صفحه 2 از 63 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 626

موضوع: ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

آقا من امروز رفتم آمار گرفتم. تهران رو نمی دونم ولی ارز مسافرتی زمینی اوضاعش خیلی وخیمه یعنی در این حد که 2 نصف شب باید بری دم بانک و انتظار کتک و کتک کاری و حتی چاقوی کشی رو هم باید داشته باشی!! (این آخری رو خبر موثق دارم) . درکل اگه تو شعبات ارزی آشنا نداشته باشین کار حضرت فیله گرفتنش حداقل دانشجو جماعت تو فصل اپلای سخته دنبال این قضیه باشن. تو خیلی از شعبه ها که بلوا میشه بانک مرکزی این اختیار رو به ریس شعبه میده که تعطیل کنن قضیه رو اونم از خداشه و ارز رو میده به دوست و آشنا و شما برید میگه اگه به تو بدم باید به همه بدم و چون مخزنمون محدوده کلا نمیدیم!!!! من حتی شعبات تمام ارزی گمرکات مرزی رو هم چک کردم خبری نیست و به زمینی نمیدن میگن دلار کم میاریم واسه ترانزیت و هوایی ....
    تنها ورژن ارز مسافرتی که آسون میشه گرفت ارز هوایی هستش که تو فرودگاه هم میدن ولی دیگه رسما باید تشریف ببرین اونور و کنسلی نمی صرفه واسه همینم خلوته!
    من بخشنامه شو پیوست کردم ولی بدون پارتی امیدی به اجراش نداشته باشید.
    تمام.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

با درود.
    آیا این موضوع حقیقت داره که ارز مسافری که حالا هم شده 1000 دلار فقط برای مقاصد کشورهای اوروپایی داده میشه و به مسافران دوبی یا ترکیه تعلق نمیگیره؟اگر چنین چیزی هست ممنون میشم منبعش رو هم ذکر بفرمایید.
    با سپاس فراوان.

Junior Member

با سلام

من امروز رفتم تمام بانکها رو گشتم، ولی یورو نتونستم پیدا کنم. مجبور شدم دلار بگیرم... الان من این دلارا رو اینجا با یورو معاوضه کنم به صرفه است یا تو خود هلند؟

ممنون میشم اگر کسی منو راهنمایی کنه....

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakarimi نمایش پست ها
    با درود.
    آیا این موضوع حقیقت داره که ارز مسافری که حالا هم شده 1000 دلار فقط برای مقاصد کشورهای اوروپایی داده میشه و به مسافران دوبی یا ترکیه تعلق نمیگیره؟اگر چنین چیزی هست ممنون میشم منبعش رو هم ذکر بفرمایید.
    با سپاس فراوان.
    دوست عریر اون بخشنامه که من گذاشتم جدید ترین بخشنامه بانک مرکزی هستش. هرچی غیر از اون باشه خلافه. البته تو این شرایط بازار بانکها از خودشون بخشنامه داخلی بیرون میدن. مثلا تو گمرکات مرزی به شما ارز مسافرتی زمینی نمیدن چون می گن نداریم در حالی که طبق قانون باید بدن.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

من احتمالا به زودی دارم میرم هند. میتونم از بانک دلار بگیرم؟

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bs نمایش پست ها
    من احتمالا به زودی دارم میرم هند. میتونم از بانک دلار بگیرم؟
    با ارائه بلیط و پاسپورت میتونید تا 1000 دلار بگیرید.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Junior Member amir_abolhassani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakarimi نمایش پست ها
    با درود.
    با سپاس فراوان.
    نخیر دوست من، برادر من همین هفته گذشته که داشت میرفت دوبی، از فرودگاه 1000 دلار گرفت.
    شکست آن نیست که زمین بخوری، آن است که نتوانی بلند شوی.
    Prosperous individuals use failure as stepping-stones to new approaches and then to ‎eventual success.‎

Banned

الان یکی به طور مرحله به مرحله می تونه بگه چطوری ارز مسافرتی بگیریم ؟ با بلیط هوایی

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bm2008 نمایش پست ها
    الان یکی به طور مرحله به مرحله می تونه بگه چطوری ارز مسافرتی بگیریم ؟ با بلیط هوایی
    مرحله نداره. با پاسپورت و بلیط میری شعبه ارزی بانک میگی ارز مسافرتی می خوام. بسته به بانک شاید فیش پرداخت عوارض خروج از کشور هم لازم باشه.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    مرحله نداره. با پاسپورت و بلیط میری شعبه ارزی بانک میگی ارز مسافرتی می خوام. بسته به بانک شاید فیش پرداخت عوارض خروج از کشور هم لازم باشه.
    مرسی سپهر جان . پس این موضوع که 1 روز قبل زمان پرواز می دن چیه هست همچین چیزی ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)