صفحه 34 از 59 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

سلام خدمت همه ی دوستای گلم. دوستان من یه سوالی داشتم من دانشجوی سال آخر لیسانسم برای همین مدرکم رو ندارم هنوز دانشگاه هم تنها چیزی که به من میده الان ریز نمراته می خواستم ببینم برای این بند چیکار کنم ؟
    Certified true copies of degree scroll(s) or a letter or certification from the university on your candidature if your degree scroll has not yet been conferred.

Junior Member bamdad67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه صنعتی امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza2sg نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستای گلم. دوستان من یه سوالی داشتم من دانشجوی سال آخر لیسانسم برای همین مدرکم رو ندارم هنوز دانشگاه هم تنها چیزی که به من میده الان ریز نمراته می خواستم ببینم برای این بند چیکار کنم ؟
    Certified true copies of degree scroll(s) or a letter or certification from the university on your candidature if your degree scroll has not yet been conferred.
    سلام،

یک نامه ی اشتغال به تحصیل بگیرید کفایت می کنه. اگه دانشگاه انگلیسی میده که خوبه، اگه نمیده ترجمه کنید...

Junior Member

سلام دوستان...من ديپلم رياضي دارم و معدل كلم شده نزديك 16والانم دارم پيش دانشگاهي ميخونم-4سال توليگ دسته يك ايران بازي كردم زبانم خوبه و مدرك 301موسسه ي بين المللي سفيررودارم و الانم دارم واسه ieltsاقدام ميكنم...راستش ميخوام قبل ازمشمول شدن ازايران برم.ميخوام مهندسي نرم افزاربخونم ولي بين اين كشوراموندم-قطر-تركيه-مالزي-هند-تايلند...خيلياميگن بااين وضع دلارفعلابروهندياتايلند بعد برواروپاياآمريكا
    سنگاپورخيلي عاليه ولي زياددرموردش اطلاعات ندارم اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم
    كيفيت دانشگاه هاش كه خوبه ولي هزينه هاش كه بالاس مثلاماهي حدوداچقدره؟امكان كاركردن هست؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behiano نمایش پست ها
    سلام دوستان...من ديپلم رياضي دارم و معدل كلم شده نزديك 16والانم دارم پيش دانشگاهي ميخونم-4سال توليگ دسته يك ايران بازي كردم زبانم خوبه و مدرك 301موسسه ي بين المللي سفيررودارم و الانم دارم واسه ieltsاقدام ميكنم...راستش ميخوام قبل ازمشمول شدن ازايران برم.ميخوام مهندسي نرم افزاربخونم ولي بين اين كشوراموندم-قطر-تركيه-مالزي-هند-تايلند...خيلياميگن بااين وضع دلارفعلابروهندياتايلند بعد برواروپاياآمريكا
    سنگاپورخيلي عاليه ولي زياددرموردش اطلاعات ندارم اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم
    كيفيت دانشگاه هاش كه خوبه ولي هزينه هاش كه بالاس مثلاماهي حدوداچقدره؟امكان كاركردن هست؟
    ممنون
    من مطمئن نیستم با دیپلم ایران بتوانی پذیرش بگیری چون ١-٢ نفر را میشناختم که بچه هایشان را میخواستند ثبت نام کنند و نتوانستندولی شما از دانشگاه بپرس. هزینه ها هم بالاست.یعنی هزینه زندگی چیزی در حد ١٢٠٠٠ دلار سنگاپور است و شهریه هم اگر بتوانی گرنت بگیری سالی تقریبا ١٤٠٠٠ دلار و بدون گرانت ٢٧٠٠٠ دلار در سال است.
    پس با گرنت یک لیسانس در مجموع ١٠٤ هزار دلار و بدون گرنت ١٥٦ هزار دلار است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا

آقا من کلا گیج شدم تو دانشگاه NUS به یه استادی ایمیل زدم برای PHD بعد گفت کارت خوبه اپلای کن.من الان موندم باید تو سینگا اپلای کنم ؟یا تو خود سایت NUs یا هر دوتاش؟
    دوم اینکه Dead line خود دانشگاه چجوریه ؟لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_4883 نمایش پست ها
    آقا من کلا گیج شدم تو دانشگاه NUS به یه استادی ایمیل زدم برای PHD بعد گفت کارت خوبه اپلای کن.من الان موندم باید تو سینگا اپلای کنم ؟یا تو خود سایت NUs یا هر دوتاش؟
    دوم اینکه Dead line خود دانشگاه چجوریه ؟لطفا راهنمایی کنید
    شما هر ٢ تا را اقدام کن و سپس استاد را هم در جریان بگذار.
    کافی است در گوگل بنویسید:
    nus deadline application

Deadline of Application

Applications are accepted year round, and will be considered for the next nearest intake. There are two intakes per academic year, and the cut-off dates for each intake are:

• August Intake: 15 November* (of previous calendar year)
    • January Intake: 15 May** (of previous calendar year)

Applicants who have just missed the deadline for an intake but wish to be considered for that intake may also email us, and we will try our best to accommodate your request.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا

راستش من یکم گیج شدم و نیاز دارم که راهنماییم کنید
    تاریخ ثبت نام برای خود دانشگاه ان یو اس برای نزدیکترین ترمش یعنی آگوست 2013تمام شده http://www.gse.nus.edu.sg/applications.html
    اما تاریخ ثبت نام برای سینگا برای آگوست 2013 تمام نشده
    https://www.singa.a-star.edu.sg/howtoapply.php
    حالا من سوالم این هست که اگه من فقط برای آگوست سینگا اقدام کنم نیازی به ثبت نام تو خود دانشگاه ان یو اس ندارم دیگه ؟؟

راستش من یکم گیج شدم و نیاز دارم که راهنماییم کنید
    تاریخ ثبت نام برای خود دانشگاه ان یو اس برای نزدیکترین ترمش یعنی آگوست 2013تمام شده http://www.gse.nus.edu.sg/applications.html
    اما تاریخ ثبت نام برای سینگا برای آگوست 2013 تمام نشده
    https://www.singa.a-star.edu.sg/howtoapply.php
    حالا من سوالم این هست که اگه من فقط برای آگوست سینگا اقدام کنم نیازی به ثبت نام تو خود دانشگاه ان یو اس ندارم دیگه ؟؟

بعد از ثبت نام برای سینگا، خود سینگا از شما خواهد خواست که یک online application پر کنید اگر برای سینگا فقط اقدام کنید یک شانس کمتر دارید چون پروسه بورس سینگا و NUS /NTU جدا از هم هستند و مثلا برای خود دانشگاه نیاز به GRE دارد ولی برای سینگا اجباری نیست. ضمنا برای بورس NUS/NTU هم میتوانید به admission office ایمیل بزنید و بخواهید که برای آگوست 2013 در صورت امکان شما را در نظر بگیرند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا

وقتی زمان ثبت نام آگوست NUs تمام شد اونوقت چطوری فرم مربوطه رو که سینگا میگه پر کنم ؟؟

وقتی زمان ثبت نام آگوست NUs تمام شد اونوقت چطوری فرم مربوطه رو که سینگا میگه پر کنم ؟؟
    آن فرم فقط فرم application برای دانشگاه است نه بورس خود دانشگاه ، ضمنا آنها لینک لازم برای پر کردن را هم به شما معرفی میکنند.