیست شدم و مصاحبه کردم اما روی سایت NUS هنوز هیچ نتیجه ای نزده.
    من به این خیلی نیاز دارم آخه آمریکا 7 جا ریجکت شدم تا الآن!!!

Junior Member

سلام دوستان
    من برای Aug 2012 شورت لیست شدم.
    مهندسی مکانیک ام. کارشناسی و کارشناسی ارشد پلی تکنیک بودم با معدل های 17.3 و 17.7. رشته دوم مهندسی صنایع هم با معدل 17.2 گرفتم.
    مقاله 3 تا کنفرانس ASME و .. و 1 مقاله ژورنال under review.
    از اونجایی که تازه سربازیم تموم شده فکر نمی کنم برای پاسپورت و ویزا برسم! از مسئول سینگا خواستم که مصاحبه رو عقب بندازم گفت نمی شه!
    مجبور شدم بگم می آم اما واقعا معلوم نیست با این تعطیلات برسم که ترخیص شم پاسپورت بگیرم و درخواست ویزا بدم!
    الان از دوستان راهمنمایی می خوام در صورتی که نرسیدم چه کنم؟ و چگونه؟
    -دیفر کردن پذیرش
    -خواست به تعویق انداختن مصاحبه با هزینه شخصی هتل و .. (700 دلار) [ آیا همین روزا بخوام یا بذارم زمانی که مطمئن شدم نمی رسم!]
    و ؟؟

ممنون

Junior Member bamdad67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoein نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای Aug 2012 شورت لیست شدم.
    مهندسی مکانیک ام. کارشناسی و کارشناسی ارشد پلی تکنیک بودم با معدل های 17.3 و 17.7. رشته دوم مهندسی صنایع هم با معدل 17.2 گرفتم.
    مقاله 3 تا کنفرانس ASME و .. و 1 مقاله ژورنال under review.
    از اونجایی که تازه سربازیم تموم شده فکر نمی کنم برای پاسپورت و ویزا برسم! از مسئول سینگا خواستم که مصاحبه رو عقب بندازم گفت نمی شه!
    مجبور شدم بگم می آم اما واقعا معلوم نیست با این تعطیلات برسم که ترخیص شم پاسپورت بگیرم و درخواست ویزا بدم!
    الان از دوستان راهمنمایی می خوام در صورتی که نرسیدم چه کنم؟ و چگونه؟
    -دیفر کردن پذیرش
    -خواست به تعویق انداختن مصاحبه با هزینه شخصی هتل و .. (700 دلار) [ آیا همین روزا بخوام یا بذارم زمانی که مطمئن شدم نمی رسم!]
    و ؟؟

ممنون
    دوست عزیز تجربهٔ شخصی‌ خود من اینه که تاخیر در مصاحبه رو اصلا قبول نمیکنن اینا. پارسال یکی‌ از دوستان من یک عمل جراحی اورژانسی واسش پیش اومده بود، قبول نکردن، آخر یک روز بد از عملش با پانسمانو بخیه سوار هواپیما شد و اومد سنگاپور!
    تنها چیزی که به عقلم میرسه اینه که شاید بتونی‌ قانعشون کنی‌ برای مصاحبهٔ اینترنتی. اگه دانشگاه بود میشد معمولا، اما سینگا شاید نکنن اینکارو.

Junior Member

سلام دوستان

من هم مانند برخی دوستان دیگه برای مصاحبه 12 آوریل دعوت شدم. آخرین email که از خانم Ang دریافت کردم گفتند فقط برای شب 11 و 12 accommodation فراهم می کنند. من بلیطی که گرفتم شامل چند شب دیگه هم می شه، برای همین چند روزیه دارم روی اینترنت دنبال هتل ها و هاستل های مختلف می گردم. اگر دوستان در زمینه accommodation برای این چند روز توی سنگاپور راهنمایی یا تجربه ای دارند خیلی ممنون می شم اینجا قرار بدن تا بقیه دوستان استفاده کنن. از تحقیق های که تا الان کردم به نظر میاد اگر چند نفری بتونیم برای سفرمون با هم هماهنگی کنیم و جا رزرو کنیم، هزینه ها تا حدی سرشکن می شه و سفر راحتری خواهیم داشت. دوستان همسفر مصاحبه 12 April که مایلند لطفا پیغام بزارند تا با همدیگه آشنا شیم و بتونیم برای یه سفر خوب با هم برنامه ریزی و هم همفکری کنیم و از تجربیات همدیگه استفاده کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad67 نمایش پست ها
    دوست عزیز تجربهٔ شخصی‌ خود من اینه که تاخیر در مصاحبه رو اصلا قبول نمیکنن اینا. پارسال یکی‌ از دوستان من یک عمل جراحی اورژانسی واسش پیش اومده بود، قبول نکردن، آخر یک روز بد از عملش با پانسمانو بخیه سوار هواپیما شد و اومد سنگاپور!
    تنها چیزی که به عقلم میرسه اینه که شاید بتونی‌ قانعشون کنی‌ برای مصاحبهٔ اینترنتی. اگه دانشگاه بود میشد معمولا، اما سینگا شاید نکنن اینکارو.
    ممنون از راهمنمایی ات.
    فکر نمی کردم این قدر غیر انعطاف پذیر باشن! البته خود من هم بی تقصیر نیستم!
    می ذارم اگه نرسیدم این پیشنهادو بهشون می دم امیدوارم قبول کنن!