صفحه 41 از 59 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh1984 نمایش پست ها
    اینجا همش بچه های فنی ان. بابا یکی جواب ما بچه های انسانی رو بده
    من معدل کارشناسیم 5/17
    معدل ارشد 75/18
    آیلتس 7 و
    1 مقاله isi -
    با این شرایط شانس بورس گرفتن در مقطع دکترا برای رشته جامعه شناسی رو دارم.
    تو رو خدا اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه. ممنونم
    دلیل اینکه بچه های فنی بیشترن اینه که شانس پذیرش و بورس براشون خیلی خیلی بیشتره تا رشته های انسانی و پزشکی. چون دانشگاهها از صنعت پروژه میگیرن و این باعث میشه فاند براشون زیاد بشه از طرفیم در رشته های انسانی و پزشکی خود غربیا بیش از نیازشون فارغ التحصیل دارن و اینم باعث میشه که به اینترناشنالها کمتر پذیرش بدن.

شما شرایطتتون خوبه بنظرم بهتره روی اروپا فکر کنین و اقدام کنین...تا اقدام نکنین همه چیز بی معنیه

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh1984 نمایش پست ها
    اینجا همش بچه های فنی ان. بابا یکی جواب ما بچه های انسانی رو بده
    من معدل کارشناسیم 5/17
    معدل ارشد 75/18
    آیلتس 7 و
    1 مقاله isi -
    با این شرایط شانس بورس گرفتن در مقطع دکترا برای رشته جامعه شناسی رو دارم.
    تو رو خدا اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه. ممنونم
    شرایط خوبی داری بله امکان گرفتن بورس را داری ولی نه از طریق سینگا چون شامل رشته های انسانی نمیشود . من کسانی را میشناسم که با تماس با اساتید یا اقدام برای بورسیه های خود دانشگاه در رشته های زبان شناسی یا ارتباطات موفق به گرفتن بورس شده اند. به لینک های زیر مراجعه کنید:
    http://sociology.hss.ntu.edu.sg/Pages/Home.aspx

http://www.fas.nus.edu.sg/soc/
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناس ارشد رشته آب از دانشگاه تهران هستم

معدل فوق 16.57
    معدل لیسانس 15.79

آیلتس 6.5
    4 تا مقاله کنفرانسی درام

شرایطم رو برای گرفتن بورس سینگا چطور میبینید؟ و اینکه اولین فرصت بعدی برای ثبت نام در این بورسیه کی هستش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Idy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناس ارشد رشته آب از دانشگاه تهران هستم

معدل فوق 16.57
    معدل لیسانس 15.79

آیلتس 6.5
    4 تا مقاله کنفرانسی درام

شرایطم رو برای گرفتن بورس سینگا چطور میبینید؟ و اینکه اولین فرصت بعدی برای ثبت نام در این بورسیه کی هستش؟
    شانست نسبتا خوب است ، نقطه ضعف رزومه شما معدل لیسانس شما است ولی هنوز شانسی برای شورت لیست شدن دارید و حتما اپلای کنید اگر از مرحله اول که خیلیها به دلیل نداشتن حداقل ها رد میکنند عبور کنید در ادامه شانس شما خوب خواهد بود.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Hero

سلام شانس من رو چطور ارزیابی میکنید؟ لیسانس 12.7 دولتی و ارشد 16.25 دولتی و 11 تا ISI با ای اف بالا. رشته مواد....ممنون

دوستان پرسیدن در مورد شانس پذیرش به نظر منطقی نمیاد! شانس تعریفش اینه که شما از موقعیتی که در اختیارت گذاشته شده به بهترین نحو ممکن استفاده کنی!
    سینگا هیچ پولی از شما بابت اپلای دریافت نمیکنه (فقط پول پست خودته!) وحتی اگر به مصاحبه دعوت بشین یه قسمتی از خرج سفرتون رو هم میده!
    اگه این اسمش شانس نیست پس چیه؟!
    پس دیگه اینجور سوالا منطقی نیست. اپلای کن دوست عزیز، امیدم داشته باش انشالله که قبول میشه درخواستت.

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام شانس من رو چطور ارزیابی میکنید؟ لیسانس 12.7 دولتی و ارشد 16.25 دولتی و 11 تا ISI با ای اف بالا. رشته مواد....ممنون
    شما رزومه خوبی دارد با این تعداد مقاله شانس شما برای خیلی از دانشگاههای خوب زیاد است اگر بتوانید در SOP دلیل خوبی برای معدل لیسانستان بیاورید ولی سینگا روی معدل حساس است و این شانستان را کاهش میدهد ولی ضرری ندارد که اقدام کنید اما همه تخم مرغها را در یک سبد نگذارید و برای جاهای مختلف اپلای کنید.

Junior Member

سلام شرایط من بصورت زیر هست شرایط من را چگونه ارزیابی می کنید من فرم آنلاین برای 2014 را پرکردم و می خواهم مدارکم راپست کنم در ضمن در کلاسهای IELTS شرکت می کنم و مدرک آن راتا5 ماه دیگه می توانم بدهم
    كارشناس برق قدرت معدل14.7
    -ابداع نرم افزارتاسيسات الكتريكي فارسي(بيش از30000 خط برنامه)
    -طراحي نرم افزارسيستم هوشمندساختمان
    -طراحي نرم افزار محاسبات کابل در سيستم توزيع
    طراحي نسخه اتوكد نرم افزارتاسيسات الكتريكي
    ارايه 4مقاله علمي دركنفرانسهاي (شبكه هاي توزيع كرمان كنفرانس نظام مهندسي محمودآباد-كنفرانسNEC 2008-همايش مقررات ملي شيراز)
    -تدوين استانداردآموزش سيستم هوشمند ساختمان دردوقسمت نصاب و طراح
    و سابقه کار مرتبط هم آماده کردم

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان 2 تا سوال دارم
    1. فرم ریفری ریپورت رو بعد از پر کردن فرم آنلاین باید فرستاده بشه؟
    2. بعد از پست مدارک ایمیلی به من فرستاده میشه مبنی بر اینکه مثلا مدارک شما به دستمون رسید یا مثلا مدارکتون ناقصه...؟
    ممنون
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

سلام.
    1- بله. البته در پاکت در بسته. یا میشه ایمیل هم بشه
    البته از طرف استادتون.
    2- نمیدونم. ولی چشمم آب نمی خوره !! ولی خوب لیست
    مدارک مشخصه که.

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان 2 تا سوال دارم
    1. فرم ریفری ریپورت رو بعد از پر کردن فرم آنلاین باید فرستاده بشه؟
    2. بعد از پست مدارک ایمیلی به من فرستاده میشه مبنی بر اینکه مثلا مدارک شما به دستمون رسید یا مثلا مدارکتون ناقصه...؟
    ممنون