صفحه 66 از 66 نخستنخست ... 165657585960616263646566
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 657 , از مجموع 657

موضوع: University of North Carolina Charlotte

پیش فرض پاسخ : University of North Carolina Charlotte

Hi Guys,

Heads up! Our CyberDNA lab director at Charlotte, North Carolina looks for people who are experts in Malware Analysis, Natural Language Processing, Machine Learning, Deep Learning, Active Learning, Artificial Intelligence, Algorithm Design, and Logic Theory for a 5 years Phd program. This position provides full RA and full coverage insurance which is funded by NSF and DoD.

I believe this is an outstanding opportunity for you to join us. This lab is very well-know nationally and internationally as a top tire research group. Do not worry about admission deadline. You will get the offer once you meet the requirements.

Please contact me at the earliest if you need more info.

######
    ویرایش توسط rtrt : August 27th, 2017 در ساعت 06:00 PM دلیل: اطلاعات تماس

سلام عزیزان من تقریبن همه پستهای بچه ها رو خوندم دسته همگی درد نکنه جواب خیلی از سوالام رو گرفتم فقط چنتا سوال داشتم که شاید به درد آیندگانم بخوره.
    من برای دکترای رشته infrastructure & environmental systems برای ترم زمستان پذیرش گرفتم با ار ای استادم دارم.
    تو نامه ی فاندم زده RA تاریخشم زده
    01/08/2018 - 05/15/2018 که خیلی عجیبه از هشتم ژانویه تا نیمه می
    مبلغ فاند رو برای این 5 ماه و خورده ای زده 9900 دلار چند تا سوال
    الان برای 5 ماه و نیم زده $9900. کم نیس اونجوری که بچه ها قبلن گفتن اگه انگار $2500 برای این ترم فی کم میشه بعدم 15 درصد مالیات، چیزی نمی مونه که برای 5 ماه و خورده ایی.
    سوال دوم اینکه [ajavanshir19] قیلن تو یه پستی گفته بودن student fee رو میشه انداخت گردن استاد، چه کار باید کرد بشه فی رو نداد؟
    سوال سوم آیا سفارت گیر نمیده که فاند شما فقط یه ترمس؟
    سوال چهارم من که الان استاد دارم میتونم رو تابستون روی استادم برای گرفتن فاند حساب کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS in Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mamalebaba نمایش پست ها
    سلام عزیزان من تقریبن همه پستهای بچه ها رو خوندم دسته همگی درد نکنه جواب خیلی از سوالام رو گرفتم فقط چنتا سوال داشتم که شاید به درد آیندگانم بخوره.
    من برای دکترای رشته infrastructure & environmental systems برای ترم زمستان پذیرش گرفتم با ار ای استادم دارم.
    تو نامه ی فاندم زده RA تاریخشم زده
    01/08/2018 - 05/15/2018 که خیلی عجیبه از هشتم ژانویه تا نیمه می
    مبلغ فاند رو برای این 5 ماه و خورده ای زده 9900 دلار چند تا سوال
    الان برای 5 ماه و نیم زده $9900. کم نیس اونجوری که بچه ها قبلن گفتن اگه انگار $2500 برای این ترم فی کم میشه بعدم 15 درصد مالیات، چیزی نمی مونه که برای 5 ماه و خورده ایی.
    سوال دوم اینکه [ajavanshir19] قیلن تو یه پستی گفته بودن student fee رو میشه انداخت گردن استاد، چه کار باید کرد بشه فی رو نداد؟
    سوال سوم آیا سفارت گیر نمیده که فاند شما فقط یه ترمس؟
    سوال چهارم من که الان استاد دارم میتونم رو تابستون روی استادم برای گرفتن فاند حساب کنم؟

سلام
    فی ترم اول رو معمولا خودتون باید بدید و برای ترم های بعد و هزینه تابستون بستگی به منبع فاندتون داره. بعضی از منابع فی رو هم شامل میشه ولی اکثرشون فی رو پرداخت نمیکنن.
    بعضی از استادها که تازه شروع به کار میکنن start up fund دارن و ممکنه تمام یا بخشی از فی رو پرداخت کنن، همه اش بستگی به نظر استاد داره ولی معمولا استادهای جوان ترجیح میدن با اون پولی که دارن دانشجوی بیشتری بگیرن. استادها سعی میکنن برای تابستون دانشجوهاشون یک مبلغی کنار بذارن، خیلی برای اون جای نگرانی نیست. در بدترین شرایط برای دو ماه از سه ماه حقوق دریافت میکنید.
    اگر توی اطلاعات فاندتون این جزییات رو ذکر نکردن میتونید ایمیل بزنید و از استادتون بپرسید، اون هم اگر آدم باشه یک جواب صریح میده بهتون. اگر جواب دقیقی نداد بدونید که پول نداره و به دنبال جور کردن فاند هست.
    فکر نمیکنم برای گرفتن ویزا خیلی به مشکل بخورید به خاطر فاند کوتاه مدت.
    در کل دپارتمان INES وضع مالی خوبی نداره و اکثر دانشجوهاش به سختی زندگی میکنن. اگر میخواهید بیایید خودتون رو برای یک زندگی با حداقل امکانات و یا گرفتن کمک مالی از ایران آماده کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم اگه از دانشگاه UNC Charlotte فاند بگیرم، به اندازه ای هست که بشه هزینه زندگی دو نفر رو اونجا داد؟و اینکه برای رفتن به امریکا برای ویزای همسر مشکلی پیش نمیاد؟ ویزا میدن یا نه؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zghaemi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم اگه از دانشگاه UNC Charlotte فاند بگیرم، به اندازه ای هست که بشه هزینه زندگی دو نفر رو اونجا داد؟و اینکه برای رفتن به امریکا برای ویزای همسر مشکلی پیش نمیاد؟ ویزا میدن یا نه؟
    سلام . چه رشته ای؟ فاند دپارتمانای مختلفش فرق داره. در بهترین حالت هم فاند برای زندگی یه نفر هست. برای دونفر شاید خیلی لب به لب رد بشه (با بالاترین مقدار فاند که برای رشته های ساینسش هست)

سلام. من از دپارتمان برق و کامپیوتر این دانشگاه برای دکتری ادمیشن گرفتم اما برای فاند میگه جدا باید تلاش بکنی. چقدر احتمال داره من فاند بگیرم؟ گرفتن یا نگرفتن فاند رو چه زمانی بم اطلاع میدن؟
    خیلی ممنون میشم سریع پاسخ رو بدید.

سلام، دوستانی که برق-قدرت می خونن در این دانشگاه، چجوری است در برق-قدرت این دانشگاه؟ آیا قوی است؟ ممنونم
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c