صفحه 37 از 59 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط Rajabinasab نمایش پست ها
    تا اونجایی که من اطلاع دارم اجباری نیست اما بعد از اینکه کارتون تو سینگا اوکی شد ظاهراً باید برای یکی از این دو دانشگاه اپلای کنید....
    البته یه مورد جالب برای من پیش اومد و اون اینکه من برای مکانیک NUS اپلای کردم و هارد کپی مدارک رو هم فرستادم ولی Physical Application تو سیستمشون تأیید نشد بعد باهاشون تماس گرفتم که چرا رسیدن مدارکم رو تأیید نمی کنید اونا در جواب گفتن که ما به شما گفته بودیم که برای سینگا اپلای کنید و رقابت برای بورس NUS زیاده و یه ایمیلی رو که در جواب سوال در مورد مدرک زبان برام فرستاده بودند رو فوروارد کردند که بیا ایناهاش ما بهت گفته بودیم که برای سینگا هم اپلای کن!!!!
    خلاصه اینکه گفتن که وقتی مدارکت از طرف سینگا اومد اپلیکیشنت رو بررسی می کنیم....
    به نظر میرسد که سیاست آنها در قبال دانشجویان ایرانی این است که توسط بورس سینگا جذب شوند و اکثر استادها هم به دانشجویان میگویند که برای سینگا اقدام کنند ولی آن اپلیکیشنی که شما پس از اپلای برای سینگا در NTU یا NUS پر میکنید به نظر من به منزله اقدام برای بورس خود دانشگاه نیست و فقط برای پذیرش ان دانشگاه ها است چون در خود سینگا هم عده ای توسط دانشگاه بورس میشوند و هزینه تحصیلشان توسط دانشگاه میزبان داده میشود و عده ای هم توسط ا*استار . موردی بوده است که شخصی در سینگا رد شده ولی برای بورس NUS که یک دکترای مشترک بین NUS و دانشگاه دلف هلند بوده از طریق مصاحبه و امتحان جداگانه قبول شده و ضمنا خیلی رستگار شده و این بورسی که گرفته بهتر از سینگا بوده است البته این جور موارد جز استثنا هست.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران-خاک و پی

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

سلام دوستان عزیز.
    1-میشه نظرتون رو در مورده رزومم برای بورسیه singa or ntu or nus بگین. ممنون میشم.
    لیسانس رشته عمران از دانشگاه ازاد با معدل 15
    معدل ارشد عمران با گرایش خاک و پی از دانشگاه ازاد تهران مرکزی=16.76
    ارائه مقاله و شرکت در 3 کنفرانس داخلی و 2 کنفرانس بین المللی که در ایران برگزار شدند. و دارای یک مقاله isi چاپ شده در مجله springerبا impact factor=1.05 نیز هستم
    مدرک زبان هم ندارم-یک سال تجربه کاری مرتبط دارم.
    2-سوال بعدیم اینه که در دانشکده ها و پروژه های تحقیقاتی singa من دانشکده ای برا عمران و رشته ی خاک و پی عمران ندیدم . ولی در لیست پروژه های ntu و nus بود. می تونم استاد راهنما و رشته مورد علاقم رو از این دو دانشگاه انتخاب کنم؟
    ویرایش توسط baloon : January 6th, 2013 در ساعت 01:52 AM دلیل: اضافه کردن سوال

نقل قول نوشته اصلی توسط baloon نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    1-میشه نظرتون رو در مورده رزومم برای بورسیه singa or ntu or nus بگین. ممنون میشم.
    لیسانس رشته عمران از دانشگاه ازاد با معدل 15
    معدل ارشد عمران با گرایش خاک و پی از دانشگاه ازاد تهران مرکزی=16.76
    ارائه مقاله و شرکت در 3 کنفرانس داخلی و 2 کنفرانس بین المللی که در ایران برگزار شدند. و دارای یک مقاله isi چاپ شده در مجله springerبا impact factor=1.05 نیز هستم
    مدرک زبان هم ندارم-یک سال تجربه کاری مرتبط دارم.
    2-سوال بعدیم اینه که در دانشکده ها و پروژه های تحقیقاتی singa من دانشکده ای برا عمران و رشته ی خاک و پی عمران ندیدم . ولی در لیست پروژه های ntu و nus بود. می تونم استاد راهنما و رشته مورد علاقم رو از این دو دانشگاه انتخاب کنم؟
    شانست برای پذیرش از طریق سینگا کم است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران-خاک و پی

