صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: تشخيص اساتيد داراي Fund

پیش فرض تشخيص اساتيد داراي Fund

چطور بفهميم كه كدوم استادا تو يه دانشگاه Fund دارن؟ به نظرتون ميل زدن به اساتيد ايراني خوبه يا بده؟ چون دوستان نظرات ضد و نقيضي داشتند.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تشخيص اساتيد داراي Fund

چرا بد باشه؟ میل بزن به استادا (چه ایرانی و چه خارجی) و ازشون درباره fund بپرس
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

حداقل توی ایمیل اول نپرس ... بذار اولین ایمیل رو بذاری فقط برای اینکه ترغیبش کنی CVت رو بخونه .. توی ایمیل های بعدی بگی بهش به نظرم بهتره .

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

بعضی استادا سرشون خیلی شلوغ هست random جواب میدن یا اصلا نمیدن. من تا به حال واسم چند بار پیش اومده که ایمیل زدم رزومم رو خوندن و حتی بهم گفتن احتمال خیلی زیاد میگیریمت و شرایطت عالی هست و مدارک بفرست و این چیزا ولی از فرداش دیگه هر چی میل زدمو سوال کردمو این چیزها دیگه جواب ندادن.
    به نظر من کسی به استاد میل نمیزنه که بگه کمک کن من پذیرش بگیرم. هر کی به استادا میل میزنه دنبال fund هست و این رو خودشونم میدونن و اصلا بد نیست سوال کنید در این باره ازشون.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

wow.oops
    Guest

تو همون mail اول هر چی سوال داری بپرس. چند تا میل زدن زیاد جالب نیست تازه ممکنه جواب هم ندن. اصلا mail میزنی که درباره ی fund بپرسی دیگه و گر نه میل زدن معنی نداره. به ایرانی ها هم حتما mail بزن چون بهتر جواب میدن.

راستي اگه چند تا استاد به آدم جواب مثبت دادن، چطور بايد اينا رو Handle كرد كه با همه پيش بريم تا نزديك پذيرش و Fund بگيريم و هم در نهايت به يكي جواب مثبت و به بقيه جواب رد بديم؟ بقيه نمي‌گن چرا ما رو سر كار گداشتي؟

دوستان اگه ميشه جواب بديد.

Junior Member

سلام
    بببن كساني كه براي دكترا اقدام مي كنن دنبا fund هستن. همه هم اينو مي دونن و خود اون وريها هم مي دونن. شما در ايميل هايي به اساتيد مي زنيد خيلي هاشون مي گن fund نداريم و نمي تونيم بگيريمتون. اين نشون مي ده كه اونا هم مي دونن كه چه خبره. تازشم شما اگه fund نداشته باشين سخت بهتون ويزا مي دن هر چه قدر هم كه وضع مالي تون خوب باشه. اينو مطمئن باش.
    موقعي كه داري فرم apply online يا هر چيز ديگه پر مي كني يه سوالي هستش كه در اين زمينه ازت مي پرسن. تو هم در كنال صداقت بگو كه fund براي من مهمه و بدون fund من نمي تونم بيام. اين كارو من تو 9 تا دانشگاهي كه apply كردم ديدم. اصلا نگران نباش تو فقط به استادا ميل بزن و دانشگاهاتو انتخاب كن. ادامه تحصيل بدون fund خصوصا براي دكترا اصلا معني نداره.
    موفق باشين.

Junior Member

يادم رفت بگم
    تو ميل اول صحبتي از fund نكن. خودشون حاليشونه. حداقل من اين كارو كردم.

jتمام استادای دنیا می دونن که وقتی کسی ایمیل میزنه دنبال position یا fund هست مگر اینکه شما اولش بگی که self fund هستی یا خودشون بگن که در صورتی که پول داری می تونی بیای. اکثرا اگه fund نداشته باشن اولش میگن.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)