صفحه 36 از 59 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical eng

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

دوستان من الان خیلی مهمه که قبل از پر کردن فرم؛ از استادی که اسمشو میارم اوکی گرفته باشم؟
    درست متوجه نمیشم؛ اگه بعدن اون استاد دانشجو نخواد؛ کان لم یکن قضیه؟ یا اول با استاده هماهنگ میکنن بعد بورس رو میدن؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh_sh2069 نمایش پست ها
    دوستان من الان خیلی مهمه که قبل از پر کردن فرم؛ از استادی که اسمشو میارم اوکی گرفته باشم؟
    درست متوجه نمیشم؛ اگه بعدن اون استاد دانشجو نخواد؛ کان لم یکن قضیه؟ یا اول با استاده هماهنگ میکنن بعد بورس رو میدن؟
    ببین بورس سینگا یک سهمیه اضافی و یک کوپن است که هر سال فقط به تعدادی از استادهای یک گروه میدهند و علاو ه بر سهمیه استادها است و آنها ازخدایشان است که دانشجوی سینگایی به آنها بدهند. پس نگران نباشد. ولی همه تخم مرغهایتان را در یک سبد نگذارید و ٢ تا استاد دیگر هم انتخاب کنید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید

من با یکی از استادا مکاتبه کردم و ایشون گفت که شانس خوبی برا پذیرش دکترا داری و گفت برا سینگا اپلای کن .
    من مدارکم رو فرستادم و تو اپلیکیشن فرم سینگا هم نوشتم که با این استاد مکاتبه کرده ام و ایشون اکی داده .

به نظر شما حالا که این استاد اکی داده و من هم اسمی از ایشون تو فرم برده ام ، آیا شانسم زیاده یا فرقی نمی کنه که استادی بهت اکی بدهد یا ندهد ؟؟

معمولا مصاحبه کی هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda1990 نمایش پست ها
    خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید

من با یکی از استادا مکاتبه کردم و ایشون گفت که شانس خوبی برا پذیرش دکترا داری و گفت برا سینگا اپلای کن .
    من مدارکم رو فرستادم و تو اپلیکیشن فرم سینگا هم نوشتم که با این استاد مکاتبه کرده ام و ایشون اکی داده .

به نظر شما حالا که این استاد اکی داده و من هم اسمی از ایشون تو فرم برده ام ، آیا شانسم زیاده یا فرقی نمی کنه که استادی بهت اکی بدهد یا ندهد ؟؟

معمولا مصاحبه کی هست ؟
    تضمینی نیست که اگر استاد شما را بخواهد ، حتما به مصاحبه دعوت و قطعا هم پذیرفته شوید.
    مصاحبه معمولا در مارس یا آپریل و مواردی بوده که اوائل می هم برگزار شده است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    تضمینی نیست که اگر استاد شما را بخواهد ، حتما به مصاحبه دعوت و قطعا هم پذیرفته شوید.
    مصاحبه معمولا در مارس یا آپریل و مواردی بوده که اوائل می هم برگزار شده است.
    مرسی از پاسختون.

حالا که من مدارکم رو برا سینگا فرستادم ؛ آیا باید برا ان یو اس هم اپلای کنم ؟( با توجه به این که ددلاین ان یو اس تموم شده )

یکی دیگه از استادا این لینک رو برام فرستاده و گفته برا این اقدام کن . آیا این بورس با سینگا فرق می کنه ؟
    من هر چی تلاش می کنم که اپلیکیشن فرم ش رو پیدا کنم ، نمیتونم ، میشه شما لطف کنید لینک اپلیکیشن این رو بگذارید ؟

A*STAR Graduate Scholarship (Overseas)

http://www.a-star.edu.sg/AwardsSchol...2/Default.aspx

مرسی از پاسختون.

حالا که من مدارکم رو برا سینگا فرستادم ؛ آیا باید برا ان یو اس هم اپلای کنم ؟( با توجه به این که ددلاین ان یو اس تموم شده )

یکی دیگه از استادا این لینک رو برام فرستاده و گفته برا این اقدام کن . آیا این بورس با سینگا فرق می کنه ؟
    من هر چی تلاش می کنم که اپلیکیشن فرم ش رو پیدا کنم ، نمیتونم ، میشه شما لطف کنید لینک اپلیکیشن این رو بگذارید ؟

A*STAR Graduate Scholarship (Overseas)

http://www.a-star.edu.sg/AwardsSchol...2/Default.aspx
    این بورسها برای سنگاپوریها است و یا کسانی که میخواهند ملیت سنگاپوری بگیرند یعنی شامل حال ما نمیشود.
    ELIGIBILITY

• A strong interest in a research career
    • Outstanding undergraduate results in relevant disciplines
    • AGS (Overseas) scholars are required to attain good
    Graduate Record Exam (GRE) scores
    • Singaporeans and other nationals intending to take up
    Singapore citizenship

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    این بورسها برای سنگاپوریها است و یا کسانی که میخواهند ملیت سنگاپوری بگیرند یعنی شامل حال ما نمیشود.
    ELIGIBILITY

• A strong interest in a research career• Outstanding undergraduate results in relevant disciplines• AGS (Overseas) scholars are required to attain goodGraduate Record Exam (GRE) scores• Singaporeans and other nationals intending to take upSingapore citizenship
    خیلی ممنون

یعنی این استاد اینقد شوته !!؟

میشه لطف کنید نظرتون رو در مورد سوال یک هم بدید ؟

خیلی ممنون

میشه لطف کنید نظرتون رو در مورد سوال یک هم بدید ؟
    ضرری نداره برای خود NUS هم اقدام کنید البته اگر تاریخ آن گذشته میتوانید برای ادمیشن آفیس ایمیل بزنید و بگوید که میخواهید اپلای کند و آنها راهنمایی خواهند کرد.

Junior Member

در این که اپلای کردن برای خود NUS هم ضرری نداره شکی نیست اما می خواستم ببینم آیا اجباری هست یا نه ؟ برای سینگا اپلای کردیم کافیه. ممنون

تا اونجایی که من اطلاع دارم اجباری نیست اما بعد از اینکه کارتون تو سینگا اوکی شد ظاهراً باید برای یکی از این دو دانشگاه اپلای کنید....
    البته یه مورد جالب برای من پیش اومد و اون اینکه من برای مکانیک NUS اپلای کردم و هارد کپی مدارک رو هم فرستادم ولی Physical Application تو سیستمشون تأیید نشد بعد باهاشون تماس گرفتم که چرا رسیدن مدارکم رو تأیید نمی کنید اونا در جواب گفتن که ما به شما گفته بودیم که برای سینگا اپلای کنید و رقابت برای بورس NUS زیاده و یه ایمیلی رو که در جواب سوال در مورد مدرک زبان برام فرستاده بودند رو فوروارد کردند که بیا ایناهاش ما بهت گفته بودیم که برای سینگا هم اپلای کن!!!!
    خلاصه اینکه گفتن که وقتی مدارکت از طرف سینگا اومد اپلیکیشنت رو بررسی می کنیم....