صفحه 17 از 63 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 626

موضوع: ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    آره سجاد جان، همون 1000 تاست.
    خیر. ارز مسافرتی برای قبرس همون 400 تاست.

آذربایجان، ارمنستان، پاکستان، افغانستان، امارات متحده عربی، ترکیه، لبنان، تایلند، گرجستان، قبرس، تاجیکستان، ترکمنستان، مالدیو، اندونزی، مالزی، فیلیپین، سنگاپور و چین
    ٤٠٠ دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی ===> یک بار در سال

معلوم نیست دولت فخیمه با چه تدبیری مقدار 400 دلار رو برای سفر به کشورهایی مثل قبرس، چین و سنگاپور در نظر گرفتند!!!؟
    ذخایر ارزی احتمالاً داره سرریز میشه...

من ميخوام براي مصاحبه ويزاي امريكا برم آنكارا.
    من امروز چند تا بانك رفتم. بعضي كه ميگفتن ما ارز مسافرتي نميديم: پارسيان, صادرات
    بانك سامان گفت ميديم, بايد حساب باز كني, عوارض خروج از كشور رو هم بايد بدي. گفتم وزارت علوم نامه دارم, گفت ما نميدونيم. حالا شايد اين شعبه نميدونسته.
    بانك ملت هم گفت ميديم اما اول برو بانك ملي عوارض خروج رو بده.
    كسي براي ويزاي امريكا ارز مسافرتي گرفته؟ اين عوارضي كه نبايد بديم رو بايد بديم؟ چطوري به اين بانك ها بفهمونيم كه ما مثلا از عوارض دادن معافيم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط j_moghadasi نمایش پست ها
    من ميخوام براي مصاحبه ويزاي امريكا برم آنكارا.
    من امروز چند تا بانك رفتم. بعضي كه ميگفتن ما ارز مسافرتي نميديم: پارسيان, صادرات
    بانك سامان گفت ميديم, بايد حساب باز كني, عوارض خروج از كشور رو هم بايد بدي. گفتم وزارت علوم نامه دارم, گفت ما نميدونيم. حالا شايد اين شعبه نميدونسته.
    بانك ملت هم گفت ميديم اما اول برو بانك ملي عوارض خروج رو بده.
    كسي براي ويزاي امريكا ارز مسافرتي گرفته؟ اين عوارضي كه نبايد بديم رو بايد بديم؟ چطوري به اين بانك ها بفهمونيم كه ما مثلا از عوارض دادن معافيم؟
    من فکر کنم این به عهده وزارت علوم باشه. منم دفعه پیش از بانک مسئول بانک ملت پرسیدم، میدونست که همچین داشتانی برای دانشج.یان هستش ولی نمیدونست چجوری باید اقدام کرد.
    توی سایت نشا قسمت خدمات نوشته :

2 - معافيت از پرداخت عوارض خروج از كشور.
    تذكر : درسال دو نوبت مي‌توانند از معافيت استفاده نمايند بشرط آنكه فاصله دو ورود به كشور بيش از سه ماه باشد.

نشا- ثبت نام
    از قسمت ثبت نام فکر میکنم باید خروجی رو انتخاب کنید و ....

ارز مسافرتی رو هم همه بانکها نمیدن. الان حواله ارزی رو از سامان، ملت و ملی میتونید بگیرید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...88%D8%B1%D8%9F

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    من فکر کنم این به عهده وزارت علوم باشه. منم دفعه پیش از بانک مسئول بانک ملت پرسیدم، میدونست که همچین داشتانی برای دانشج.یان هستش ولی نمیدونست چجوری باید اقدام کرد.

تذكر : درسال دو نوبت مي‌توانند از معافيت استفاده نمايند بشرط آنكه فاصله دو ورود به كشور بيش از سه ماه باشد.

نشا- ثبت نام

ارز مسافرتی رو هم همه بانکها نمیدن. الان حواله ارزی رو از سامان، ملت و ملی میتونید بگیرید.

