صفحه 6 از 59 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 584

موضوع: اپلای بورس SINGA برای NUS و یا NUT برای نزدیک ترین ترم یا Deadline

پیش فرض پاسخ : اپلای برای SINGA و NGS برای Aug 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط mosini نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    بالاخره بررسی ها توسط سینگا برای پذیرش آگوست 2012 شروع شده و تا حداکثر 2 ماه و 2 هفته نتایج shortlist ها میآد.واقعا امیدوارم همتون جزء shortlist باشید.
    دوستان من چند بار ایمیل زدم بابت اینکه مطمئن بشم مدارکم رسیده یا خیر،که reply های اتوماتیک اومد که به دلیل حجم بالای کارشون ممکن هست نتونن جواب بدن.به هر حال میخواستم بدونم نتایج shortlist را ممکن هست قبل از 10 هفته که توی سایتشون زده اعلام کنن؟
    و چه جوری اطلاع میدن؟
    باز هم آرزوی موفقیت برای همتون دارم.
    سلام. من هم نگران رسیدن مدارک به خصوص توصیه نامه ها بودم که ایمیل زدم و بعدش از چند روز به هم جواب دادند که رسیده است. البته
    من نزدیک یک ماه پیش مدارکم را فرستادم. فکر نکنم جای نگرانی باشه.
    در مورد نتایج اولیه من فروم مربوط به سینگا را در سال گذشته درست همچین موقعی چک کردم. بچه ها گفته اند که نتایج 15 مارچ آمده است
    و نتایج بعد از مصاحبه هم اواسط ماه می آمده است
    توکل بر خدا.

Junior Member

بچه ها شما توصیه نامه هاتونو پست کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مال منو استادام میل کردن به سینگا. مشکلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abdirad نمایش پست ها
    بچه ها شما توصیه نامه هاتونو پست کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مال منو استادام میل کردن به سینگا. مشکلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
    نگران نباشید میل مشکلی نداره

از من هم میل شد و دریافت شده است

Junior Member

بهار جان، به سلامتی کی رفتنی هستی؟
    دلمون واست تنگ میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-electronic نمایش پست ها
    سلام. من هم نگران رسیدن مدارک به خصوص توصیه نامه ها بودم که ایمیل زدم و بعدش از چند روز به هم جواب دادند که رسیده است. البته
    من نزدیک یک ماه پیش مدارکم را فرستادم. فکر نکنم جای نگرانی باشه.
    در مورد نتایج اولیه من فروم مربوط به سینگا را در سال گذشته درست همچین موقعی چک کردم. بچه ها گفته اند که نتایج 15 مارچ آمده است
    و نتایج بعد از مصاحبه هم اواسط ماه می آمده است
    توکل بر خدا.
    سلام علی،
    توی سایتشون که گفته ده هفته! یعنی 70 روز بعبارتی 2 ماه 30 روزه به اضافه 10 روز.(چه محاسباتی!) ژانویه 31 روز و فوریه 29 روز(کبیسه) و 10 روز در مارچ میشه 70 روز پس باید حداکثر 10 مارچ جوابا طبق سایتشون باید بیاد.
    پس طبق گفته علی و ده هفته از 10 مارچ تا 15 مارچ مرتب به ایمیلتون سر بزنید.
    آرزوی موفقیت برای همتون دارم.

