صفحه 33 از 59 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

سلام اقا نیما
    راستش من اکثر پست های شما رو خوندم اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم-
    اول اینکه بزارید یک کمی از بدبختی هام براتون بگم- من الان باید امریکا باشم و دکترا بخونم اما هیییییییی چی بگم که ویزام بعد از 4 ماه ریجکت شد- مکانیک- الان دو تا استاد تو ان تی یو یپدا کردم که یکی شون بدجور منون میخاد و تا حالا هم دو بار باهاش تلفنی مصاحبه کردم - با اون لهجه مزخرفش- می خواستم بهش بگم داری چینی حرف می زنی یا انگلیسی؟؟؟؟؟؟ بگذریم فقط من چند تا مشکل دارم که خود استاد هم چند بار بهم گفته ولی گفته که تو اپلای کن من تلاشم رو می کنم. بزار شریطم رو برات بگم: لیساسن مکانیک دانشگاه امیرکیبر معدل 14- ارشد مکانیک دانشگاه تهران با معدل 17- بهترین پایان نامه لیساسن دانشگاه امیرکبیر در رشته مکانیک- و مهم ترین نکته رزومه هم 5 مقاله ای اس ای که همشون خفن هستن و با ایمپکت های بالا- نمره تافل 81 همه بالای 20- جی ارای هم 1090- شاید تعچب کنید اما من با این شرایط از امریکا دانشگاه ارگون فول فاند گرفتم - اما حیف که بخت با من نبود- حالا خود استاده به من گفته که معدل لیسانس و نمره تافل و جی ار ای بالاخص به من می گفت تافل پایینه و ممکنه مشکل ایچاد کنه؟ حالا شما چگونه ارزیابی می کنید؟ راستی قضیه این ماصحبه چیه؟ یعنی اگه قبول شدید باید بریم سنگاپور مصاحبه؟ سنگاپور تو ایران سفارت نداهر؟

ممنون

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط aliesmaeili نمایش پست ها
    سلام اقا نیما
    اول اینکه بزارید یک کمی از بدبختی هام براتون بگم- من الان باید امریکا باشم و دکترا بخونم اما هیییییییی چی بگم که ویزام بعد از 4 ماه ریجکت شد- مکانیک- الان دو تا استاد تو ان تی یو یپدا کردم که یکی شون بدجور منون میخاد و تا حالا هم دو بار باهاش تلفنی مصاحبه کردم - با اون لهجه مزخرفش- می خواستم بهش بگم داری چینی حرف می زنی یا انگلیسی؟؟؟؟؟؟ بگذریم فقط من چند تا مشکل دارم که خود استاد هم چند بار بهم گفته ولی گفته که تو اپلای کن من تلاشم رو می کنم. بزار شریطم رو برات بگم: لیساسن مکانیک دانشگاه امیرکیبر معدل 14- ارشد مکانیک دانشگاه تهران با معدل 17- بهترین پایان نامه لیساسن دانشگاه امیرکبیر در رشته مکانیک- و مهم ترین نکته رزومه هم 5 مقاله ای اس ای که همشون خفن هستن و با ایمپکت های بالا- نمره تافل 81 همه بالای 20- جی ارای هم 1090- شاید تعچب کنید اما من با این شرایط از امریکا دانشگاه ارگون فول فاند گرفتم - اما حیف که بخت با من نبود- حالا خود استاده به من گفته که معدل لیسانس و نمره تافل و جی ار ای بالاخص به من می گفت تافل پایینه و ممکنه مشکل ایچاد کنه؟ حالا شما چگونه ارزیابی می کنید؟ راستی قضیه این ماصحبه چیه؟ یعنی اگه قبول شدید باید بریم سنگاپور مصاحبه؟ سنگاپور تو ایران سفارت نداهر؟

ممنون
    شما نگفته اید که چه بروسی اقدام کرده اید ولی برای سینگا معدل لیسانس شما پایین است و اگر چه رزومه خوبی دارید ممکن است در همان مراحل اولیه رد شوید. از همان استادها بخواهید که در اپلای شما برای بورس خود دانشگاه هم حمایت کنند. در مورد GRE و زبان هم باید گفت که اجباری برای داشتن آنها در بورس سینگا نیست ولی داشتن آن در این دوره زمانه که همه طالب ادامه تحصیل هستند و شرایط رقابتیه، خیلی مهمه هر چند بدون آنها هم عده ای بوده اند که برای سینگا پذیرش گرفته اند.در مورد GRE و تافل در بورس دانشگاه هم این استادها غلو کرده اند و اینجا کلی چک و چینی میگیرند که در حد سلام و احوال پرسی هم بلد نیستند البته استاد چینی جای آنها مقاله را مینویسد و آنها خر حمالی کار را میکنند. اگر به مصاحبه سینگا دعوت شوید روال بر آن بوده که برای مصاحبه به سنگاپور می آیید و آنها مبلغ ۷۰۰ دلار سنگاپور به شما پرداخت میکنند. ولی برای بورس خود دانشگاه بصورت تلفنی مصاحبه میشه یا با skype .
    پیشنهاد آخر اینکه با این رزومه خوب برای کشورهای اروپایی مثل آلمان و سوئد اقدام کنید و فقط منتظر سنگاپور نباشید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

