صفحه 44 از 59 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط LMLM نمایش پست ها
    سلام،

بله دوست عزیز، شما کاملا درست میگید، اما انجا بود آخه! ب هر حال من ون فرم پرینت گرفتم امضا کردم و فرستادم.. ی خرج اضافه ۶۸۰۰۰ تومان!
    ولی هنوز خبری نیست، نباید چیزی بگن؟ مصلا مدارکمون رسیدو این حرفا...؟
    نه ظاهرا هیچ ایمیلی نمیزنن که بگن مثلا مدارکتون رسیدو کامل بود یا ناقص بود....این هم از اون کاراست!
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط parvazeh10 نمایش پست ها
    اگه 10 مقاله داری حتما شورت لیست میشی نگران نباش
    خدا از دهنت بشنو....معدل لیسانسم فوق افتضاحه! این که رشته شیمی هستم ولی 2 تا از انتخابام مهندسی مواد و مهندسی شیمیه تاثیر منفی نداره؟ هرچند که انتخاب اولم شیمی بوده....
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

بالاخره امروز خانوم پرس انگ ایمیل زد به من گفت که لازم نبود اون فرمو بفرستم، و همون مدارک کافی بود!!

ApplyAbroad Hero

به نظرتون ایمیل بزنیم به این خانم پرس انگ بپرسیم که مدارکمون رسیده یا نه؟ کامله یا ناقصه....از این حرفا؟ اصلا جواب میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    به نظرتون ایمیل بزنیم به این خانم پرس انگ بپرسیم که مدارکمون رسیده یا نه؟ کامله یا ناقصه....از این حرفا؟ اصلا جواب میدن؟

والا من تو همون ایمیلم پرسیدم که بهم میگن یا نه... و این پاسخ کامل ایشونه:

Dear LMLM,

As long as your hard-copy supporting documents have been submitted, we will be able to attach that to the application form that you have submitted online. Therefore, there is no need to send in the application form by mail.

Due to the overwhelming number of applications, we apologise that we will not be able to provide information of your application at this time. Once your application is complete, your application will be processed and sent to the respective institutions for shortlisting. Pls note that shortlisting results will only be available around August and you will be notified via email if you are shortlisted for interview.

We wish you all the best in your application.

Regards,
    Pris Ang
    SINGA Office

Junior Member

با سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی برق با معدل 14.68 از دانشگاه باهنر کرمان و کارشناسی ارشد ریاضی محض(شاخه رمزنگاریcryptography ) با معدل 15.46 از دانشگاه شهید بهشتی هستم.
    پایان نامه کارشناسی ارشدم در مورد lattice based cryptography بوده که یک موضوع رمزیه.
    هیچ گونه مقاله ای هم ندارم.
    من فعلا دارم امریه سربازی رو میگذرونم و تو وقت آزادم دارم برای toefl و gre general و gre subject (رشته ریاضی) می خونم، چون 2 سال بعد می خوام حتما برای یه دانشگاهی تو یه کشوری اپلای کنم، حقیقت اینه که برام مهم فقط اینه که از یه جایی خارج ایران پذیرش بگیرم(البته اکیدا با فاند) و مهم نیست برای master باشه یا phd و همچنین مهم نیست برای رشته ریاضی باشه یا رشته مهندسی برق(اگرچه که رمزنگاری رو از همه بیشتر دوست دارم)
    به نظر شما من باید تو نمره های زبان مینیمم چند بشم تا پذیرش با فاند بگیرم؟
    شانس برای پذیرش با فاند از یکی از دانشگاه های سنگاپور برام چقدره؟ البته من هیچ زبان دیگه بلد نیستم!

Junior Member mersen آواتار ها

Degree Scrolls چيه كه جزء مداركي هست كه بايد بفرستيم؟!

Junior Member

سلام
    من لیسانس مهندسی مواد(متالوژی)از دانشگاه سیستان و بلوچستان با معدل 15
    toefl ibt:105
    GRE:vbl:520 anlt:3.5 qunt:800
    ]چقدر احتمالش است سینگا رو واسه دانشگاه ntu بگیرم

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط metarsak نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مهندسی مواد(متالوژی)از دانشگاه سیستان و بلوچستان با معدل 15
    toefl ibt:105
    GRE:vbl:520 anlt:3.5 qunt:800
    ]چقدر احتمالش است سینگا رو واسه دانشگاه ntu بگیرم
    شانست کم است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

سلام آقا نیما
    میخوام اگه خدا بخواد برای آگوست 2014 اقدام کنم خواستم اگه ممکنه نظرتونو بفرمایید که شانسی برای بورسای سنگاپور دارم یا نه؟ و اگه دارم کدوم دانشگاه؟
    لیسانس مهندسی عمران دانشگاه آزاد -رتبه اول- 16.58
    فوق لیسانس مهندسی عمران- سازه دانشگاه دولتی شهرستان- رتبه اول- 18.19
    دانشجوی برگزیده علمی دوره فوق لیسانس
    8 مقاله کنفرانس ملی و بین المللی
    1 مقاله ISI
    2 سال سابقه کار شرکت مهندسی
    تافل ibt 83
    GREندارم
    مربی دفاع شخصی Level A و مدرک بادیگاردی از دولت ارمنستان
    + یکسری تشویقات علمی از ارگان های خصوصی

به نظر شما وضعیتم چطوره؟