صفحه 28 از 59 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT, برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

سلام
    من الان دانشجوی ترم اول ارشد هستم و میخوام در صورت گرفتن بورس سینگا این دانشگاه رو ول کنم و برم سنگاپور.
    توی اپلیکیشن ان تی یو یه قسمت داشت که این سوالو پرسید:

if you are a master student and get NTU's admission will you terminate it?

حالا سوال دقیقا این نبود ولی تقریبا همین بود. میخوام بدونم منظورش از ترمینیت چیه؟ منظورش اینه که دوره رو تمام میکنم یا اینکه نیمه کاره رها میکنم؟ من باید بله مینوشتم یا خیر؟

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT, برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط saaghi نمایش پست ها
    سلام
    من الان دانشجوی ترم اول ارشد هستم و میخوام در صورت گرفتن بورس سینگا این دانشگاه رو ول کنم و برم سنگاپور.
    توی اپلیکیشن ان تی یو یه قسمت داشت که این سوالو پرسید:

if you are a master student and get NTU's admission will you terminate it?

حالا سوال دقیقا این نبود ولی تقریبا همین بود. میخوام بدونم منظورش از ترمینیت چیه؟ منظورش اینه که دوره رو تمام میکنم یا اینکه نیمه کاره رها میکنم؟ من باید بله مینوشتم یا خیر؟
    چیزی که مسلمه، این واژه برای به سلامت به اتمام رسوندن استفاده نمی شه، حتما منظورشون انصراف بوده...
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

Junior Member

در این صورت من این قسمت رو اشتباه پر کردم.الان من باید به جه ادرسی میل بزنم تاتصحیحش کنم؟

Junior Member

من دو تا استاد معرفی کردم به ntu یکی فرم آنلاین رو فرستاده به دانشگاه یه استاد دیگم الان که ایمیل مربوطه واسش اومده می گه پر نمی کنم و نمی فرستم. کسی می دونه آیا می تونم یه استاد جدید به ntu معرفی کنم یا نه؟ و با چه ایمیلی می تونم با اونها تماس بگیرم و این سوالم رو بپرسم از اونها؟تو رو خدا اگه کسی می دونه راهنماییم کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط saaghi نمایش پست ها
    در این صورت من این قسمت رو اشتباه پر کردم.الان من باید به جه ادرسی میل بزنم تاتصحیحش کنم؟
    اگر قرار باشه با ایمیل درست شه (که اصولا نشد نداره) تنها آدرسی که مرتبطه اینه: Admission_Research@ntu.edu.sg
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

نقل قول نوشته اصلی توسط zeynab نمایش پست ها
    من دو تا استاد معرفی کردم به ntu یکی فرم آنلاین رو فرستاده به دانشگاه یه استاد دیگم الان که ایمیل مربوطه واسش اومده می گه پر نمی کنم و نمی فرستم. کسی می دونه آیا می تونم یه استاد جدید به ntu معرفی کنم یا نه؟ و با چه ایمیلی می تونم با اونها تماس بگیرم و این سوالم رو بپرسم از اونها؟تو رو خدا اگه کسی می دونه راهنماییم کنه.
    این کار یک کمی بار منفی داره، اما فکر نکنم اگه موفق بشید این کار رو انجام بدید، این طرف کسی اصلاً متوجه بشه که شما استاد معرف تون رو عوض کردید، کلاً کار خیلی خارج از عرفی هم نیست، زیاد اتفاق می افته که استادا یا حال ندارن یا این که اصلا ایمیل چک نمی کنن یا این که دستشون به خیر نمی ره...
    این که می شه این کار رو توی سیستم اپلیکیشن NTU کرد یا نه رو مطمئن نیستم، اما این هم نشد نداره، به Admission_Research@ntu.edu.sg ایمیل بزنید و بگید یکی از استادام عوض شده، فکر می کنم اگه یه دلیل محکمه پسندتر مثل ایراد پیداکردن میل باکس، یا در دسترس نبودن استاد رو ارایه کنید خیلی بهتر از این باشه که بگید استاده ریکام نمی ده!
    راستی صاحب این ایمیله ممکنه خیلی سروقت جواب نده، اگه دیدید جوابتون رو نداد، تلفن بزنید و قضیه رو بهشون توضیح بدید، اصولا اینجا تلفن خیلی بهتر از ایمیل کار آدم رو راه می اندازه...
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    این کار یک کمی بار منفی داره، اما فکر نکنم اگه موفق بشید این کار رو انجام بدید، این طرف کسی اصلاً متوجه بشه که شما استاد معرف تون رو عوض کردید، کلاً کار خیلی خارج از عرفی هم نیست، زیاد اتفاق می افته که استادا یا حال ندارن یا این که اصلا ایمیل چک نمی کنن یا این که دستشون به خیر نمی ره...
    این که می شه این کار رو توی سیستم اپلیکیشن NTU کرد یا نه رو مطمئن نیستم، اما این هم نشد نداره، به Admission_Research@ntu.edu.sg ایمیل بزنید و بگید یکی از استادام عوض شده، فکر می کنم اگه یه دلیل محکمه پسندتر مثل ایراد پیداکردن میل باکس، یا در دسترس نبودن استاد رو ارایه کنید خیلی بهتر از این باشه که بگید استاده ریکام نمی ده!
    راستی صاحب این ایمیله ممکنه خیلی سروقت جواب نده، اگه دیدید جوابتون رو نداد، تلفن بزنید و قضیه رو بهشون توضیح بدید، اصولا اینجا تلفن خیلی بهتر از ایمیل کار آدم رو راه می اندازه...
    موفق باشید
    سلام آقای شاهرودی
    من همونطور که شما گفتید ایمیل زدم اما هنوز که جوابی نگرفتم
    اگه بخوام تلفن بزنم با چه شماره ای باید تماس بگیرم و با کدام بخش صحبت کنم؟

سلام آقای شاهرودی
    من همونطور که شما گفتید ایمیل زدم اما هنوز که جوابی نگرفتم
    اگه بخوام تلفن بزنم با چه شماره ای باید تماس بگیرم و با کدام بخش صحبت کنم؟
    سلام،
    با توجه به اطلاعاتی که توی این صفحه هست، به نظر می رسه مناسب ترین شماره ها اینها باشن:
    6790-4079
    6592-2524
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    سلام،
    با توجه به اطلاعاتی که توی این صفحه هست، به نظر می رسه مناسب ترین شماره ها اینها باشن:
    6790-4079
    6592-2524
    موفق باشید
    سلام آقای شاهرودی
    شما اطلاع دارین NTU مورد تایید وزارت علوم ایران هست یا نه؟

سلام آقای شاهرودی
    شما اطلاع دارین NTU مورد تایید وزارت علوم ایران هست یا نه؟
    دوست عزیز، من اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم و زیاد هم برام مهم نبوده، اما به لحاظ بین المللی، هر دو دانشگاه بزرگ سنگاپور دانشگاه های شناخته شده و خوبی هستن...
    در فروم های دیگه مثل اینجا، دوستان نظرات خوب و مفیدی دادن، می تونید استفاده کنید و باهاشون همفکری کنید...
    موفق باشید