صفحه 18 از 63 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 626

موضوع: ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط notorious نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ویزای همراه جی۲ دارم برای آمریکا بلیط رو هم گرفتم و بردم بانک گفت شما ۴۰۰ تا میتوند ارز مسافرتی بگیرید!!!! آیا این مساله درسته ۴۰۰ تا برای آمریکا؟؟؟ من قبلا شنیدم ۱۰۰۰ تا هستش!!!
    خیلی گیج شدم !! استاپ پروازم در استانبول هستش آیا بخاطر اون گفته ۴۰۰ تا؟؟؟
    با تشکر
    بانک های دیگه هم سر بزنید. اگر اونها به خاظر داشتن ویزای بیشتر از 3 ماه بهتون ارز ندادن، از همین بانک 400 تا رو بگیرید. 1 مو از خرس کندن غنیمته!
    در کل غیر منظقیه البته. یا نباید بهتون بدن یا اگه میدن باید 1000 تا بدن.

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

یه بخشنامه ای رو بچه ها توی سایت گذاشته بودن که می گفت که اگه ویزاتون سه ماه یا بالاتر باشه، اصلا ارز نمی دیم که من این رو به یکی از دوستام گفتم بره و تحقیق کنه و اون هم گفت که بانک بهش گفته که 1000 دلار رو بهش می ده.
    پس کلا یا نمی دن یا اگر هم بدن 1000 تا رو می دن و اصلا 400 معنی نداره،
    من برای سفرم به آلمان، تا استانبول رو زمینی باید می رفتم، تازه عوارض خروج از کشور رو هم 11 هزار تومن زمینی ریختم، ولی بهم ارز رو کامل برای آلمان دادن، پس اون استاپ تون اصلا مهم نیست. از چند تا بانک بپرسید، قاعدتا یکی اش پیدا می شه که 1000 دلار رو بهتون بده
    سلام دوستان
    من ویزای همراه جی۲ دارم برای آمریکا بلیط رو هم گرفتم و بردم بانک گفت شما ۴۰۰ تا میتوند ارز مسافرتی بگیرید!!!! آیا این مساله درسته ۴۰۰ تا برای آمریکا؟؟؟ من قبلا شنیدم ۱۰۰۰ تا هستش!!!
    خیلی گیج شدم !! استاپ پروازم در استانبول هستش آیا بخاطر اون گفته ۴۰۰ تا؟؟؟
    با تشکر
    واقعا که!!!

Junior Member

واقعا که خیلی عجیبه!!!!
    امروز من ۴ تا شعبه بانک ملت رفتم هر کدومشون یه چیزی میگفت!!!
    یکی گفت بالای سه ماه اقامت محسوب میشه ارز مسافرتی تعلق نمی گیره! یکیشون گفت فردا ۶ صبح بیا که بری تو صف! یکی گفت برو دو روز مونده به سفرت بیا بگیر حوالرو!!!
    الان موندم چیکار کنم!! واقعا عجب سیستم پیشرفته و عجیبی دارن!!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

