صفحه 20 از 59 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

Junior Member bamdad67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه صنعتی امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : اپلای برای SINGA و NGS برای Aug 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط m_d نمایش پست ها
    سلام دوستان

من هم مانند برخی دوستان دیگه برای مصاحبه 12 آوریل دعوت شدم. آخرین email که از خانم Ang دریافت کردم گفتند فقط برای شب 11 و 12 accommodation فراهم می کنند. من بلیطی که گرفتم شامل چند شب دیگه هم می شه، برای همین چند روزیه دارم روی اینترنت دنبال هتل ها و هاستل های مختلف می گردم. اگر دوستان در زمینه accommodation برای این چند روز توی سنگاپور راهنمایی یا تجربه ای دارند خیلی ممنون می شم اینجا قرار بدن تا بقیه دوستان استفاده کنن. از تحقیق های که تا الان کردم به نظر میاد اگر چند نفری بتونیم برای سفرمون با هم هماهنگی کنیم و جا رزرو کنیم، هزینه ها تا حدی سرشکن می شه و سفر راحتری خواهیم داشت. دوستان همسفر مصاحبه 12 April که مایلند لطفا پیغام بزارند تا با همدیگه آشنا شیم و بتونیم برای یه سفر خوب با هم برنامه ریزی و هم همفکری کنیم و از تجربیات همدیگه استفاده کنیم.
    بله درسته، شما اگه یک نفر دیگه پیدا کنید، هزینه‌هاتون تقریبا نصف می‌شه. بیشترین هزینه مربوط به اقامت هستش، که معمولاً قیمت اتاق دو نفره و یک نفره یکیه...

salam man ham bara SINGA paziresh daram va 12 April mosahebe daram. Man parvazam 10 April hast va shab miresam onja. vali 13 va 14 April eserve nadaram va in mozo be visa ham rabt dareh man bara reserve gorohi amadam telle man +989143206239

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Amirkabir University of Technology

برای دوستانی که تا حدودی مثل جوونای اروپایی اهل مسافرت و ماجراجویی و اینها هستن، یک بار مطلبی درباره اسکان با قیمت مناسب در سنگاپور نوشتم و دو تا از دوستان خودم هم که قراره بیان سنگاپور برای مصاحبه دارن از این پیشنهاد من استفاده میکنن تا حدود ۲ هفته یا بیشتر بمونن.
    برای اینکه بتونید از این دست جاهای مناسب استفاه کنید میتونید یه سری به سایت لونلی‌پلنت بزنید و حتی اطلاعات کلی و بعضاً جزئی درباره سفر به سنگاپور و جاهای دیدنی را توی این سایت بخونید. البته هرچند ممکنه این سایت برای ایرانیها عجیب به نظر برسه ولی وبسایت مقدس توریست‌های اروپایی هست و قبل از هر اقدامی یه سری به این وبسایت میزنن. یادمه توی یکی از کتابهایی که این مجموعه لونلی پلنت درباره ایران خودمون نوشته بود، ذکر کرده بود که اگر بعنوان یک خارجی کارتون به اداره پلیس افتاد به هیچ وجه سعی نکنید از کلمات فارسی استفاده کنید، چون مثلاً اگر بگید «سلام» اونها فکر میکنن جاسوس هستید. یعنی این شرکت در این حد به جزئیات دقت میکنه.
    امیدوارم که براتون مفید باشه

Junior Member

سلام
    من ۷ آپریل می رسم ۱۴ آپریل برمی گردم. دارم برای هتل بصورت online اقدام می کنم. اگر کسی از دوستان مایل هست با هم برای اتاق اقدام کنیم.
    لطفا پیغام بزاره.

Member qazwsx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    babol technology

سلام
    من برای ainga دوره قبل اپلای کردن ولی شورت لیست نشدم
    بنظرتون دوباره اپلای کنم شانس دارم؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط qazwsx نمایش پست ها
    سلام
    من برای ainga دوره قبل اپلای کردن ولی شورت لیست نشدم
    بنظرتون دوباره اپلای کنم شانس دارم؟
    خوب اقدام کردنش ضرری نداره و من توصیه میکنم انجام بدی ولی من تاحالا ندیدم کسی را که بار اول از سینگا ریجکت شده باشه و مجددا برای بار بعد شورت لیست شده باشه. ولی قانونی هم وجود نداره که دوباره حتما ریجکت می شوی.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام. کسی هست که برای پذیرش خود دانشگاه NUS مصاحبه شده باشه و جواب نهایی رو گرفته باشه؟
    به من تو مصاحبه گفتن حداکثر دو هفته دیگه بهت جواب میدیم ولی الآن 3 هفته شده و من به شدت نگرانم استاد هم گفت که کمیته پذیرش نتایج رو تعیین و اعلام می کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس برق-الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

نقل قول نوشته اصلی توسط fara_khosravi نمایش پست ها
    سلام. کسی هست که برای پذیرش خود دانشگاه NUS مصاحبه شده باشه و جواب نهایی رو گرفته باشه؟
    به من تو مصاحبه گفتن حداکثر دو هفته دیگه بهت جواب میدیم ولی الآن 3 هفته شده و من به شدت نگرانم استاد هم گفت که کمیته پذیرش نتایج رو تعیین و اعلام می کنه.
    You may check the status of your application at https://wis.ntu.edu.sg/webexe/owa/pga$rsh_inquiry.main

Junior Member

سلام به همه دوستان

من برای مصاحبه در روز 12April دعوت شدم. اگر کسی دوست داشت که با هم هتل رزرو کنیم به آدرس ایمیل زیر پیام بذاره تا با هم هماهنگ بشیم.
    emohebi20@yahoo.com

نقل قول نوشته اصلی توسط fara_khosravi نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sofi نمایش پست ها
    You may check the status of your application at https://wis.ntu.edu.sg/webexe/owa/pga$rsh_inquiry.main
    این لینکی که شما فرستادید واسه NTU هست و من البته لینک NUS رو هر روز چک می کنم. اما منظورم اینه که چرا جوابشون اینقدر دیر میاد. الآن داره 1 ماه میشه و اونا باید دو هفته پیش اعلام می کردن. من ایمیل زدم و اونا گفتن در اسرع وقت (پس از تصمیم گیری) اعلام می کنن. من نمی دونم، وقتی شورت لیست شدم و استادم اوکی کرده، دیگه تصمیم گیری واسه چیه؟ یعنی همه رو شورت لیست کردن یا استاد باهام رو راست نیست یا اینکه گیر دادن به اطلاعات شخصی مثل ملیت؟