به نظر من حتما برای سینگا (آگوست 2013) اقدام کن. هیچ ضرری نداره و مجانیه و همینطور که آقا نیما گفت بطور رسمی تافل و جی آر ای نمیخاد!

نقل قول نوشته اصلی توسط aliesmaeili نمایش پست ها
    سلام اقا نیما

ممنون

والا خود استاده به من گفته برای بورس ای استار اپلای کن - حالا بازم ازش می پرسم ببینم چی میگه- ممنون از کمکتون- راستی یک سوال برای اپلای باید مدارکی چیزی پست کنیم یا همون انلاین کافیه ؟ راستی اپلیکیشن فی چقدره؟ ایا کپی تافل و جی ار ای رو برایشون اپلود کنم کافیه یا باید از طرف ای تی اس بفرستم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

آره! پست لازمه! اما میتونه غیر رسمی باشه! NTU و سینگا اپلیکیشن فی ندارن اما NUS فکر کنم یه بیست دلاری هزینه داره! نمره زبان رو هم فکر کنم میشه غیر رسمی فرستاد.

سلام دوستان.
    من یه سوال داشتم در حقیقت خواهر من و همسرشون برای سینگا اقدام کردن و میخواستن در این رابطه یه سری اطلاعات داشته باشن.
    این رزومه خواهرمه میخواستم اول بدونم چقدر شانس پذیرش دارن ایشنو.
    ایشون لیسانس مهندسی IT از دانشگاه ازاد با معد 17.86 و کارشناسی ارشد شبکه های کامپوتری و امنیت اطلاعات از دانشگاه صنعتی جواهر لعل نهرو هند(JNTUH) با معدل 81.24 و رتبه دوم دانشکده را دارن.
    و دارای 8 مقاله در کنفرانس های بین المللی هستن که دو تا سه تا از این کنفرانس ها از کنفرانس های IEEE هستن. مدرک ایلتس و تافل ندارن اما زبان تحصیلی کارشناسی ارشدشون به زبان انگلیسی بوده و سطح زبانشون خیلی خوبه. اولین سوالم اینه که شانس ایشون چقدر هست ؟
    دومین سوال اینکه اگر ایشون جز SHORT LIST ها باشن و برای INTERVIEW دعوت بشن میخوان ببینند چه سوالاتی پرسیده میشه؟ تعدا افرادی که قراره مصاحبه کنن چند نفر هستن و کلا چه سوالاتی و در چه زمینه هایی سوال میپرسن؟
    و سوم اینکه ایا هزینه رفت و برگشت برای مصاحبه و اقامت در اونجا با خودمونه یا دانشگاه تقبل میکنه؟ اگه به عهده خودمونه چقدر احتمال داره که درخواستمون رو برای مصاحبه غیر حضوری بپذیرن مثلا با ویدئو کنفرانس.
    خواهش میکنم به هر سه تا سوالم جواب بدین واقعا جواب شما برای من اهمیت داره
    خیلی خیلی سپاسگزارم پیشاپیش.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrmina نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یه سوال داشتم در حقیقت خواهر من و همسرشون برای سینگا اقدام کردن و میخواستن در این رابطه یه سری اطلاعات داشته باشن.
    این رزومه خواهرمه میخواستم اول بدونم چقدر شانس پذیرش دارن ایشنو.
    ایشون لیسانس مهندسی IT از دانشگاه ازاد با معد 17.86 و کارشناسی ارشد شبکه های کامپوتری و امنیت اطلاعات از دانشگاه صنعتی جواهر لعل نهرو هند(JNTUH) با معدل 81.24 و رتبه دوم دانشکده را دارن.
    و دارای 8 مقاله در کنفرانس های بین المللی هستن که دو تا سه تا از این کنفرانس ها از کنفرانس های IEEE هستن. مدرک ایلتس و تافل ندارن اما زبان تحصیلی کارشناسی ارشدشون به زبان انگلیسی بوده و سطح زبانشون خیلی خوبه. اولین سوالم اینه که شانس ایشون چقدر هست ؟
    دومین سوال اینکه اگر ایشون جز SHORT LIST ها باشن و برای INTERVIEW دعوت بشن میخوان ببینند چه سوالاتی پرسیده میشه؟ تعدا افرادی که قراره مصاحبه کنن چند نفر هستن و کلا چه سوالاتی و در چه زمینه هایی سوال میپرسن؟
    و سوم اینکه ایا هزینه رفت و برگشت برای مصاحبه و اقامت در اونجا با خودمونه یا دانشگاه تقبل میکنه؟ اگه به عهده خودمونه چقدر احتمال داره که درخواستمون رو برای مصاحبه غیر حضوری بپذیرن مثلا با ویدئو کنفرانس.
    شانس ایشان برای پذیرش سینگا نسبتا خوبه ، سوالات مصاحبه هم معمولا کلی و گاهی هم تخصصی است.
    از جمله چرا سنگاپور را انتخاب کردید، چرا این دانشگاه، در چه زمینه ای میخواهید کار کنید، آیا از جاهای دیگر هم پذیرش یا بورس دارد و اگر جواب مثبت است چرا آن کشورها نرفتید، اگر استادی در زمینه کاری شما هم از اتفاق در هیات مصاحبه کننده باشه شاید سوال تخصصی هم بپرسه ضمنا ممکنه در زمینه مقالات یا تز هم سوال کنند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrmina نمایش پست ها
    قبلا که ۷۰۰ دلار سنگاپور به عنوان کمک هزینه میدادند و فکر میکنم الان هم همین طور باشه قیمت بلیت امارات هم چیزی بالای ۱ میلیون پانصد هزار هست و ایراشیا هم که مناسب تر بود و از طریق مالزی می آمدید پرواز دیگر ندارد . معمولا ۲ روز هم هتل را تقبل می کنند. در موارد خیلی استثنایی شنیده ام مصاحبه غیر حضوری برای یکی دو نفر انجام داده اند ولی با شرایط خاص و در حالت عادی مصاحبه را از دست بدهید، بورس سینگا هم از دست رفته است.