Junior Member

سلام
    من با یکی از اساتید NTU که خود سینگا معرفی کرده تماس گرفتم و به شدت استقبال کرد که بیام. چون فیلد کاریمون دقیقا یکی بود و حتی مقاله ای هم که نوشتیم به کارهای خود این سایت شده بود، البته مقالمون صرفا سابمیت شده(پابلیش نشده و نمیتونم ریفر بدم)، اما این استاده که خیلی تحویل گرفته حتی گفته که همین الان بیا برای یه چپتر کتاب بنویس( که من گفتم بزار وقتی اومدم می نویسم، اونم گفت اوکی) می خوام ببینم نظر این استاده چقدر مهمه؟ میتونم رو پذیرش گرفتن از این حساب کنم؟ معدلم 16 از دانشگاه شیراز مهندسی مکانیک 1 مقاله و یه کنفرانس سابمیت شده دارم، و تافل 100 جی آر ای هم 1200. فقط بگم که کپی مدرک تافل رو فرستادم. جی آر ایم هم که مدرکش بدستم نرسیده...
    یه موضوع دیگه. من جای اسم و فامیل رو تو آنلاین اپلیکیشن اشتباه نوشتم، هرچی هم ای میل میزنم جواب نمیدن. شما به چی ایمیل می زنین که جواب می دن بهتون؟ contact@a-star.edu.sg این تنها ایمیلی هس که من دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirest نمایش پست ها
    سلام
    من با یکی از اساتید NTU که خود سینگا معرفی کرده تماس گرفتم و به شدت استقبال کرد که بیام. چون فیلد کاریمون دقیقا یکی بود و حتی مقاله ای هم که نوشتیم به کارهای خود این سایت شده بود، البته مقالمون صرفا سابمیت شده(پابلیش نشده و نمیتونم ریفر بدم)، اما این استاده که خیلی تحویل گرفته حتی گفته که همین الان بیا برای یه چپتر کتاب بنویس( که من گفتم بزار وقتی اومدم می نویسم، اونم گفت اوکی) می خوام ببینم نظر این استاده چقدر مهمه؟ میتونم رو پذیرش گرفتن از این حساب کنم؟ معدلم 16 از دانشگاه شیراز مهندسی مکانیک 1 مقاله و یه کنفرانس سابمیت شده دارم، و تافل 100 جی آر ای هم 1200. فقط بگم که کپی مدرک تافل رو فرستادم. جی آر ایم هم که مدرکش بدستم نرسیده...
    یه موضوع دیگه. من جای اسم و فامیل رو تو آنلاین اپلیکیشن اشتباه نوشتم، هرچی هم ای میل میزنم جواب نمیدن. شما به چی ایمیل می زنین که جواب می دن بهتون؟ contact@a-star.edu.sg این تنها ایمیلی هس که من دارم.
    سلام
    تو اینجا می تونی سوالا و درخواست ها رو به سینگا اعلام کنی:
    https://www.singa.a-star.edu.sg/theaward_feedback.php
    شما رزومه خوبی داری و به نظر من جاهای دیگه هم اپلای کن (البته از این که GRE امتحان دادی میشه حدس زد که تعداد زیادی دانشگاه اپلای می کنی)
    خوبه که یه استاد از کارت خوشش اومده، اما فکر نکنم سینگا اون طور باشه که استاد بتونه تو فرآیند پذیرش نقش داشته باشه.
    منم پارسال از یه استاد خیلی خوب جواب گرفتم ولی ریجکت شدم. البته اون بعدش پرس و جو کرد که چرا این ریجکت شده و اونا هم دلایل رو گفتن بهش.
    با رزومه شما تو سالهای پیش خیلی ها پذیرش گرفتن از NUS و NTU و شما هم شانست بالاست.
    خیلی مهم نیست که مدرک GRE به دستت رسیده یا نه، می تونی از صفحه پروفایلت پرینت بگیری و PDF رو براشون بفرستی (من به NGS ایمیل زدم که نمره ام به شما نمی رسه و اون گفت مشکلی نیست و لازم نیست پول خرج کنی، PDF کن و برامون ایمیل کن). من واسه سینگا TOEFL و GRE رو پرینت کردم و همراه مدارک پست کردم.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirest نمایش پست ها
    سلام
    در کل رزومه خوبی داری و با مشخصات تو افرادی در سالهای گذشته بودند که بورس سینگا گرفته اند. بخصوص که دانشگاه شیراز هم در اینجا شناخته شده است و تعداد زیادی دانشجو دکترا از دانشگاه شیراز داشته و دارند. بر اساس تجربیات گذشته استادها دخالت چندانی در روند بورس سینگا ندارند ولی نمیتوان گفت که کاملا بی تاثیر هستند و از آنها هم نظر خواهی میشود ولی تصمیم نهایی با کمیته سینگا است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

آیا شرکتهایی مثل ireducation تاثیری در افزایش شانس پذیرش دارند؟