واقعا که خیلی عجیبه!!!!
    امروز من ۴ تا شعبه بانک ملت رفتم هر کدومشون یه چیزی میگفت!!!
    یکی گفت بالای سه ماه اقامت محسوب میشه ارز مسافرتی تعلق نمی گیره! یکیشون گفت فردا ۶ صبح بیا که بری تو صف! یکی گفت برو دو روز مونده به سفرت بیا بگیر حوالرو!!!
    الان موندم چیکار کنم!! واقعا عجب سیستم پیشرفته و عجیبی دارن!!!
    دقیقا همینه. صفحات قبل رو بخونید متوجه میشید که خودشون هم نمیدونن چیکار دارن میکنن.
    شما همونی که گفته فردا 6 صبح بیا برو تو صف رو در اولویت قرار بده به نظر من. البته اگه 1000 تا میدن بهتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    یه بخشنامه ای رو بچه ها توی سایت گذاشته بودن که می گفت که اگه ویزاتون سه ماه یا بالاتر باشه، اصلا ارز نمی دیم که من این رو به یکی از دوستام گفتم بره و تحقیق کنه و اون هم گفت که بانک بهش گفته که 1000 دلار رو بهش می ده.
    پس کلا یا نمی دن یا اگر هم بدن 1000 تا رو می دن و اصلا 400 معنی نداره،
    من برای سفرم به آلمان، تا استانبول رو زمینی باید می رفتم، تازه عوارض خروج از کشور رو هم 11 هزار تومن زمینی ریختم، ولی بهم ارز رو کامل برای آلمان دادن، پس اون استاپ تون اصلا مهم نیست. از چند تا بانک بپرسید، قاعدتا یکی اش پیدا می شه که 1000 دلار رو بهتون بده
    ميشه اين بخشنامه رو اينجا بذاريد.
    از پل نامردان عبور نکن، بگذار تو را آب ببرد
    از ترس شیر ، به روباه پناه نبر ،... بگذار شیر تو را بخورد...
    پلنگی باش تیز و درنده ولی ، از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذرکن..

من جهت گرفتن آن اقدام کردم ولی آنقدر دردسر داره که منصرف شدم.تازه بیشتر از 1000 تا که نمیدن
    البته آخرین تغییرات رو از این سایت میتوانید ببینید
    ویرایش توسط javanala : May 30th, 2012 در ساعت 09:43 PM

Junior Member

سلام، من دارم میرم ازبکستان و احتمالا ویزای ازبکستانم چهارشنبه بهم داده میشه، میشه بگین برای دریافت ارز مسافرتی دقیقا چه مدارکی احتیاج هست و چقدر یا چند روز طول می کشه تا ارز رو بدن بهمون؟ یعنی من میتونم تا پنج شنبه بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Texas Tech

دوستان بدانید و آگاه باشید که برای گرفتن نامه حواله بانک باید شخصا برین بانک و مثلاً دوستتون نمیتونه واسه شما بگیره. این اتفاقی بود که برای من افتاد. ما دوشنبه واسه دبی پرواز داریم و من چون شهرستانم، دوستم امروز رفته بود بانک با کل مدارک ولی یارو گفته بود نمیدیم تا خودش نیاد. هرچی هم که اصرار کردیم فایده نداشت حتی گوشی رو از دوستم نمیگرفت که من خودم باهاش حرف بزنم. فرداو پسفردا هم که تعطیله و ظاهراً بانک توی فرودگاه هم جدیدا حواله صادر نمیکنه و به سلامتی مجبور شدم ارز آزاد بگیرم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad64 نمایش پست ها
    سلام، من دارم میرم ازبکستان و احتمالا ویزای ازبکستانم چهارشنبه بهم داده میشه، میشه بگین برای دریافت ارز مسافرتی دقیقا چه مدارکی احتیاج هست و چقدر یا چند روز طول می کشه تا ارز رو بدن بهمون؟ یعنی من میتونم تا پنج شنبه بگیرم؟
    بليط و خروجي و ويزا و پاسپورت به همراه کپي همة مدارک رو حداکثر 3 تا 4 روز قبل از پرواز ميبريد شعب ارزي بانکهاي ملي، ملت و يا سامان و حواله ميگيريد و بعد در فرودگاه با تحويل حواله به شعبة همون بانک ارز ميگيريد.

Junior Member

دوستان من با کلی بدبختی این حواله ۱۰۰۰ دلار رو از بانک ملی فلکه اول صادقیه گرفتم...ولی یارو با کلی من ومن و نگاه کردن به ویزا داد بهم اولشم گفت ویزاتون که دو ساله است اقامت محسوب میشه منم گفتم اگه اقامت بود تو ویزام میزد من ویزای جی۲ دارم خلاصه پول ارز دولتی رو دادم یه حواله هزارتایی داد....سه شنبه هم پرواز دارم میگم نکنه تو فرودگاه دوباره گیر بده بگه نمی تونیم بدیم این هزارتارو!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)