Junior Member

سلام از دوستانی که درباره ثبت نام و بورس برای دانشگاههای سنگاپور اطلاعات دارن ممنون میشم من را راهنمایی کنن.من در سنگاپور زندگی می کنم و می خوام برای دکترادر رشته های IS ,IT MANAGEMENT OR COMPUTER SCIENCE پذیرش بگیرم مدرک فوق مدیریت ای تی هم از مالزی دارم...الان فقط در سایت سینگا ثبت نام کردم اما می خواستم بدونم باید برای پذیرش تو خود سایت NUS اینا هم اقدام کرد یا فقط سینگا کافیه ؟واینکه اگه بدون بورس بخوایم پذیرش بگیریم از طریق خود سایت دانشگاه باید اقدام کرد و شانس پذیرش هست یا نه ؟واگه پذیرش بکیریم امکان اینکه بعدا بشه بورس بگیریم هست؟زمان پذیرش دکترا در سنگاپور مثل مالزی نیست که هر زمان از سال میشه اقدام کرد و ۲ماه بعد افر بگیری؟ خیلی ممنون میشم اگه امکانش بود جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط behnazf نمایش پست ها
    سلام از دوستانی که درباره ثبت نام و بورس برای دانشگاههای سنگاپور اطلاعات دارن ممنون میشم من را راهنمایی کنن.من در سنگاپور زندگی می کنم و می خوام برای دکترادر رشته های IS ,IT MANAGEMENT OR COMPUTER SCIENCE پذیرش بگیرم مدرک فوق مدیریت ای تی هم از مالزی دارم...الان فقط در سایت سینگا ثبت نام کردم اما می خواستم بدونم باید برای پذیرش تو خود سایت NUS اینا هم اقدام کرد یا فقط سینگا کافیه ؟واینکه اگه بدون بورس بخوایم پذیرش بگیریم از طریق خود سایت دانشگاه باید اقدام کرد و شانس پذیرش هست یا نه ؟واگه پذیرش بکیریم امکان اینکه بعدا بشه بورس بگیریم هست؟زمان پذیرش دکترا در سنگاپور مثل مالزی نیست که هر زمان از سال میشه اقدام کرد و ۲ماه بعد افر بگیری؟ خیلی ممنون میشم اگه امکانش بود جواب بدین
    من دقیقا در مورد رشته شما نمیتوانم نظر بدهم ولی شما برای بورس های خود دانشگاه هم اقدام کنید تا شانستان افزایش یابد البته شما در مورد رزومه خودتان اشاره ای نکرده اید. ضمنا نحوه پذیرش این است که شما یا برای ترم ژانویه یا آگوست باید اقدام کنید و اگر به deadline آن ترم نرسید باید برای ترم بعد اقدام کنید لذا deadline ها را حتما در نظر بگیرید چون اینجا شما باید ٦ تا درس هم بگذرانید و سر کلاس هم بروید بنابراین مانند مالزی نیست.