صفحه 14 از 63 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 626

موضوع: ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    according to which reference??
    منظورم این خبر بود. بانکها نمیدن و شما بعد از خروج از گیت ارزتون رو میگیرید. البته ممکنه در سطح شهر جور دیگه ای باشه!! ابنجا ایرانه دیگه
    http://www.cbi.ir/showitem/9120.aspx
    well begun is half done

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

خبری که با تاخیر رسانه ای شد:‌ ارز مسافرتی کاهش یافت !!

چکیده: نرخ فروش ارز مسافرتی به هریک از مسافران هوایی (به استثناء سوریه،عراق،آذربایجان،ارمن ستان، پاکستان، افغانستان ، امارات ، عربستان ، ترکیه، لبنان ،تایلند، گرجستان، قبرس ، تاجیکستان ، ترکمنستان ، مالدیو ، اندونزی ، مالزی ، فیلیپین ،سنگاپور و چین) یک بار در سال و به میزان یکهزار دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی می باشد.
    به گزارش بانک مرکزی، نرخ فروش ارز مسافرتی به هریک از مسافران هوایی (به استثناء سوریه،عراق،آذربایجان،ارمن ستان، پاکستان، افغانستان ، امارات ، عربستان ، ترکیه، لبنان ،تایلند، گرجستان، قبرس ، تاجیکستان ، ترکمنستان ، مالدیو ، اندونزی ، مالزی ، فیلیپین ،سنگاپور و چین) یک بار در سال و به میزان یکهزار دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی می باشد.

فروش ارز مسافرتی به هریک از مسافران هوایی به مقصد کشورهای آذربایجان، ارمنستان، پاکستان ، افغانستان ، امارات متحده عربی ، ترکیه، لبنان ، تایلند ، گرجستان، قبرس ، تاجیکستان ، ترکمنستان ، مالدیو ، اندونزی ، مالزی ، فیلیپین ، سنگاپور و چین یک بار در سال و به میزان ٤٠٠ دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی می باشد.

فروش ارز مسافرتی برای مسافران زمینی، ریلی و دریایی یک بار در سال به مبلغ ٤٠٠ دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی می باشد.

فروش ارز مسافرتی به مقصد عراق (عتبات عالیات) به مبلغ ٢٠٠ دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی می باشد.

براساس این گزارش، فروش ارز مسافرتی به مقصد عراق (عتبات عالیات) صرفا به زائرانی که از طریق کاروان های تحت پوشش سازمان حج و زیارت اعزام می شوند امکان پذیر خواهد بود.

فروش ارز مسافرتی به مسافرین هوایی، زمینی، ریلی و دریایی کشورهای سوریه و عربستان (بابت عمره مفرده) به میزان ٤٠٠ دلار یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی می باشد.

مسافرانی که قبلا از ارز مسافرتی هوایی استفاده نموده اند ، می توانند در ' دو نوبت ' از ارز مسافرتی بابت سفر به سوریه، عراق و یا عربستان (بابت عمره مفرده ) استفاده نمایند.

براساس این گزارش ، فروش ارز مسافرتی هوایی به مسافرانی که دو نوبت از ارز مسافرتی مربوط به سوریه ، عراق و عمره مفرده استفاده نموده اند ، نیز مجاز خواهد بود .

درادامه تصریح شده است:‌ فروش ارز مسافرتی به مسافرین با سن قانونی کمتر از ٢سال امکانپذیر نبوده و برای سنین ٢ تا ١٢ سال به میزان 50 درصد در هریک از حالات فوق خواهدبود.

یادآور می شود :تغییرات در ارز مسافرتی ،‌از روز 31 فرودین ماه سال جاری اجرایی شده است.
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

پیش فرض پاسخ : ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

با عرض سلام مجدد و سوال اینجانب در مورد نامه ارز از وزارت بود - دوستان من با کپی پذیرش ویزا گرفتم و می خوام برم وزارت ایا به من نامه میدن ؟
    دانشگاه به من اصل پذیرش رو نمیده میگه نصف شهریه رو پردخت کن بعد پذیرش میدیم . می خوام بدونم اگه با کپی پذیرش و ویزا برم وزارت بهم نامه میدن یا نه مرسی .

کسی می دونه با توجه به اون بخشنامه مربوط به ویزای 3 ماهه، برای آمریکا ارز مسافرتی میشه گرفت یا نه؟!

بقیه کشورها چقدر ارز میدن ؟مثلا هند .

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط CanImmigrant نمایش پست ها
    دوستان ميدونيد که براي دريافت ارز مسافرتي و به منظور معطل نشدن در فرودگاه، ميشه مدارک رو به يکي از شعب ارزي بانکهاي ملي و ملت و سامان توي شهر داد و حواله رو گرفت و در فرودگاه با تحويل به باجه ارزي بانک مربوطه ارز رو دريافت کرد.

سوال من اينه که کسي تجربه اي در مورد اين سه بانک در فرودگاه امام داره ؟ مسايلي مثل شلوغ بودن باجه پرداخت ارز و يا عدم تحويل ارز به دليل نبودن ارز و ...
    اینجا رو بخونید.
    باجه بانک ها خلوته و شما میتونید برید ارزتون رو راحت بگیرید. روزی که من رفتم فقط 1 نفر جلوم بود.(باجه بانک ملت). بقلش هم ملی بود که اون هم خلوت بود، فکر میکنم 2-3 نفر توی صف بودن.
    ولی صف بانک ملی که برای حواله گرفتن منتظر بودن(این باجه با باجه ای که ارز میده فرق داره و جاشون یکی نیست)، شلوغ بود. چون روند صدور حواله هم کنده.
    ارز دارن مشکلی نیست.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    کسی می دونه با توجه به اون بخشنامه مربوط به ویزای 3 ماهه، برای آمریکا ارز مسافرتی میشه گرفت یا نه؟!
    ویزا دانشجویی داشته باشید بهتون نمیدن.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad5706ht نمایش پست ها
    بقیه کشورها چقدر ارز میدن ؟مثلا هند .
    1000 دلار
    به گزارش بانک مرکزی، نرخ فروش ارز مسافرتی به هریک از مسافران هوایی (به استثناء سوریه،عراق،آذربایجان،ارمن ستان، پاکستان، افغانستان ، امارات ، عربستان ، ترکیه، لبنان ،تایلند، گرجستان، قبرس ، تاجیکستان ، ترکمنستان ، مالدیو ، اندونزی ، مالزی ، فیلیپین ،سنگاپور و چین) یک بار در سال و به میزان یکهزار دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    ویزا دانشجویی داشته باشید بهتون نمیدن.
    ممنونم از شما ! شما مطمئنید؟! منظورم اینه که کسی بوده که با ویزای دانشجویی بهش نداده باشند یا اینکه از روی بخشنامه میگید؟!

من جواب سوال شما رو نمی دونم. ولی یه سوال از خودتون داشتم. یعنی سفارت با کپی نامه پذیرش به شما ویزا داد؟ میشه بپرسم از کدوم کشور پذیرش گرفتید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad5706ht نمایش پست ها
    با عرض سلام مجدد و سوال اینجانب در مورد نامه ارز از وزارت بود - دوستان من با کپی پذیرش ویزا گرفتم و می خوام برم وزارت ایا به من نامه میدن ؟
    دانشگاه به من اصل پذیرش رو نمیده میگه نصف شهریه رو پردخت کن بعد پذیرش میدیم . می خوام بدونم اگه با کپی پذیرش و ویزا برم وزارت بهم نامه میدن یا نه مرسی .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)