صفحه 35 از 59 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

سلام
    فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه مازندرانم با 14.71
    ارشدم مکانیم تبدیل انرزی گرفتم از دانشگاه گیلان با 16.02
    3تا مقاله خارجی دارم
    تزمم شبیه سازی جریان خون با سیالات غیرنیوتنی با روش های ham va hpm بود
    مدارک زبان ندارم ولی زبانم خوب
    میخواستم بدونم شانسی واسه پذیرش سینگا دارم
    تو فرم سینگا یه سری عنوان پروژه میخوان با سوپروایزر تو سایت دانشگاهها مشاهده نشد
    اگه میشه راهنماییم کنین چیکار کنم تا بتونم اقدام کنم واسه گرفتن پذیرش سینگا

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط F165788888 نمایش پست ها
    سلام
    فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه مازندرانم با 14.71
    ارشدم مکانیم تبدیل انرزی گرفتم از دانشگاه گیلان با 16.02
    3تا مقاله خارجی دارم
    تزمم شبیه سازی جریان خون با سیالات غیرنیوتنی با روش های ham va hpm بود
    مدارک زبان ندارم ولی زبانم خوب
    میخواستم بدونم شانسی واسه پذیرش سینگا دارم
    تو فرم سینگا یه سری عنوان پروژه میخوان با سوپروایزر تو سایت دانشگاهها مشاهده نشد
    اگه میشه راهنماییم کنین چیکار کنم تا بتونم اقدام کنم واسه گرفتن پذیرش سینگا
    شانست برای سینگا کم است.
    توی خود سایت سینگا لینک دانشگاهها و استادها را گذشته است.
    https://www.singa.a-star.edu.sg/theresearch_astar.php
    https://www.singa.a-star.edu.sg/theresearch_nus.php
    https://www.singa.a-star.edu.sg/theresearch_ntu.php
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member samaneh1986-13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering(phd)- Isfahan university

سلام
    فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر دانشگاه سراسری کاشان معدل 15.47
    فارغ التحصیل ارشد مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دانشگاه صنعتی اصفهان معدل 17.11
    مقاله ندارم
    IELTS 7 دارم
    GRE دادم ولی هنوز نمرش رو نمیدونم
    میخواستم بدونم چقدر شانس واسه پذیرش سینگا دارم؟
    2 تا سوال هم دارم
    1- از دو نفری که باید recom بدن میشه یکیشون از محل کار باشه یا هر دو باید استاد باشند؟
    2- مدارک دانشگاهیمونو که تو سایتش زده باید پست بشه، مال قبل از پذیرش هست یا بدش؟

خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh1986-13 نمایش پست ها
    سلام
    فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر دانشگاه سراسری کاشان معدل 15.47فارغ التحصیل ارشد مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دانشگاه صنعتی اصفهان معدل 17.11مقاله ندارم IELTS 7 دارمGRE دادم ولی هنوز نمرش رو نمیدونممیخواستم بدونم چقدر شانس واسه پذیرش سینگا دارم؟ 2 تا سوال هم دارم 1- از دو نفری که باید recom بدن میشه یکیشون از محل کار باشه یا هر دو باید استاد باشند؟ 2- مدارک دانشگاهیمونو که تو سایتش زده باید پست بشه، مال قبل از پذیرش هست یا بدش؟خیلی ممنون
    شانس شما نسبتا خوب است. بهتر معرف ها آکادمیک باشند. مدارک بصورت هارد کپی باید تا ١ ژانویه بدست دفتر سینگا برسد.Hard copies of the following supporting documents must be submitted to the SINGA Office:Compulsory:•A copy of your Identity Card or Passport•Certified true copies of university transcript(s), one in English translation and the other in the original language•Certified true copies of degree scroll(s) or a letter or certification from the university on your candidature if your degree scroll has not yet been conferred. •Two Academic Referees' Recommendation (download the recommendation form here)•Two recent passport-sized photographsNot compulsory but good to include (if any):•A certified true copy of TOEFL / IELTS results•A certified true copy of SAT I & II / GRE / GATE results•Certified true copies of awards / prizes and certificates•List of publications•List of patents filedApplications for the August 2013 intake received before or on 1 Jan 2013 but whose complete supporting documents are received after 1 Jan 2013 will be considered late, and will be processed for the January 2014 intake instead.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member samaneh1986-13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering(phd)- Isfahan university

سلام
    من یه سوال درمورد کپی ها دارم
    من مدرک آلیتس رو که برای خودم فرستادن دارم، چجوری کپی تایید شده بفرستم؟
    و اینکه درمورد ریز نمرات، برای اونی که باید به زبان اصلی باشه، چجوری کپی تایید شده رو تهیه کنیم؟
    خیلی ممنون از همه

من لیسانس پلیمر (معدل 15.25) و ارشد (16.20) از امیرکبیرم. نمره زبان و مقاله isi ندارم. میشه بفرمایید چه شانسی دارم برای پذیرش؟ (در ضمن متاهلم، آیا هزینه ها برای زندگی دو نفر کافیست؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    من لیسانس پلیمر (معدل 15.25) و ارشد (16.20) از امیرکبیرم. نمره زبان و مقاله isi ندارم. میشه بفرمایید چه شانسی دارم برای پذیرش؟ (در ضمن متاهلم، آیا هزینه ها برای زندگی دو نفر کافیست؟)
    شانست هم متوسط است. بورس برای ٢ نفر با زندگی دانشجویی کافی است .

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    شانست هم متوسط است. بورس برای ٢ نفر با زندگی دانشجویی کافی است .
    متشکرم از پاسختون
    این قضیه مصاحبه حضوری خیلی جدیه؟ یعنی اگه امکان مصاحبه حضوری نداشته باشم، از بورس خبری نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh1986-13 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال درمورد کپی ها دارم
    من مدرک آلیتس رو که برای خودم فرستادن دارم، چجوری کپی تایید شده بفرستم؟
    و اینکه درمورد ریز نمرات، برای اونی که باید به زبان اصلی باشه، چجوری کپی تایید شده رو تهیه کنیم؟
    خیلی ممنون از همه
    معمولا اگر به خود دارالترجمه ها مدرک اصلی را بدهید(بستگی به نوع مدرک ) کپی تایید شده را برای شما می توانند تهیه میکنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا

سلام -من بلاخره مدارکمو فرستادم 11 هفته باید صبر کنیم تا short list بیاد امید بخدا