درود.
    ببخشید من این کار رو کردم و گزینه خروجی رو انتخاب کردم ولی میزنه که شما یکبار ثبت نام کردید.
    درست هم میگه من برای نامه بانک ثبت نام کردم.
    اما حالا وارد نشاء که میشم جایی نداره که بخوام نامه خروجی رو انتخاب کنم و درخواستش رو بدم.
    یه کم گیج شدم. نمیدونم آخر به ما نامه خروج میدن یا نه. ارز مسافرتی میتونیم بگیریم یا نه .

من امروز بانك ملي هم رفتم. گفت كه اگر به هر دليل عوارض نميخواد بديد (مثلا اقامت يه كشور ديگه داريد و ...) ارزي هم تعلق نميگيره. منم ديگه واقعا حوصله نداشتم, رفتم 55000 تومن عوارض زور دادم به دولت تا اون 400 دلار رو بگيرم براي سفارت داشته باشم.
    اگر كسي تونسته ارز مسافرتي بگيره بدون عوارض خروج ممنون ميشم كه شرايطشو اينجا بذاره ما هم بدونيم. ارز رو هم يه حواله داد كه برم از فرودگاه بگيرم. يكبار توي سال ميخوان ارز بدن اونم با اين همه اعمال شاقه.

Arrow پاسخ : ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

همون نامه معافيت از پرداخت عوارض خروج و كه وزارت علوم ميىده كه ببريد گذرنامه .. از همون يه كپي بگيريد. اگه نامه و داديد به گذرنامه '، از پروندتون يه نسخه از نامه و ميتونيد برداريد كپي كنيد

نشا- ثبت نام

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط firstlovecity نمایش پست ها
    همون نامه معافيت از پرداخت عوارض خروج و كه وزارت علوم ميىده كه ببريد گذرنامه .. از همون يه كپي بگيريد. اگه نامه و داديد به گذرنامه '، از پروندتون يه نسخه از نامه و ميتونيد برداريد كپي كنيد
    ممنون از جوابتون
    میشه به خورده بیشتر راجع به ناین نامه توضیح بدید. نامرو باید براش از طریق سایت نشا اقدام کرد یا حضوری رفت و از وزرات علوم گرفت؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود.
    ببخشید من این کار رو کردم و گزینه خروجی رو انتخاب کردم ولی میزنه که شما یکبار ثبت نام کردید.
    درست هم میگه من برای نامه بانک ثبت نام کردم.
    اما حالا وارد نشاء که میشم جایی نداره که بخوام نامه خروجی رو انتخاب کنم و درخواستش رو بدم.
    یه کم گیج شدم. نمیدونم آخر به ما نامه خروج میدن یا نه. ارز مسافرتی میتونیم بگیریم یا نه .
    ارز رو که در آخر میتونید بگیرید. در نهایت باید 55 تومن رو واریز کنید.
    آره منم نگاه کردم توی پروفایل نشا گزینه ای برای دریافت نامه مربوز به عدم پرداخت عوارض خروجی ندیدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    DOCTOR OF VETERINARY MEDICINE

ارز رو که در آخر میتونید بگیرید. در نهایت باید 55 تومن رو واریز کنید.
    آره منم نگاه کردم توی پروفایل نشا گزینه ای برای دریافت نامه مربوز به عدم پرداخت عوارض خروجی ندیدم.
    کلا بانک ها دنبال این هستن که زیر بار دادن ارز دولتی نرن. به محض اینکه اسم دانشجو بودن یا اقامت داشتن رو بیارید میگن نمیتونین ارز مسافرتی بگیرین واسه همین هم من ترجیح دادم 55 تومان رو بدم و ارز دولتی بگیرم!!!

Junior Member

سلام دوستان
    من ویزای همراه جی۲ دارم برای آمریکا بلیط رو هم گرفتم و بردم بانک گفت شما ۴۰۰ تا میتوند ارز مسافرتی بگیرید!!!! آیا این مساله درسته ۴۰۰ تا برای آمریکا؟؟؟ من قبلا شنیدم ۱۰۰۰ تا هستش!!!
    خیلی گیج شدم !! استاپ پروازم در استانبول هستش آیا بخاطر اون گفته ۴۰۰ تا؟؟؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)