صفحه 24 از 59 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای برای SINGA و NGS , برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

سلام دوستان، یکی از دوستای من مشکل زیر رو داره کسی پیشنهادی داره:
    بعد از مصاحبه سینگا و ثبت نام در سایت ان تی یو ، 13 می یه ایمیلی براش میاد که یکی از استاداش جواب ریکامندیشونو که دوباره از طرف NTU ارسال شده نداده و تا 20 می هم فرصت دادند بهش. استاده هم ایمیلرو اشتباهی پاک کرده! هر چی هم این دوستم و استادش ایمیل میزنن به قسمت ادمیشن که دوباره بفرستن واسشون اونا جواب نمیدن. حتی استادش از خودش یه ریکامندیشن ایمیل کرده اما انگار باید حتما تو اون فرمت مخصوص بره و ریکامو پر کنه.حالا هم NTU ایمیل داده که استادت جواب نداده تا 27 می وقت داری یه استاد دیگه معرفی کنی و گرنه حذف میشی! غیر از اینکه دوباره اون استادو معرفی کنه کسی راهی به ذهنش می رسه؟ یا شماره تلفنی چیزی از بخش ادمیشن ntu کسی داره؟
    ممنون

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من برای آگوست 2012 اقدام کردم- مصاحبه هم شرکت کردم- با استادا هم صحبت کردم و نظر اونا هم جلب کردم- ولی تا حالا هیچ ایمیل یا نامه ای در مورد قبولی نگرفتم-
    با توجه به اینکه زمان اعلام نتایج 6 هفته است (طبق گفته خودشون) آیا این معنی ریجکت شدن می ده؟

Junior Member

با سلام - اگر کسی از دوستان شرایط من رو داره لطفا پیام خصوصی بده
    من برای آگوست 2012 اقدام کردم- مصاحبه هم شرکت کردم- با استادا هم صحبت کردم و نظر اونا هم جلب کردم- ولی تا حالا هیچ ایمیل یا نامه ای در مورد قبولی نگرفتم-
    با توجه به اینکه زمان اعلام نتایج 6 هفته است (طبق گفته خودشون) آیا این معنی ریجکت شدن می ده؟
    ویرایش توسط nima_AA : May 22nd, 2012 در ساعت 02:18 PM

با سلام
    من امروز نامه offer مربوط به سینگا را دریافت کردم. 11 may فرستاده اند.

Junior Member

سلام
    اگه کسی میدونه با چه ایمیلی میشه باهاشون صحبت کرد لطف کنه اینجا بزاره.
    ممنون

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saaghi نمایش پست ها
    سلام
    اگه کسی میدونه با چه ایمیلی میشه باهاشون صحبت کرد لطف کنه اینجا بزاره.
    ممنون
    با ایمیل زیر تماس بگیرید:
    Pris_ANG@a-star.edu.sg
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط UPC نمایش پست ها
    سلام دوستان، یکی از دوستای من مشکل زیر رو داره کسی پیشنهادی داره:
    بعد از مصاحبه سینگا و ثبت نام در سایت ان تی یو ، 13 می یه ایمیلی براش میاد که یکی از استاداش جواب ریکامندیشونو که دوباره از طرف NTU ارسال شده نداده و تا 20 می هم فرصت دادند بهش. استاده هم ایمیلرو اشتباهی پاک کرده! هر چی هم این دوستم و استادش ایمیل میزنن به قسمت ادمیشن که دوباره بفرستن واسشون اونا جواب نمیدن. حتی استادش از خودش یه ریکامندیشن ایمیل کرده اما انگار باید حتما تو اون فرمت مخصوص بره و ریکامو پر کنه.حالا هم NTU ایمیل داده که استادت جواب نداده تا 27 می وقت داری یه استاد دیگه معرفی کنی و گرنه حذف میشی! غیر از اینکه دوباره اون استادو معرفی کنه کسی راهی به ذهنش می رسه؟ یا شماره تلفنی چیزی از بخش ادمیشن ntu کسی داره؟
    ممنون
    اگر هارد کپی آن را از استاد بگیرید و برایشان ایمیل کنید شاید قبول کنند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

دو شنبه نامه offer دريافت كردم تا اول june وقت داشتم نامه تاييد را بفرستم، فرستادم نمي دانم تا جمعه مي رسه دستشون يا نه، گفتن اگر نرسه فاند تعلق نمي گيره. 11 مي نامه صادر شده، 28 مي رسيده دستم، فقط سيستم پستي ايران را ببينيد. من با TNT فرستادم بنظر دوستان اگر يكي دو روز ديرتر برسه مشكلي ايجاد مي كنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedm6 نمایش پست ها
    دو شنبه نامه offer دريافت كردم تا اول june وقت داشتم نامه تاييد را بفرستم، فرستادم نمي دانم تا جمعه مي رسه دستشون يا نه، گفتن اگر نرسه فاند تعلق نمي گيره. 11 مي نامه صادر شده، 28 مي رسيده دستم، فقط سيستم پستي ايران را ببينيد. من با TNT فرستادم بنظر دوستان اگر يكي دو روز ديرتر برسه مشكلي ايجاد مي كنه؟
    سلام.
    من به ایمیلی که در نامه آفر بود، ایمیل زدم و گفتم که "می تونم فقط اسکنش را بفرستم چون نامه زمان بر است" جواب داد هم اسکنش را بفرستید و هم پست کنید کمی طول بکشه مهم نیست" فقط اشاره کرد که در برگه ای که امضا کرده اید، بالا سمت چپ، تاریخی که برگه را پر کرده اید بنویسید. فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.

با سلام
    من نامه آفر سینگا را از طریق پست دریافت کردم اما هنوز در سایت دانشگاه NTU وضعیتم under consideration است و تا جایی که فهمیدم برقی ها باید تا تاریخ 24 جولای برای نام نویسی دانشگاه(marticulation) اونجا باشند می خواستم بدونم کسی از دوستان شرایط من را دارد و آیا کسی می داند که امکان حضور دانشجو بعد از تاریخ ثبت نام اعلام شده هم وجود دارد یا نه؟
    با سپاس