صفحه 2 از 59 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

پیش فرض پاسخ : اپلای برای SINGA و NGS برای Aug 2012

آیا کسی هست که واسه NGS اپلای کرده باشه یا بخواد اپلای کنه! یه استادی تو مصاحبه به من گفت اپلای نکن، اون واسه دانشجوهای X هست که من متأسفانه اون کلمه رو خوب متوجه نشدم. کسی از بچه هایی که الآن NUS هستن می دونن سیستم پذیرش NGS چطوریه؟ و آیا اصلاً ایرانی میگیره؟

Junior Member Hasti_Arosha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات / کامپیوتر

سلام
    من تازه عضو شدم ولی فکر کنم بتونم اینجا جواب سوالم را بگیرم .
    من هم می خوام برای اگوست سال 2012 برای دانشگاه ntu پذیرش بگیرم ولی درست نمی دونم که از کی باید درخواست بدم آیا زمانش گذشته !!! ادرس سایتش را دارم ولی دقیقا نمی دونم باید بکجا مراجعه کنم اینطوری بگم وقتش را ندارم که جستجو کنم تو سایت و ترجمه کنم اگه کسی این زمان را گذاشته و اطلاعاتی داره ممنون می شم جواب من را بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasti_Arosha نمایش پست ها
    سلام
    من تازه عضو شدم ولی فکر کنم بتونم اینجا جواب سوالم را بگیرم .
    من هم می خوام برای اگوست سال 2012 برای دانشگاه ntu پذیرش بگیرم ولی درست نمی دونم که از کی باید درخواست بدم آیا زمانش گذشته !!! ادرس سایتش را دارم ولی دقیقا نمی دونم باید بکجا مراجعه کنم اینطوری بگم وقتش را ندارم که جستجو کنم تو سایت و ترجمه کنم اگه کسی این زمان را گذاشته و اطلاعاتی داره ممنون می شم جواب من را بده
    https://www.singa.a-star.edu.sg/howtoapply.php

Junior Member Hasti_Arosha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات / کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_a نمایش پست ها
    ممنون لطف کردید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_a نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یکم دچار ابهام و سردرگمی شدم. ممنون می شم راهنمایی کنید. من از طریق خود سایت اصلی NUS و NTU بصورت Online برای Aug. 2012 ثبت نام کردم و مدارکم و آپ کردم و به آدرس قید شده در سایت به دانشکده رشتم فرستادم. به نظر شما برای اینکه در روال بررسی فاند قرار بگیرم نیازه که دوباره از طریق SINGA ثبت نام آنلاین کنم؟ آیا نیازه که مدارکم را به SINGA هم بفرستم؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mshojafar نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یکم دچار ابهام و سردرگمی شدم. ممنون می شم راهنمایی کنید. من از طریق خود سایت اصلی NUS و NTU بصورت Online برای Aug. 2012 ثبت نام کردم و مدارکم و آپ کردم و به آدرس قید شده در سایت به دانشکده رشتم فرستادم. به نظر شما برای اینکه در روال بررسی فاند قرار بگیرم نیازه که دوباره از طریق SINGA ثبت نام آنلاین کنم؟ آیا نیازه که مدارکم را به SINGA هم بفرستم؟
    پروسه سینگا جدای پروسه NTU و NUS است. شما اگر در سینگا پذیرفته شوید لینک اپلای برای آن دانشگاه که پذیرش گرفته اید را خواهند فرستاد تا برای آن دانشگاه اپلای کنید. البته این دانشگاه ها را هم میتوانید بطور جداگانه اپلای کنید که فکر میکنم NUS یک application fee هم دارد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    پروسه سینگا جدای پروسه NTU و NUS است. شما اگر در سینگا پذیرفته شوید لینک اپلای برای آن دانشگاه که پذیرش گرفته اید را خواهند فرستاد تا برای آن دانشگاه اپلای کنید. البته این دانشگاه ها را هم میتوانید بطور جداگانه اپلای کنید که فکر میکنم NUS یک application fee هم دارد.
    درسته. من هم 20$ برای اپلای 2012 بطور مستقیم در NUS پرداخت کردم. پس، دیگه نیاز به ثبت نام از SINGA نیست؟؟؟
    اگه بخواهم نمره زبانم و UPDATE کنم و دوباره به NUS ارسال کنم حداکثر تا کی مهلت دارم تا به Aug 2012 برسم؟

درسته. من هم 20$ برای اپلای 2012 بطور مستقیم در NUS پرداخت کردم. پس، دیگه نیاز به ثبت نام از SINGA نیست؟؟؟
    اگه بخواهم نمره زبانم و UPDATE کنم و دوباره به NUS ارسال کنم حداکثر تا کی مهلت دارم تا به Aug 2012 برسم؟
    ددلاینش که 15 دسامبره اما فکر کنم قبول کنن اگه بعد از ددلاین هم نمره رو بفرستی. راحت ترین کار ایمیل زدن به Graduate Program هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fara_khosravi نمایش پست ها
    ددلاینش که 15 دسامبره اما فکر کنم قبول کنن اگه بعد از ددلاین هم نمره رو بفرستی. راحت ترین کار ایمیل زدن به Graduate Program هست.
    همینکاره کردم. گفتن تا اواخر ژانویه زمان داری تا آپدیت زبانت و بفرستی.

Junior Member bamdad67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه صنعتی امیرکبیر

ببینید شما دارید دوتا چیز رو باهم قاطی می کنید. شما الآن به صورت کامل و مجزا برای NUS اقدام کردید. اما بحث سینگا جداست. اگه می خواید براش اپلای کنید باید جداگانه فرم آن لاینش رو پر کنید و مدارک پست کنید براشون. شانس ایرانی ها توی سینگا خیلی بیشتره تا مستقیم NUS.