صفحه 27 از 59 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT, برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

ممنون از جوابتون. فقط تا چند روز قبل ار شروع ترم من میتونم امیدوار باشم که ویزا رو میتونم بگیرم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT, برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

خیلی ممنون از لطفتون. شما میدونید که حدودا چند نفر از رشته مکانیک پذیرش میشه؟
    یک سوال مهمتر: من نمره تافل را برای سینگا ارسال نکردم، اما ظاهرا تافل جزو مدارک لازم برای ثبت نام ان تی یو است و نمره من هم 530 شده! به نظر شما این نمره رو برای ان تی یو ارسال کنم یا اینکه نباشه بهتره!؟ البته برای آزمون تافل 28 مرداد ثبت نام کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    ما هم اگر اینجا جواب میدهیم با اساس تجربیات گذشته است . و من شخصا در این زمینه تجربه ای ندارم ولی اگر خواسته اند که کاری را انجام بدهید چاره ای ندارید.
    خیلی ممنون از لطفتون. شما میدونید که حدودا چند نفر از رشته مکانیک پذیرش میشه؟
    یک سوال مهمتر: من نمره تافل را برای سینگا ارسال نکردم، اما ظاهرا تافل جزو مدارک لازم برای ثبت نام ان تی یو است و نمره من هم 530 شده! به نظر شما این نمره رو برای ان تی یو ارسال کنم یا اینکه نباشه بهتره!؟ البته برای آزمون تافل 28 مرداد ثبت نام کردم.

دوستان با شرایط من امکان پذیرش وجود دارد؟
    لیسانس مهندسی صنایع علم و صنعت 13.02
    فوق مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات آزاد تهران جنوب 16.31
    یک مقاله انگلیسی در ژورنال بین المللی مهندسی صنایع دانشگاه تهران جنوب
    یک مقاله فارسی کنفرانس بین المللی تحقیق درعملیات
    یک مقاله فارسی کنفرانس ملی نوآوری
    IELTS :6 بدون نمره زیر 6
    2 سال سابقه تدریس در دانشگاه
    سابقه کار در چند پروژه ایزو و تحقیقاتی

با تشکر

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 81102371 نمایش پست ها
    دوستان با شرایط من امکان پذیرش وجود دارد؟
    لیسانس مهندسی صنایع علم و صنعت 13.02
    فوق مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات آزاد تهران جنوب 16.31
    یک مقاله انگلیسی در ژورنال بین المللی مهندسی صنایع دانشگاه تهران جنوب
    یک مقاله فارسی کنفرانس بین المللی تحقیق درعملیات
    یک مقاله فارسی کنفرانس ملی نوآوری
    IELTS :6 بدون نمره زیر 6
    2 سال سابقه تدریس در دانشگاه
    سابقه کار در چند پروژه ایزو و تحقیقاتی

با تشکر
    شانست برای سینگا کم است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    معمولا بنا بر آن بود که کسانی که نتیجه مصاحبه آنها مثبت بود خواسته می شد که فرم آنلاین اپلیکشن را پر کند. ولی این مورد شما را جدید می بینم، شما نگران نباشید اگر آنها خواسته اند پس انجام دهید امیدوارم که پذیرفته شوید.
    خواهش میکنم جواب بدید، من به راهنمایی شما احتیاج دارم. من نمره تافل را برای سینگا ارسال نکردم، اما ظاهرا تافل جزو مدارک لازم برای ثبت نام ان تی یو است و نمره من هم 530 شده! به نظر شما این نمره رو برای ان تی یو ارسال کنم یا اینکه نباشه بهتره!؟ البته برای آزمون تافل 28 مرداد ثبت نام کردم که خوب به ان اپلیکیشن نمی رسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط meh_nz نمایش پست ها
    oخواهش میکنم جواب بدید، من به راهنمایی شما احتیاج دارم. من نمره تافل را برای سینگا ارسال نکردم، اما ظاهرا تافل جزو مدارک لازم برای ثبت نام ان تی یو است و نمره من هم 530 شده! به نظر شما این نمره رو برای ان تی یو ارسال کنم یا اینکه نباشه بهتره!؟ البته برای آزمون تافل 28 مرداد ثبت نام کردم که خوب به ان اپلیکیشن نمی رسه.
    به نظر من ارسال کنید، ضرری نداره، تا اونجا که من می دونم، نمره ی زبان برای NTU اجباری نیست و اگه توی مصاحبه قبول بشید سطح زبان تون هم مورد تایید خواهد بود...
    حالا اگه نمره ی زبان هم داشته باشید خوب بهتر ...
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meh_nz نمایش پست ها
    خواهش میکنم جواب بدید، من به راهنمایی شما احتیاج دارم. من نمره تافل را برای سینگا ارسال نکردم، اما ظاهرا تافل جزو مدارک لازم برای ثبت نام ان تی یو است و نمره من هم 530 شده! به نظر شما این نمره رو برای ان تی یو ارسال کنم یا اینکه نباشه بهتره!؟ البته برای آزمون تافل 28 مرداد ثبت نام کردم که خوب به ان اپلیکیشن نمی رسه.
    به نظر من ارسال کن مشکلی نیست چون برای سینگا که نمره زبان خیلی مهم نبوده امیدوارم در آینده هم این حساسیت را نداشته باشند. بالاخره داشتنش بهتر از نداشتنش است.اگر جایی برای کامنت دارد میتوانی ذکر کنی که یکبار دیگه داری امتحان میدی و نتیجه را برای آنها ارسال خواهی کرد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

سلام دانشگاه ntu از من خواسته فرم درخواست آنلاین رو پرکنم و حتما به 2استادی که قبلا ازشون توصیه نامه گرفتم بگم فرم آنلاین رو واسه ntu بفرستن. یکی از استادام هر چی پیگیری میکنم بازم پشت گوش میندازه و هنوز فرم رو پرنکرده. اگه پر نکنه مدارکم بررسی نمیشه؟ اصلا چرا دوباره خواستن مدارک رو آنلاین بفرستیم. ظاهرا واسه همه این ایمیل روفرستادن.

Junior Member

اصلااین ntuمورد تایید وزارت علوم هست ؟ تو سایت وزارت علوم که چیزی پیدا نکردم. فروم هی سنگاپور رو تا جایی که دیدم زده مورد تایید نیست. اگه کسی اطلاعات دقیقی داره لطفا بگه