صفحه 46 از 59 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

Junior Member sasidigg آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    شانس بالایی نداری البته چیزی از جزئیات را هم نگفتی.
    رشته نرم افزار کامپیوتر
    معدل 16 از دانشگاه غیر انتفاعی معتبر
    هنوز برا IELTS اقدام نکردم (میتونم بالای 7 بگیرم)
    1 مقاله ملی
    رتبه دوم کنکور در بین قبول شدگان دانشگاه خودمون
    دارای 2سال مهارت عملی(کاری) در فیلد تخصصی اینترست استاد(اساتید)
    یک مقاله در دست اتمام در همین حوزه
    ریز نمرات دروس تخصصی خوب تا عالی (15-20)

اگر شانسم کمه چه گزینه هایی رو باید تقویت کنم (به استثنا معدل) ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

پیش فرض پاسخ : اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر

سوالی داشتم از خدمتتون اینکه دارم برای دانشگاه NUS اپلای میکنم، در چک لیست اون دیدم که احتیاج به
    physical application form
    داره. خواستم از خدمتتون بپرسم این فرم چی هستش و از کجا میتونم تهیه کنم؟

بسیار بسیار ممنونم از لطفتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر

سوالی داشتم از خدمتتون اینکه دارم برای دانشگاه NUS اپلای میکنم، در چک لیست اون دیدم که احتیاج به
    physical application form
    داره. خواستم از خدمتتون بپرسم این فرم چی هستش و از کجا میتونم تهیه کنم؟

بسیار بسیار ممنونم از لطفتون
    سوال من هم همینه اگه کسی می دونه لطفا جواب بده!! اینphysical application form چیه که توی چک لیست گفته می خواااد؟؟؟

درود خدمت دوستان عزیز

من قصد دارم مجددا برای سینگا اپلای کنم. خوشحال میشم دوستان باتجربه تر شرایط من رو بخونن و یه ارزیابی از نقاط قوت و ضعف من بکنند.

کارشناسی ارشد شهرسازی - دانشگاه شیراز - معدل 16
    کارشناسی شهرسازی - دانشگاه مازندران - معدل 16

چندین سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد و به صورت تی ای در زمان دانشجویی
    سابقه زیاد در فعالیت های اجرایی و فنی
    سابقه بسیار کم پژوهشی
    مدرک تافل اکسپایر شده و قصد دارم مجددا امتحان بدم. ولی چون شنیدم که سینگا بدون تافل هم قبول می کنه قصد دارم قبل از تافل اقدام کنم.

ممنون میشم دوستانی که تجربه بیشتر دارند درباره احتمال قبول شدن من و راه های افزایش اون با توجه به شرایطم نظر بدن.

سپاس فراوان

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mansour748 نمایش پست ها
    درود خدمت دوستان عزیز

من قصد دارم مجددا برای سینگا اپلای کنم. خوشحال میشم دوستان باتجربه تر شرایط من رو بخونن و یه ارزیابی از نقاط قوت و ضعف من بکنند.

کارشناسی ارشد شهرسازی - دانشگاه شیراز - معدل 16
    کارشناسی شهرسازی - دانشگاه مازندران - معدل 16

چندین سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد و به صورت تی ای در زمان دانشجویی
    سابقه زیاد در فعالیت های اجرایی و فنی
    سابقه بسیار کم پژوهشی
    مدرک تافل اکسپایر شده و قصد دارم مجددا امتحان بدم. ولی چون شنیدم که سینگا بدون تافل هم قبول می کنه قصد دارم قبل از تافل اقدام کنم.

ممنون میشم دوستانی که تجربه بیشتر دارند درباره احتمال قبول شدن من و راه های افزایش اون با توجه به شرایطم نظر بدن.

سپاس فراوان
    البته در این زمینه من با تجربه نیستم..فقط تجربه خودم رو میگم....ببین این دو دانشگاه رنکهای جهانی بسیار خوبی دارن و درسته که گفته نه تافل میخواد نه GRE ولی مطمئن باش 90% کسایی که برای این بورس اپلی میکنن نمرات بالایی در تافل و GRE دارن مخصوصا این چینیا...اینجا بحث مینیمم ریکوارمنت ها نیست...بحث یک رقابت شدیده و باید مجهز بری توی رقابت
    یک لحظه فکر کن این دانشگاه به جای سنگاپور در امریکا بود....یک دانشگاه رنک زیر 50 در امریکا! عقل سلیم میگه که بدون نمرات خوب در تافل و GRE شانس در حد ناچیز هست
    من بدون تافل و GRE با 12 تا مقاله در ژورنال های خوب هم پارسال به مصاحبه دعوت نشدم...البته خداییش من قصد نا امید کردنتو ندارم....اپلی کن ایشالله که نتیجه بگیری
    ویرایش توسط orang : November 5th, 2013 در ساعت 05:31 PM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط royanova نمایش پست ها
    سوال من هم همینه اگه کسی می دونه لطفا جواب بده!! اینphysical application form چیه که توی چک لیست گفته می خواااد؟؟؟
    پرینت اپلیکیشن فرم پر شده ای که شما سابمیت کردین هست
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط royanova نمایش پست ها
    سلام. من برای بورسیه دکتری NUS میخام اقدام کنم، تازه دیدم که ددلاینش اول نوامبره، الان نمیدونم چکار کنم، لطفا منو راهنمایی کنید، شرایطم به این صورته که:
    لیسانس صنایع معدل 16.40 ، فوق لیسانس صنایع روزانه معدل 17.29، یک مقاله ISI دارم و یکی کنفرانس خارجی و 3 تا کنفرانس داخلی ، نمره تافل 85، توصیه نامه هم میتونم از دوتا استاد خوب بگیرم.
    اولا که مدرکم بهمن ماه آزاد میشه، و الان تمام مدارک ارشدم غیر رسمیه، یعنی الان دانشگاه بهم ریزنمرات آفیشال نمیده! آیا می دونید که دانشگاه مدرک دارالترجمه رو قبول میکنه یا نه؟ من باید چکار کنم با توجه به این فرصت کم؟از کجا شروع کنم؟ میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟
    با ترجمه گواهی موقت اپلی کنید....گواهی موقت رو ترجمه ناجیت کنید...اگه به مصاحبه دعوت بشین اون وقت ترجمه اصل دانشنامه رو میبرید

من فرم online application بورس سینگارو دارم پر میکنم. صفحه اول رو پر کردم ولی هر قدر دکنه next رو میزنم جلو نمیره.

Junior Member

سلام
    من نمیدونم کدوم رو باید پر کنم...
    A*STAR Graduate Scholarship (Local)
    A*STAR Graduate Scholarship (Overseas)
    National Science Scholarship (PhD)
    ؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنین ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_1803 نمایش پست ها
    سلام
    من نمیدونم کدوم رو باید پر کنم...
    A*STAR Graduate Scholarship (Local)
    A*STAR Graduate Scholarship (Overseas)
    National Science Scholarship (PhD)
    ؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنین ممنونم

من دارم اونی که نوشته singa رو پر میکنم. امیدوارم درست باشه. خیلی خرتوخر شده