صفحه 38 از 59 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Organic Chemistry-Ferdowsi University Of Mashhad

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

سلام دوستان.من تازه به این سایت وارد شدم.
    من مدارکم رو برای سینگا فرستادم.
    دوست دارم که دوستانی که تجربه و اطلاعات بیشتری در این زمینه دارند منو راهنمایی کنند.
    شیمی آلی
    لیسانس: دانشگاه فردوسی مشهد معدل 15
    فوق لیسانس: دانشگاه فردوسی مشهد معدل 15
    توی فرم هام هم نوشتم که مقالم در دست نوشتن هستش.
    ممنون میشم با توجه به آمار سال های گذشته بگید که احتمال پذیرشم در چه حدی هست.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarzi نمایش پست ها
    سلام دوستان.من تازه به این سایت وارد شدم.
    من مدارکم رو برای سینگا فرستادم.
    دوست دارم که دوستانی که تجربه و اطلاعات بیشتری در این زمینه دارند منو راهنمایی کنند.
    شیمی آلی
    لیسانس: دانشگاه فردوسی مشهد معدل 15
    فوق لیسانس: دانشگاه فردوسی مشهد معدل 15
    توی فرم هام هم نوشتم که مقالم در دست نوشتن هستش.
    ممنون میشم با توجه به آمار سال های گذشته بگید که احتمال پذیرشم در چه حدی هست.
    نقطه ضعف رزومه شما معدل است و شانس شما را کاهش میدهد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Hero

دوستان عزیز اگه میشه راهنمایی کنید،
    1. شانس من با این رزومه برای سینگا و پذیرش دانشگاه چه طوریه؟( لیسانس دولتی 12.70، فوق لیسانس دولتی 16.30، 11 مقاله ISI با امپکت فکتور بالا، بدون مدرک زبان نه IELTS نه GRE
    2. آیا داشتن مدرک زبان برای سینگا و پذیرش دانشگاه الزامی است؟
    3. ددلاین برای سینگا و NUS یا NTU کی هست؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    دوستان عزیز اگه میشه راهنمایی کنید،
    1. شانس من با این رزومه برای سینگا و پذیرش دانشگاه چه طوریه؟( لیسانس دولتی 12.70، فوق لیسانس دولتی 16.30، 11 مقاله ISI با امپکت فکتور بالا، بدون مدرک زبان نه IELTS نه GRE
    2. آیا داشتن مدرک زبان برای سینگا و پذیرش دانشگاه الزامی است؟
    3. ددلاین برای سینگا و NUS یا NTU کی هست؟
    ممنون
    شانس شما برای سینگا کم است و مدرک زبان هم الزامی نیست.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    شانس شما برای سینگا کم است و مدرک زبان هم الزامی نیست.
    ممنون، به خاطر معدل لیسانسم شانسم پایینه؟ یا اینکه مدرک زبان؟و یا هر دو؟ برای بالا بردن شانس من چه کاری میتونم بکنم (البته معدل رو که کاریش نمیشه کرد)
    شانس من پایین هست، یعنی اینکه کلا بیخیال اپلی سینگا بشم؟
    به جز سینگا که براش مدرک زبان الزامی نیست، برای خود پذیرش دانشگاه هم مدرک زبان الزامی نیست؟
    ممنون

ممنون، به خاطر معدل لیسانسم شانسم پایینه؟ یا اینکه مدرک زبان؟و یا هر دو؟ برای بالا بردن شانس من چه کاری میتونم بکنم (البته معدل رو که کاریش نمیشه کرد)
    شانس من پایین هست، یعنی اینکه کلا بیخیال اپلی سینگا بشم؟
    به جز سینگا که براش مدرک زبان الزامی نیست، برای خود پذیرش دانشگاه هم مدرک زبان الزامی نیست؟
    ممنون
    بیشتر به خاطر معادل است. شما برای سینگا اقدام کن ولی این نکته که گفتم را در نظر داشته باش و خیلی رویش حساب نکن. چون مقاله ی خوبی دارید سعی کنید استادی پیدا کنی که کارش با شما یکی باشد و شدیدا نیاز به دانشجویی با شرایط شما بگردد که این مورد در بین بعضی از استادهای دانشگاه های سنگاپور وجود دارند که فاند عظیمی دارند و دربدر دنبال دانشجو هستند البته در هر گروهی یک یا دو تا اینجوری است اگر طرف به گرفتن دانشجویی چینی بایاس نباشد امکان دارد که شما را بگیرد.

ApplyAbroad Hero

باز هم ممنون........جواب سوال آخر رو نفرمودین "به جز سینگا که براش مدرک زبان الزامی نیست، برای خود پذیرش دانشگاه هم مدرک زبان الزامی نیست؟"
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    بیشتر به خاطر معادل است. شما برای سینگا اقدام کن ولی این نکته که گفتم را در نظر داشته باش و خیلی رویش حساب نکن. چون مقاله ی خوبی دارید سعی کنید استادی پیدا کنی که کارش با شما یکی باشد و شدیدا نیاز به دانشجویی با شرایط شما بگردد که این مورد در بین بعضی از استادهای دانشگاه های سنگاپور وجود دارند که فاند عظیمی دارند و دربدر دنبال دانشجو هستند البته در هر گروهی یک یا دو تا اینجوری است اگر طرف به گرفتن دانشجویی چینی بایاس نباشد امکان دارد که شما را بگیرد.

باز هم ممنون........جواب سوال آخر رو نفرمودین "به جز سینگا که براش مدرک زبان الزامی نیست، برای خود پذیرش دانشگاه هم مدرک زبان الزامی نیست؟"
    برای خود دانشگاه الزامی است ولی موردی را من دیدم که استاد شدیدhادنبال کار دانشجو بود و( فقط با مصاحبه با اسکایپ)بدون نمره زبان آمد، ولی روال کلی به داشتن نمره زبان است ودر خود سایت دانشگاه هم آمده است.

General Admission Requirements

Eligibility
    Applicants must have Bachelor's degreewith minimum 2nd class honours upper and the ability to pursue research in thecandidate's proposed field of advanced study. For details of admission requirements for individual programme, please refer to the respective school's webpage. Currently, the University is taking in more students who wish to work towards a Ph.D. degree.

Required TestScores

[Below are general criteria. Please refer to the School’s website for specific requirements for therespective programme.]

A valid GRE/GMAT score is required for applicants who are not graduates of the Autonomous Universities in Singapore, unless there is specific requirement stated in the School'swebsite for the respective programme. Test dates must be within 5 years or less from the date of your application.
    Applicants from India may use the Graduate Aptitute Test in Engineering [GATE] score of at least 90% in place of GRE.
    For applicants whose native language is not English, a goodTOEFL score is required. Test dates must be within 2 years or less from thedate of your application. IELTS may be submitted in place of TOEFL.
    A photocopy of the GRE/GMAT/TOEFL/IELTS test scores should be attached to theapplication. Official original test scores are not required at the application
    stage.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Organic Chemistry-Ferdowsi University Of Mashhad

با سلام مجدد.ممنون از جوابتون.یه سوال دیگه دارم و اون اینه که آیا وقتی مدارک رو برای سینگا پست میکنیم،رسید یا پیغامی مبنی بر اینکه مدارک رو دریافت کردند ارسال میکنند یا نه؟