ممنونم نیما جان. یعنی میگید وقتم رو برای پذیرش singa تلف نکنم؟ لطف میکنی سوال دومم رو هم جواب بدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط baloon نمایش پست ها
    ممنونم نیما جان. یعنی میگید وقتم رو برای پذیرش singa تلف نکنم؟ لطف میکنی سوال دومم رو هم جواب بدید؟
    اگر در گوگل تایپ کنید مثلا NTU + civil اولین گزینه www.cee.ntu.edu.sg خواهد بود. من توصیه ام این است که با خود استادها تماس بگیرید و از فاند ها اگر حاضر به پذیرش شما شدند استفاده کنید.

Junior Member

درود

من فروم را که خوندم دیدم تنها چند نفر از کسایی که اقدام کردند برای سینگا برای ژانویه ۲۰۰۱۳ و سپتامبر ۲۰۱۲ موفق بودند. یک استاد در دانشگاه اصفهان به من چند سال پیش گفت هر کسی‌ اقدام کرده و یک مقاله داشته با لیسانس تونسته بورس را بگیره. هنوزم همونطور هست ظرفیت پذیرش برا ایرانیها یا کمتر شده. کسی‌ آمار داره برا ساله گذشته چنتا ایرانی‌ گرفتن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid34 نمایش پست ها
    درود

من فروم را که خوندم دیدم تنها چند نفر از کسایی که اقدام کردند برای سینگا برای ژانویه ۲۰۰۱۳ و سپتامبر ۲۰۱۲ موفق بودنیک استاد در دانشگاه اصفهان به من چند سال پیش گفت هر کسی‌ اقدام کرده و یک مقاله داشته با لیسانس تونسته بورس را بگیره. هنوزم همونطور هست ظرفیت پذیرش برا ایرانیها یا کمتر شده. کسی‌ آمار داره برا ساله گذشته چنتا ایرانی‌ گرفتن؟
    شما رزومه خود شامل معدل، نمره زبان ، GRE ، تعداد و نوع مقالات و دانشگاه محل تحصیل را اینجا بگذار تا راهنمایی شوید، به شنیده ها هم خیلی اعتماد نکن. خیلی از کسانی که سنگاپور بورس گرفته اند امکان رفتن به دانشگاههای اروپا و امریکا راهم داشته اند.یا حتا پذیرش هم داشته اند و بعضی بنا به دلایلی مثل ویزا ، ... نتوانسته اند بروند.

Junior Member

درود

لیسانس دانشگاه آزاد اصفهان، معدل 14

فوق، دانشگاه لوند سوئدمعدل ۹۰ از 100

ایلتس ۷.۵

هم ندارم GRE

یک مقاله هم تو ژورنال

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    شما رزومه خود شامل معدل، نمره زبان ، GRE ، تعداد و نوع مقالات و دانشگاه محل تحصیل را اینجا بگذار تا راهنمایی شوید، به شنیده ها هم خیلی اعتماد نکن. خیلی از کسانی که سنگاپور بورس گرفته اند امکان رفتن به دانشگاههای اروپا و امریکا راهم داشته اند.یا حتا پذیرش هم داشته اند و بعضی بنا به دلایلی مثل ویزا ، ... نتوانسته اند بروند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid34 نمایش پست ها
    درود

لیسانس دانشگاه آزاد اصفهان، معدل 14

فوق، دانشگاه لوند سوئدمعدل ۹۰ از 100

ایلتس ۷.۵

هم ندارم GRE

یک مقاله هم تو ژورنال
    شانست متوسط است و بستگی به شخص بررسی کننده مدارک در استار دارد. علتش هم معدل لیسانست است که به صورت عادی در این گونه موارد ریجکت میکنند. ولی چون فوق لیسانست از دانشگاه خوبی هست ممکن است مسئول بررسی مدارک با اغماض برخورد کند و در این صورت شانست از کم به متوسط افزایش میابد که به مصاحیه دعوت شوید.

Junior Member

سلام دوستان

وقتی مدارکمون به موسسه ا*استار برسه ، آیا ایمیلی مبنی بر اینکه مدارکتون رسیده برامون می آد ؟؟